Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Yep, γενικα γινονται πολλα κουλα, αν δεις και top 5 plays-top 5 lucky plays απο protato monster θα σου πεσει το σαγονι.

Λες αμα στειλω πουθενα αυτη τη μαλακια να πιασει τοπο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορεσα να κρατηθω....

Χαλαρα το καλυτερο μου game οσον αφορα CC evasion , timing κτλπ..

Οι αντιπαλοι ειχαν Taric, Leona, FIzz, Heimer & Kha'Zix.. CC hell με αλλα λογια!

4 Quadrakills, 1 Triplekill.. 0 Pentakills.. ΚΛΑΨ!

<3 Katarina.. unmatched!

post-257477-0-65254300-1369091391_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ nice

 

Πολύ μόδα ο blue ez...σχεδόν σε κάθε game τον βλέπω πλέον έχει καταντήσει εκνευριστικό

Πολύ δυνατός σε 1vs1...αν του γυρίσεις πλάτη σε έχει φάει για πλάκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το elo reset πότε ξαναγίνεται? Επίσης αξίζει να παρατήσω τα ranked μέχρι τότε?Απο την στιγμή που ξεκίνησα απο Bronze απλά δεν γίνεται να ανέβω, ανεβοκατεβαίνω συνεχώς bronze 1-3...2/3 games που παίζω οι περισσότεροι είτε δεν ξέρουν τα lanes (ένας τύπος μια μέρα που τον έκραζα και ήμουν support μου λέει: me 6-8-2 you 1-6-34 ο τύπος δεν ήξερε τι είναι το support) αυτό που ήθελα πάντα απο το lol ήταν να παίξω games με συμπαίκτες που έχουν έστω λιγάκι μυαλό, βλέπω τύπου σε high elo που παίζουν games και ευχαριστιούνται την ψυχή τους, αυτό είναι σχεδόν αδύνατο για ένα παίκτη που ξεκινάει απο bronze, σαν βούρκος ΜΕ ΣΚΑΤΑ είναι (ειδικά όταν υπάρχει ο vaggelisgiatimporw και partouzolas), και βλέπεις τώρα άλλους άχρηστους να ξεκινάνε απο silver 5 και είναι gg, ας ξεκινούσα και εγώ απο κει και θα ανέβαινα σίγουρα ρε γαμώ...όλο afk, troll και τύποι που δεν σκαμπάζουν, σαν κουκούτσια μέσα σε ΣΚΑΤΑ είναι αυτοί οι τύποι.

ΣΤΑ Draft υπάρχουν άνετα καλύτεροι παίκτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το elo reset πότε ξαναγίνεται? Επίσης αξίζει να παρατήσω τα ranked μέχρι τότε?Απο την στιγμή που ξεκίνησα απο Bronze απλά δεν γίνεται να ανέβω, ανεβοκατεβαίνω συνεχώς bronze 1-3...2/3 games που παίζω οι περισσότεροι είτε δεν ξέρουν τα lanes (ένας τύπος μια μέρα που τον έκραζα και ήμουν support μου λέει: me 6-8-2 you 1-6-34 ο τύπος δεν ήξερε τι είναι το support) αυτό που ήθελα πάντα απο το lol ήταν να παίξω games με συμπαίκτες που έχουν έστω λιγάκι μυαλό, βλέπω τύπου σε high elo που παίζουν games και ευχαριστιούνται την ψυχή τους, αυτό είναι σχεδόν αδύνατο για ένα παίκτη που ξεκινάει απο bronze, σαν βούρκος ΜΕ ΣΚΑΤΑ είναι (ειδικά όταν υπάρχει ο vaggelisgiatimporw και partouzolas), και βλέπεις τώρα άλλους άχρηστους να ξεκινάνε απο silver 5 και είναι gg, ας ξεκινούσα και εγώ απο κει και θα ανέβαινα σίγουρα ρε γαμώ...όλο afk, troll και τύποι που δεν σκαμπάζουν, σαν κουκούτσια μέσα σε ΣΚΑΤΑ είναι αυτοί οι τύποι.

