Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ό,τι και να έπαιρνε, έτσι όπως έπαιξαν πάλι θα έχαναν

δε νομιζω οτι ηταν τοσο απολυτο το παιχνιδι  . Στην ουσια το εχασαν στο fight στο δρακο οπου υπηρξε κακη συνεννοηση αφου η cait ηταν με 20% hp και επελεξαν να  τον κανουν contest. Μετα πηραν baron και gg τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε νομιζω οτι ηταν τοσο απολυτο το παιχνιδι . Στην ουσια το εχασαν στο fight στο δρακο οπου υπηρξε κακη συνεννοηση αφου η cait ηταν με 20% hp και επελεξαν να τον κανουν contest. Μετα πηραν baron και gg τους

Γενικά δεν έπιασαν καλή απόδοση όμως και έκαναν πολλά rookie mistakes, σα να μην ήταν πολύ συγκεντρωμένοι

Θυμάμαι τον nrated εκτός τόπου και χρόνου σε όλο το game και τον forgiven να δίνει τσάμπα 1o kill σε χαζό gank καίγοντας και τα 2 summoners και 2ο κάνοντας recall μισοψόφιος κάτω από το turret με τον corki να τον πιάνει στον ύπνο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thoughts on bard??

σαν concept και overall possibility μου αρεσε αλλα οσο αφορα το lane αμα δεν πιασει σωστο q δεν εχει καθολου pressence.

conclusion:did not like him,

σε υψηλοτερο ελο απο το δικο μου σιγουρα θα υπαρχουν καλυτεροι support players για να τον παιξουν αλλα παρατηρησα οτι ως adc main οταν ο αλλος lockarei bard ξερω οτι το laning phase θα ειναι κακο και χωρις kill potential.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα, για να μην ξανακατεβάζω το LoL επειδή προέκυψε ένα θέμα με το PC και πρέπει να κάνω reinstall τα windows,υπάρχει σίγουρος και ασφαλής τρόπος να μεταφέρω το παιχνίδι σε άλλο δίσκο και να παίξω μετά το re-installation των win?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα, για να μην ξανακατεβάζω το LoL επειδή προέκυψε ένα θέμα με το PC και πρέπει να κάνω reinstall τα windows,υπάρχει σίγουρος και ασφαλής τρόπος να μεταφέρω το παιχνίδι σε άλλο δίσκο και να παίξω μετά το re-installation των win?

 

Απλα παιρνεις τον Riot Games φακελο και τον κανεις paste στον αλλο σκληρο.

Το εχω κανει αρκετες φορες και το εκανα και στο προχθεσινο format.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα παιρνεις τον Riot Games φακελο και τον κανεις paste στον αλλο σκληρο.

Το εχω κανει αρκετες φορες και το εκανα και στο προχθεσινο format.

και κάποια αρχεία όπως το C++ κλπ που κάνει install την πρώτη φορά ή κάποια registry files τα ξαναβάζει μόνο του το patch?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα C++ τα κανουν τα windows.
Ακομα και αν λειπει κατι, μπορεις να το κατεβασεις μονος σου.
Εγω με up to date windows και απλο copy paste δεν εχω συναντησει καποιο προβλημα τοσες φορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...