Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καποιος permaban him. Ειναι αδικια οποιος τον εχει στη ομαδα του..

 

http://eune.op.gg/summoner/userName=johnnie99

10 τετοιους βλεπω καθε μερα.Απο bronze v μεχρι diamond v.Δεν μπορεις να τους κανεις τιποτα.Η αληθεια ειναι οτι αν καποιος δεν παιζει δεν υπαρχει και λογος να του κανεις τιποτα.Αν ειναι toxic η το κανει επιτηδες τοτε ναι.

 

ranked report:

Δεν μπορουσα να ξυπναω πρωι και εμασα 6 ηττες σε 13 ματς.Ολες με premade ελληνες στο team.Μα ολες ομως.Και τα 4 που νικησα ηταν επειδη ηταν απεναντι premade ελληνες  και τα 3 επειδη δεν πηγαν στο ιδιο lane :D.Εχουμε τεραστια δυναμη ως λαος..

 

edit: Μολις πετυχα το χειροτερο διδυμο σε bot που εχω δει εδω και 3 χρονια."main" τους και οι δυο.Μιλαμε για level 10 το πολυ να ηταν και οι δυο.Η μια δεν ειχε ιδεα τι εκανε ,απλα εμπαινε μεσα και πεθαινε με το που εβλεπε αντιπαλο ειτε ειχε αλλους μαζι της ειτε οχι και το adc απλα δεν ηξερα τι σημαινει adc.180 ματς με jinx ουτε καν την jinx δεν εμαθε

Επεξ/σία από Sakiz105
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τα C++ τα κανουν τα windows.

Ακομα και αν λειπει κατι, μπορεις να το κατεβασεις μονος σου.

Εγω με up to date windows και απλο copy paste δεν εχω συναντησει καποιο προβλημα τοσες φορες.

ωραία, ευχαριστώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και παλι στην παρεα! Εχω ξανα αναφερθει σε αυτο το θεμα σχετικα με το drop στα fps στο παιχνιδι. Ενω πολλοι ελεγαν οτι ειναι θεμα παιχνιδιου οπως ειχα διαβασει και στο reddit σε εμενα συμβαινει σε ολα τα games ολη την ωρα με αποτελεσμα να μην μπορω να παιξω. Ξερετε τι μπορει να φταιει? Το πισι ειναι αυτο της υπογραφης μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν 2 πατσ επαιζα με φουλ αναλυση,χωρις σαντοους,απο το προηγουμενο πατσ αρχισαν να γινονται αυτα και γενικα αρχισαν να κολλανε πολλοι απ οτι διαβασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν 2 πατσ επαιζα με φουλ αναλυση,χωρις σαντοους,απο το προηγουμενο πατσ αρχισαν να γινονται αυτα και γενικα αρχισαν να κολλανε πολλοι απ οτι διαβασα.

Στο λολ και εμενα εχει fps drop με το τελευταιο πατς μην φοβασαι

 

 

Ενα ωραιο που ειδα 67842caefcd317a9c65351c5fb5917de.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά παρακαλώ να μου εξηγήσει κάποιος τι παίζει...

 

Νέο team, με 5-0 στο Placement. Τοποθετείται bronze 2? Why? Why Rito-chan?
Αντίπαλοι είχαν soloQ Gold, Plat, Silver (κάποιες φορές έτυχε να τύχουμε και team π.χ. με 2gold, 2 silver + 1 bronze).... Ξενέρωμα full...

 

bitmap_3.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά παρακαλώ να μου εξηγήσει κάποιος τι παίζει...

 

Νέο team, με 5-0 στο Placement. Τοποθετείται bronze 2? Why? Why Rito-chan?

Αντίπαλοι είχαν soloQ Gold, Plat, Silver (κάποιες φορές έτυχε να τύχουμε και team π.χ. με 2gold, 2 silver + 1 bronze).... Ξενέρωμα full...

