Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Είναι αδικία να κατακτάς το bot lane με 6-0-1, και λόγο βλακείας του top και του jungle να χάνεις. Ένα ace χρειάστηκε στα 18lvl κι αυτό γιατί αντί να πάμε όλοι μαζί ο jungler ήταν στη ζούγκλα και ο toper να pushάρει το top!

 

Εξαιτίας αυτών χάσαμε δύο πύργους ένα inhi και φυσικά ότι υπήρχε από κει και πέρα. Έλεος....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαινω αυτη την λογικη.
Το να παρεις το lane ειναι ενα βημα για να κερδισεις το game αλλα οχι καθοριστικο.
Τeam game ειναι, οχι solo.
Αμα και οι αλλοι δεν νοιωθουν τι να το κανεις το 6-0.
Απλα πας στο next game..
Τουλαχιστον ξερεις και καταλαβαινεις τι λαθη γινανε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κερδισαμε τα 5 doom bots level και παιζαμε 4vs5 απο το πρωτο δευτερολεπτο.. Εγω πηρα trynda και ειχα 0 farm μεχρι το 15ο λεπτο!!

 

Απο τα bots μονο ο veigar μου φανηκε αρκετα δυσκολος, απ'οσους εχω δει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαινω αυτη την λογικη.

Το να παρεις το lane ειναι ενα βημα για να κερδισεις το game αλλα οχι καθοριστικο.

Τeam game ειναι, οχι solo.

Αμα και οι αλλοι δεν νοιωθουν τι να το κανεις το 6-0.

Απλα πας στο next game..

Τουλαχιστον ξερεις και καταλαβαινεις τι λαθη γινανε.

Απλά τονίζω πόσο κακοί παίχτες υπάρχουν, κυρίως με χαλάει που ο ένας κατηγορεί τον άλλον! Και πρώτα πρώτα είναι οι έλληνες που βρίζουν οικογένειες κτλ για ένα παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι αδικία να κατακτάς το bot lane με 6-0-1, και λόγο βλακείας του top και του jungle να χάνεις. Ένα ace χρειάστηκε στα 18lvl κι αυτό γιατί αντί να πάμε όλοι μαζί ο jungler ήταν στη ζούγκλα και ο toper να pushάρει το top!

 

Εξαιτίας αυτών χάσαμε δύο πύργους ένα inhi και φυσικά ότι υπήρχε από κει και πέρα. Έλεος....

 

δεν πειραζει φιλος,θα κερδισεις στο επομενο.Το θεμα ειναι σε καθε παιχνιδι να παιζεις καλα οχι απλα σε ενα και στο αλλο μετρια.Oποτε προσπαθησε εσυ σε καθε παιχνιδι να παιζεις τελεια και θα ερθουν και οι νικες.Αν δεν ερθουν τοτε κατι κανεις λαθος.

Γελοίο απλά το champ. Γελοίο..

Οντως γενικα πρεπει να εχει τραγικα υψηλο win rate,κανει καριερα το μισο lol community με τον ομπαμα,μας εχουν πρηξει τα τετοια,και επειδη ειναι adc δεν το μπαναρουν ποτε.Rage mode disabled.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κερδισαμε τα 5 doom bots level και παιζαμε 4vs5 απο το πρωτο δευτερολεπτο.. Εγω πηρα trynda και ειχα 0 farm μεχρι το 15ο λεπτο!!

 

Απο τα bots μονο ο veigar μου φανηκε αρκετα δυσκολος, απ'οσους εχω δει.

Χα! obviously δεν εχεις δει morgana ή fiddle...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκει που τελειωνε το chat restriction που ειχα για 21 games, τωρα που μπηκα στο lol, μου ηρθε μηνυμα οτι εχω αλλα 37 παιχνιδια chat restricted! Παμε καλα;

 

Τι ακριβως εχει αλλαξει με το report system; Πιστευω οτι τα premades κανουν abuse, ισως το spamming να μη πηγαινει στο tribunal και να γινεται αυτοματα η ποινη απο το συστημα. Μπορει να με διαφωτισει καποιος;

 

Το θεμα ειναι οτι τοσο καιρο που ειχα chat restricted δεν μιλουσα σχεδον καθολου.. Και lol ειχα να παιξω απο τον Ιανουαριο, ξεκινησα πριν 2 εβδομαδες.. Δε καταλαβαινω τι γινεται..

 

Btw alistar αρκετα δυνατος πλεον για support. Lucian πλεον παιζουμε με 40% cdr;

 

 

 

 

 

Χα! obviously δεν εχεις δει morgana ή fiddle...

Ειχαμε και morgana και fiddle σε αυτο το παιχνιδι που ειπα. Επισης blitz και galio. Αλλα ο veigar μου φανηκε ο πιο δυσκολος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...