Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Sustain κ early armor για το lane , περιμενεις να τον κανεις outscale οσο αντεχεις το poke

Παρε flask να matchαρεις το δικο του flask

 

Αποφευγεις early trades , περιμενεις jungler

Οτιδηποτε εχει sustain/armor παει καλα στο lane . Αλλιως περιμενεις με κατι τυπου Irelia να τον κανεις outscale

Για να τον κερδισεις στο lane δυσκολο , μονο με ranged poke που ειναι της μοδας i guess

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

tips για counter pantheon top παρακαλω

cloth armor 5 pots.Αν ξεκινησει με dorans δεν θα εχει μανα αμα spamarei skills,τοτε μπαινεις μεσα,διαφορετικα περιμενεις το 6 lvl του παικτη σου μιαςκαι η ulty του panth ειναι αχρηστη στο lane.Εκτος και αν κανει κανα μεγαλο missplay.Γενικα ποτε dorans vs panth ,θελεις sustain και armor.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης all in αν εχει μεινει απο mp και καθεται στο lane. Eκει εχεις ευκαιρια να του παρεις kill.

 

Καλο champ early o pantheon, αλλα οσο περναει η ωρα τοσο γερνει υπερ σου το lane.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε καλά μου παιδιά!... διαβάζω κάποια πράγματα για τον/την Alistar και τραβάω τα μαλιά μου σαν Bronzy-Silver... αυτή η αγγελάδα δεν είναι καθόλου viable, τι διαβάζω για buff στο 4.11? επειδή χαλάει λιγότερο mana στα spell! so what?

 

 

wtf δλδ! μου αρέσει απίστευτα αυτή η αγγελάδα αλλά είναι για το πεος (μακάρι να ήταν viable, θα την έπαιζα)

 

τι λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gold 2 τυπος παιρνει vi απέναντι σε jayce gold 5 και φερνει premade silver 5 nidalee support.

το ματς λήγει στο 31 8/34 με vi 0/7/2 και nidalee 1/12/3

τελειωνω 5/4/2 και να μου λενε "youre bad, worst jinx ever seen, the way you played was bad your choices were wrong"

και στην τελική τρως και κανα report ετσι επειδη ειναι και premade...

 

και match history

http://matchhistory.eune.leagueoflegends.com/en/#match-details/EUN1/895212078/32722377

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gold 2 τυπος παιρνει vi απέναντι σε jayce gold 5 και φερνει premade silver 5 nidalee support.

το ματς λήγει στο 31 8/34 με vi 0/7/2 και nidalee 1/12/3

τελειωνω 5/4/2 και να μου λενε "youre bad, worst jinx ever seen, the way you played was bad your choices were wrong"

και στην τελική τρως και κανα report ετσι επειδη ειναι και premade...

 

και match history

http://matchhistory.eune.leagueoflegends.com/en/#match-details/EUN1/895212078/32722377

 

Είναι προφανές ότι εσύ έφταιγες XD 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gold 2 τυπος παιρνει vi απέναντι σε jayce gold 5 και φερνει premade silver 5 nidalee support.

το ματς λήγει στο 31 8/34 με vi 0/7/2 και nidalee 1/12/3

τελειωνω 5/4/2 και να μου λενε "youre bad, worst jinx ever seen, the way you played was bad your choices were wrong"

και στην τελική τρως και κανα report ετσι επειδη ειναι και premade...

 

και match history

http://matchhistory.eune.leagueoflegends.com/en/#match-details/EUN1/895212078/32722377

 

Δεν έχω να πω κάτι για το παιχνίδι σου αλλά για το build σου προσωπηκά θα κράταγα duo dorans και IE πριν πάω για Vampiric. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επιτέλους αφού έχασα 2 series στο πέμπτο game το τρίτο series το πήγα 3/0 και πήγα diamond v!

 

CxEi2dY.png

 

Σε συνολικά 109 games, από τα οποια μετά τα 10 πρώτα με είχε βάλει gold v. Οποτε σε 99 games πήγα από gold v -> diamond v μετά από 2 μήνες χωρίς παιξιμο λόγο διαβάσματος για σχολη. Τώρα θα προσπαθήσω να βελτιωθώ αρκετά έτσι ώστε να ανεβώ ακόμα πιο πάνω και μπορεί να κάνω ένα γενικό guide για το mid σε κάποια φάση άμα θέλετε όπως έκανε με δυο υπέροχα post ο attalos.

Επεξ/σία από Spartan117
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys αμα μπω Duo με ενα παιδι Bronze 1 (Silver 3 currently εγω) και χασουμε ενα game, θα πέσει πολύ το mmr μου? Έουμε και οι δύο καλο mmr

Παίξαμε δυο, ενα χάσαμε, ένα πήραμε

 

edit: Μας εβαλε με αντιπαλους ~Silver3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...