Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

http://www.twitch.tv/imaqtpie AD των Dignitas , δεν ξερω αν θα παιζει παντα ADC γιατι ειναι γνωστη τρολοδοφατσα

http://www.twitch.tv/frommaplestreet AD των Velocity , μινιατουρα του Oddone , παιζει συνηθως Draven/Varus

 

Κανουν και οι 2 τωρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί που μέχρι πριν 2 μέρες από τα 25 παιχνία(normal και λίγα ranked) άντε να είχα 5 defeat, τώρα αντιστράφηκε και στα 15 περίπου που έπαιξα άντε να κέρδισα 6

Και μόλις έχασα παιχνιδάρα(53 λεπτά) που από το ~40 παίζουμε με σπασμένα όλα τα turrets

3 φορές ήρθαν μόνο για nexus, 3 φορές ψόφησαν....ε την τέταρτη το τελείωσαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Parakoumbaros, xwsou, xwnomai, XarosIsHere, tolis bistolis, prosorinos, Filiki Kampia....

 

Τελος τα σχολεια, καλο καλοκαιρι με πολλους τετοιους.  :shifty:

 

 

Φτου γαμώτο, τώρα που το λες το συνειδητοποιώ...Στις 6 το πρωί θα πρέπει να παιζουμε για να γλιτώσουμε από δαύτους, με τους μεθυσμένους και τους ξενύχτηδες. Τουλάχιστον με λίγη τύχη θα προλάβω να ανέβω Gold μέχρι τέλος της σαιζόν, τι διάλο, 5 + 2 καθαρές νίκες είναι κάθε division και είμαι Silver 3...

 

Επίσης Τσαγκαροδευτέρα, έχασα ένα normal, ένα ranked (με τρελό throw) και ένα ARAM :D :D :D άντε και καλή βδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν να μπει καποιος dominion πρεπει να κανει ενα τεστ στα γρηγορα για το ποιος ειναι ο σκοπος του παιχνιδιου!!σχεδον σε ολα τα παιχνιδια 1-3 μελη της ομαδας μου προτιμαει να κυνηγαει kills παρα να παιρνει τα turrets :/ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδες τι σκατα γινεται στο γαμημενο rank??ελεος..προσπαθω εδω και μερες να ανεβω αυτην την γαμημενη σκατοdivision

και παντα τυγχαινω καποιο μαλακιστιρι ή να ειναι afk ή noob ή να το παιζεις γενναιος μην χέσω..

υπαρχουν δε και ''εξυπνοι'' που..ειναι last pick και σου λενε solo or troll...και νομιζει κατι τρέχει στα γύφτικα..

προχθες μου ετυχε καποιος ''εξυπνος'' και ελεγε σολο η τρολλ και του λεω οκ...τρολλαρε στα μιδια μου,και εσυ θα χασεις ποντους..

και στην τελικη το βουλωσε και εκανε την κοτα..

ελεος δλδ..αυτο περι troll/afk για μη δικαιολογημενο λογο/feeders πρεπει καποια στιγμη να σταματησει και ειδικοτερα στα rank!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα αναλαφρο πρωινο game, χωρις να εχουμε adc ουτε καποιον ranged (οκ, o jayce ειναι 50/50).

Με εναν shaco λιγο-πολυ φαντασμα :P δεν feedαρε ουτε afk, ηταν μια διακριτικη παρουσια που φανηκε εδω με την κωλοφαρδια του :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...