ΣΤΑ Draft υπάρχουν άνετα καλύτεροι παίκτες.

 

Είμαστε στην μέση του Season οπότε έχουμε μέλλον ακόμα.

 

 

 

Μπορείς να κάνεις upload στο elophant και να φανούν όλα τα skins σου, π.χ.: http://www.elophant.com/league-of-legends/summoner/eune/20524485/skins

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οεο! Αγόρασα Elise και θέλω να αρχίσω να την προπονώ σιγά σιγά! Επειδή δεν είναι κοντά σε tanky solo top που παίζω συνήθως, μπορείτε να μου δώσετε μερικές συμβουλές για starting items και core builds? Επίσης, μερικές συμβουλές για τα combo της και το πώς τη χρησιμοποιούν πιο σωστά στο laning είναι ευπρόσδεκτες!

 

Πρώτες μου σκέψεις είναι τίμιο Gauntlets/ Abyssal με ΜR/ Ar μπότες, ανάλογα με το τι αντιμετωπίζω, αλλά ακούω προτάσεις! Τη θέλω για solo top, όχι mid.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το elo reset πότε ξαναγίνεται? Επίσης αξίζει να παρατήσω τα ranked μέχρι τότε?Απο την στιγμή που ξεκίνησα απο Bronze απλά δεν γίνεται να ανέβω, ανεβοκατεβαίνω συνεχώς bronze 1-3...2/3 games που παίζω οι περισσότεροι είτε δεν ξέρουν τα lanes (ένας τύπος μια μέρα που τον έκραζα και ήμουν support μου λέει: me 6-8-2 you 1-6-34 ο τύπος δεν ήξερε τι είναι το support) αυτό που ήθελα πάντα απο το lol ήταν να παίξω games με συμπαίκτες που έχουν έστω λιγάκι μυαλό, βλέπω τύπου σε high elo που παίζουν games και ευχαριστιούνται την ψυχή τους, αυτό είναι σχεδόν αδύνατο για ένα παίκτη που ξεκινάει απο bronze, σαν βούρκος ΜΕ ΣΚΑΤΑ είναι (ειδικά όταν υπάρχει ο vaggelisgiatimporw και partouzolas), και βλέπεις τώρα άλλους άχρηστους να ξεκινάνε απο silver 5 και είναι gg, ας ξεκινούσα και εγώ απο κει και θα ανέβαινα σίγουρα ρε γαμώ...όλο afk, troll και τύποι που δεν σκαμπάζουν, σαν κουκούτσια μέσα σε ΣΚΑΤΑ είναι αυτοί οι τύποι.

ΣΤΑ Draft υπάρχουν άνετα καλύτεροι παίκτες.

 

 

Άστα να πάνε ρε φίλε, τι γκαντεμιά είναι αυτή, όλοι οι κακοί παίχτες/trolls/afk σε σένα πέφτουν; Τουλάχιστον να ήσουν λίγο τυχερός και να είχε τέτοιους παίκτες και η αντίπαλη ομάδα που και που...Μου φαίνεται περίεργο που δεν ανεβαίνεις με αυτό το attitude, τι να πω, συνέχισε να τους κράζεις όλους όσο μπορείς και να ρίχνεις το φταίξιμο σε όλους εκτός από σένα και που θα πάει, σιγά σιγά θα ανέβεις. Αυτό με τους άχρηστους που ξεκινάνε από Silver και καθαρά από κωλοφαρδία πάνε Platinum και Diamond είναι όντως πολύ εκνευριστικό, κυρίως ΤΥΧΗ είναι τελικά το παιχνίδι αυτό, έχεις απόλυτο δίκιο. Να είσαι για Challenger κανονικά και να μην σε αφήνουν τα ΣΚΑΤΑ να ανέβεις, μεγάλη αδικία. :( 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...