Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδια σε εσας που λετε για την τυχη..θελω να μου λυσετε μια απορια..στο δευτερο acc μου(το πρωτο ειναι gold 5 90 lp) το ειχα παρατησει silver 3...ε το πιανω προχθες και ανεβηκα τρενο πανευκολα silver 1 σε μια μερα..στοα περισσοτερα games κουβαλουστα αλλα για καλη μου TYXH κανεις δεν trollare,afk κτλ...παω λοιπον προμο για gold χ8ες...στο πρωτο game ημουν last pick αναγκαστικα παω support γιατι αυτο εμεινε...ζουγκλα παιδες ειχα μια silver 2 nida που επαιζε πρωτη φορα nida σε rank.στο lane σερβιρα kill στο adc μου και αυτο αντι να τα παρει πεθαινε...παει το πρωτο promo..στο δευτερο game ειχα μια μια vayne που βγαζει πρωτο item phantom dancer..feedare kαι για δευτερο item βγαζει zeal...χαμενο game...εγω ειχα vi τελειωσα με 14/8 το game...μην τα πολυλογο κερδιζω τα αλλα 2 κ στο τελευταιο χανω λογο afker...αν δεν ειναι αυτο τυχη,που σε μια μερα πηγα απο silver 3 silver 1 πανευκολα και χωρις "προβληματα", και ξαφνικα στα promo ειχα της καθε καρυδιας καρυδι τι ειναι ρε παιδια?? ας μου πει καποιος...

 

Υ.Γ Ναι αν το επιπεδο μου ηταν plat-diam player προφανως θα τα εκανα carry και αυτα τα σαπια games των promo..αλλα απο την στιγμι που δν ειμαι αισθανομαι ατυχος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα promos τα εχει βαλει  η riot εκει με μεγαλη προσοχη. δεν δοκιμαζει μονο της ικανοτητες καποιου , αλλα και τις αντοχες του. τοσο σωματικα οσο και ψυχολογικα :P gl no re.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μην φανταστείς, εγώ 2 promo τα έχασα για το Diamond 5. Τα πρώτα δυο πήγαν στο πέμπτο game το οποιο και τις δυο φορες ήταν απαίσιο σε φάση να έχω άτομα στην ομάδα μου που δίνουν 3 kill στα πρώτα 10 λεπτά και πάνε afk στην ψυχρα. Αντί να νευριάζω το συνήθισα και είπα άμα είναι να ανεβώ θα ανεβώ και ευτυχώς το τρίτο promo πήγε καλά.

 

http://matchhistory.eune.leagueoflegends.com/en/#match-details/EUN1/892305270/28995929

 

Τελευταίο game στο πρώτο promo... Παντού υπάρχουν άτομα που απλά δεν θέλουν να παίξουν το παιχνίδι και μπαίνουν για να σπάσουν τα νεύρα των άλλων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο yi τουλάχιστον δεν πήγε afk σαν τα αλλα τα χάπατα την riven και την jinx. Δεν με πειράζει να χάσω promo 5v5 αλλα όχι να είμαι legendary 3v5 και οι άλλοι να μην ψήνονται να μπούν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω πολύ απλά εσύ όταν είσαι promo παρακαλάς να γίνει κάτι να περάσει και σου φαίνεται πιο έντονο.

 

 

Κατί άλλο που ξέρω αλλά δεν έχω την προσωπική εμπειρία και ρωτάω μήπως έχει αλλάξει πρόσφατα.

Εάν κάνω leave promo match στο champion select γιατί "bot premade with garen and teemo ΤP/Revive" πιάνεται ως lost?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

2 Ranked σημερα, Ελληνες Gold 5 στην ομαδα.

Πραγματικα ευχομαι μια μερα το Lolnexus να εμφανιζει την τοποθεσια διαμονης του αλλου.

Επεξ/σία από Andrew13_98
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω πολύ απλά εσύ όταν είσαι promo παρακαλάς να γίνει κάτι να περάσει και σου φαίνεται πιο έντονο.

 

 

Κατί άλλο που ξέρω αλλά δεν έχω την προσωπική εμπειρία και ρωτάω μήπως έχει αλλάξει πρόσφατα.

Εάν κάνω leave promo match στο champion select γιατί "bot premade with garen and teemo ΤP/Revive" πιάνεται ως lost?

 

Χανεις τα προμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 Ranked σημερα, Ελληνες Gold 5 στην ομαδα.

Πραγματικα ευχομαι μια μερα το Lolnexus να εμφανιζει το που μενει ο αλλος.

 

Το "καλό" με τους έλληνες είναι οτί επειδή είναι ανώριμα ευέξαπτοι μπορεί στο 11' να σου κατεβάσουν καρκίνους και καντήλια για την οικογένεια σου γιατί δεν τους βοήθησες η έτσι γιατί μπορούν και στο 19' να τους σέρβιρες double-triple και είναι "μπράβο παιχταρά μου μπράβο αγόρι μου σε έχω κάνει honor έλα να την πάρουμε αγκαλίτσα την ματσάρα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μην φανταστείς, εγώ 2 promo τα έχασα για το Diamond 5. Τα πρώτα δυο πήγαν στο πέμπτο game το οποιο και τις δυο φορες ήταν απαίσιο σε φάση να έχω άτομα στην ομάδα μου που δίνουν 3 kill στα πρώτα 10 λεπτά και πάνε afk στην ψυχρα. Αντί να νευριάζω το συνήθισα και είπα άμα είναι να ανεβώ θα ανεβώ και ευτυχώς το τρίτο promo πήγε καλά.

 

http://matchhistory.eune.leagueoflegends.com/en/#match-details/EUN1/892305270/28995929

 

Τελευταίο game στο πρώτο promo... Παντού υπάρχουν άτομα που απλά δεν θέλουν να παίξουν το παιχνίδι και μπαίνουν για να σπάσουν τα νεύρα των άλλων.

 

πριν καμια ωρα παιζω προμος για πλατ 1. εχουμε μια Kata mid , η οποια ειναι 0-2 απο εναν fizz. εγω εχω βγαλει αρκετα ganks top & bot , εχω snowballαρει και τα 2 lanes. ε χανει tower στο mid , δεν εχει minions ειναι 7 lvl k o fizz 9 κ αποφασιζει να του μπει all in. χανει βριζει εμενα και leavαρει.

 

:-D

 

το παιχνιδι το παιζαμε για 50 λεπτα 4v5. αυτη ειχε βγει απο το 12 νομιζω. ε χασαμε. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ. Instantly? Με βάση τι, τα reports άλλων παικτών? Τα KDE? Τους ατέλειωτους σκλάβους της Riot που θα αναλάβουν να ξεσκίσουν κάθε υπόθεση στο Tribunal και να διαβάζουν το chat?

 

Μακάρι να ξεβρωμίσει ο τόπος κάπως, ή τουλάχιστον να βουλώσουν το στόμα τους, αλλά είμαι λίγο σκεπτικός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...