 

bitmap_3.jpg

φταίει το elo που είχαν οι αντίπαλες ομάδες (το ατομικό elo νομίζω δεν έχει σχέση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω οτι θα βγαλεις ποτε ακρη , ειναι εντελως περιεργο το πως δουλευει το θεμα στα ranked 5s

Σε νεα ομαδα απ'οσο ξερω , το τι θα σε βγαλει καθοριζεται απο το average SoloQ elo κ απο τα placements

 

Τωρα τι πως κ γιατι κανεις ποτε δεν θα μαθει δυστυχως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά με έχει κουράσει απίστευτα το babysiting στο τοπ. Κάθε φορά έχω το πλεονέκτημα στο lane μου 1v1 και ο αντίπαλος jungler kanei camp sto top.  Wards παίρνω, αλλά το θέμα είναι οτι δεν μ'αφήνει να πάρω τα kills όταν μπορώ τα οποία θα τα παιρνα 1v1 και χάνω και cs. 

 

Και το σπαστικό είναι οτι κάθε φορά που συμβαίνει αυτό, το team μου είναι ανάπηρο και δεν το εκμεταλλεύεται να πάρει έναν dragon, εναν πύργο σε άλλο lane, να πιέσουν, να κάνουν ganks ktl λόγω του αριθμητικού πλεονεκτήματος.

 

 

Με έχει κουράσει αυτή η κατάσταση, χάνω games που δεν θα'πρεπε... Καμιά συμβουλή? low gold MMR.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει συμβουλή. Απλά υπομονή. Όσες φορές καμπάρουν εσένα άλλες τόσες καμπάρουν τον άλλο και η ομάδα και αυτού είναι ανάπηρη. Όπως κερδίζεις με τον ίδιο τρόπο χάνεις οπότε απλά μη κολλάς στα games που χάνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι σταματησα να παίζω εντελώς top.3 παιχτες κάθε φορα απέναντι.Sion/riven/irelia.Ειδικά η riven σου χαλάει ολο το game.Θες να πάρεις κατι που κολλάει στο team αλλα ειναι  squishy/δεν εχει damage στην αρχη και μενεις πισω 40 cs.jungle/bot και καμια φορα mid.Και οπως λες camperi το top επειδη pushareis :P

 

btw, ειχα βρει προχθες στο losingstreak εναν ελληναρα που κλειδωσε teemo jungle και ειχα χασει 10 ποντους απτο dodge.Και τον ξαναβρηκα σημερα σε νορμαλ. Το ποσο toxic ειναι δεν παλευετε.Το αστειο ηταν οτι ελεγε "τι λες ρε κωλοψεματουρι εχω να παιξει ενα μηνα ranked" και ειχε ranked απο πριν 7 ωρες :D.Ανέφερε και τους κρητικους απτα γιαννενα μαζι με κατι αλλα που δεν μπορω να τα γραψω τοσο ηλιθια που ακουγονται,το εστειλα στην ριοτ με τικετ ελπιζω να φαει μπαν ξανα (pun intented) το ονομα απο κατω οποιος θελει να το δει αλλα χωρις να ειναι στην φορα

 

 

 

imbannedagain

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι σταματησα να παίζω εντελώς top.3 παιχτες κάθε φορα απέναντι.Sion/riven/irelia.Ειδικά η riven σου χαλάει ολο το game.Θες να πάρεις κατι που κολλάει στο team αλλα ειναι  squishy/δεν εχει damage στην αρχη και μενεις πισω 40 cs.jungle/bot και καμια φορα mid.Και οπως λες camperi το top επειδη pushareis :P

imbannedagain

 

5 φορές το διάβασα και άκρη δε βγάζω. Τι σκατά αίνιγμα είναι αυτό που είναι squishy,κολλάει στο team,dmg δεν έχει στην αρχή και μένει πίσω 40 cs? Και μετά αναφορά σε jungle/bot και mid... Ρε τι έχεις πιει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...