Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Nope

 

0 presence στο lane

Αν μπεις δεν ξαναβγαινεις

Θα σε κανουν bully ολα τα ranged support

 

Δεν ξερω γιατι να πας support κ οχι jungle

 

Μόνο από απελπισία...δεν παίζω καθόλου supp champs και από τα available champions μου τον κρίνω ως το κοντινότερο για support.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παρε trundle απo μενα , sleeper op

40%cdr , εχεις pillar καθε 6 δευτερoλεπτα πoυ oμως κραταει κ 6 δευτερoλεπτα aka pema slow . Επισης γινεσαι tank for free απo τo ult

 

Elementz approved

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάφερε το matchmaking στα promos για diamond 5 να με βάλει απέναντι σε Diamond 2 Kassadin γιατί μπήκα duo με ένα φιλο που είναι Diamond 3 και ακόμα και εκεί το lane το κέρδισα + έκανα αρκετά πράματα για να κερδισουμε objectives, που προσωπικά δεν πίστευα ότι θα την έβγαζα καλά απέναντι σε Kassadin που είχε κάπου στα 40 games με αρκετά καλο kda. Πρώτο game από τα series με νίκη λοιπόν

 

d5 με d2 δεν εχει σχεδον καμια διαφορα ,πιστεψε με.

επειδι λεμε για lucian

https://www.youtube.com/watch?v=g7GD1oK3RKI

πολυ καλα skillz ο τυπος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ναι παντως μην αρχισουμε να τον βλεπουμε περισσοτερο σε mid lane αμα τρωει τρελο bullying απο τα adc και για  reaver προβλεπω να του βγαλουν το life steal στο επομενο patch

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Uhm σημερα που κοιταζω για να δεις τα VODs πρεπει να κανεις subscribe

Προχθες ηταν free εκτος αν εκανα λαθος , οποτε δυστυχως τα συγκεκριμενα μονο με subscribe

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι silver 4 .σε λιγο θα ειμαι για promote silver 3 και θα ηθελα να φτιαξω μια ομαδα η να συμμετέχω σε καποια.οποιος θέλει ας με κανει add .το ονομα ειναι ndims

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hi hi παιδάκια. ψάχνω ένα καλό support που να μη τρολλάρει για να με supportarei........ υπάρχει?????????? το name μου είναι PrincessOfWar24. όποιος θέλει ας με κάνει add.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...