Προς το περιεχόμενο

LG M2362D-PZ LCD TV-Monitor 23''


ktsolkas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδες μη την αγοραζετε αυτη τν οθονη για να αλλαξεις καναλι περναει αιωνας (ειδικα τα ψηφιακα) μου την δινει οικογενειακως :P

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες μη την αγοραζετε αυτη τν οθονη για να αλλαξεις καναλι περναει αιωνας (ειδικα τα ψηφιακα) μου την δινει οικογενειακως :P

φιλε κ αυτη το ιδιο λες ?

https://www.skroutz.gr/s/1956593/LG-M2352D.html?from=account_favorites

 ειμαι ετοιμος να την χτυπησω  ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε κ αυτη το ιδιο λες ?

https://www.skroutz.gr/s/1956593/LG-M2352D.html?from=account_favorites

 ειμαι ετοιμος να την χτυπησω  ..

Ωπ! Μη με ψήνεις τώρα. Καλή ευκαιρία φαίνεται ε; 

 

Κοίτα γενικώς αργούν σε πολλές συσκευές τα ψηφιακά, αλλά παίζει ρόλο και η κεραία :) Δεν πιστεύω ότι είναι τόσο τραγικά τα πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπ! Μη με ψήνεις τώρα. Καλή ευκαιρία φαίνεται ε; 

 

Κοίτα γενικώς αργούν σε πολλές συσκευές τα ψηφιακά, αλλά παίζει ρόλο και η κεραία :) Δεν πιστεύω ότι είναι τόσο τραγικά τα πράγματα.

ημουν ετοιμος να παω σε αυτη

https://www.skroutz.gr/s/3048678/LG-24MN43D.html

αλλα δε νομιζω πως αξιζει η διαφορα !

εχω ψηθει μεχρι την δευτερα θα την εχω παρει :) αν σε ενδιαφερει θα σου πω εντυπωσεις ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε οτι με ενδιαφερει με ενδιαφερει, λεφτα δεν υπαρχουν. :P Αλλα αν την παρεις οι εντυπωσεις σου ειναι ευπροσδεκτες :P (αν και λογικά θα με ψήσεις περισσότερο οπότε θα έχω πρόβλημα! )

 

Edit: πάντως δε βρίσκω σε τι υπερέχει η πιο ακριβή που δείχνεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε οτι με ενδιαφερει με ενδιαφερει, λεφτα δεν υπαρχουν. :P Αλλα αν την παρεις οι εντυπωσεις σου ειναι ευπροσδεκτες :P (αν και λογικά θα με ψήσεις περισσότερο οπότε θα έχω πρόβλημα! )

 

Edit: πάντως δε βρίσκω σε τι υπερέχει η πιο ακριβή που δείχνεις.

ουτε εγω ! ειναι μονο μια ιντσα μεγαλυτερη η μια λεει 23 η αλλη 23.6 παει στις 24αρες ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν απο καμια 4ετια την πηρα πολλα γιουρο....δεν θυμαμαι  την M2362D.... απο αποδοση χρωματος κτλπ δεν ειναι καλη τα δειχνει ολα πολυ εντονα καλυτερα σε lg καποια πιο καινουρια σιγουρα θα ειναι καλυτερη. Σκεψου να κανεις ζαπινκ στη tv....πολυ αργη ; (  και ενω τη πηρα και για βασικο μονιτορ (photo editing ασχολουμε) τωρα ειμαι αναγκασμενος να παρω καινουρια...!!! δεν ξερω γτι τα  δειχνει τοσο χαλια (κολλημενα γραμματα κτλπ...τοσο σε hdmi οσο και στο κλασικο) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι μου λέει πως δεν έχεις ψάξει καλά τις ρυθμίσεις της, ή έχει πρόβλημα... 

Για το ότι αργεί στα κανάλια οκ δε ξέρω μπορεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για κονσολες καλη ειναι, για ταινιες επισης...απο ξεκλειδωματα και τετοια δε ξερω, παρ ολα αυτα για pc δεν κανει, μακαρι να κανω λαθος και να το βρω....αλλιως παω για αλλη (μολις εβαλα αγγελια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως σε μια παλια LG που έχω έχει κάτι ρυθμίσεις: Χρονισμού τις λέει και εκεί αν πειράξω το: Ρυθμός και Φάση μου βγαίνουν τα μάτια.

Δε ξέρω αλλά υποθέτω πως η νεότερη οθόνη θα έχει αυτά και ίσως κι άλλες ρυθμίσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω για οθονη στον υπολογιστη lg εχω την M2794D και δεν ειμαι κ τοσο ευχαριστημενος ειδικα απο τα χρωματα !

συν οτι εχω μεγαλη γκινια ! ειναι tv μονιτορ και την πηρα πριν 3-4 χρονια 420 ευρα !

με το που την αγορασα σταματησε να βγαινει το μοντελο και βγαλαν καπακι το επομενο με MPEG-4!

η δικια μου εχει μονο MPEG-2 δε πιανει τα ψηφιακα !

τρελλη φωλα η αγορα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

να ρωτήσω το τελευταίο firmware ποιο είναι και που το βρίσκω; Διορθώνει κάτι σε σχέση με τα παλιά απο άποψη λήψης ;;  Το ψηφιακό ράδιο δουλεύει σε κανένα ;  

 

εμένα έχει το 3.19.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...