Προς το περιεχόμενο

Lost - The Final Season (Spoilers Free Up To Season 5)


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κι εγώ σήμερα το είδα αυτό το τόπικ.:X

 

Κάποιος να μου στείλει με πμ που θα βρω υπότιτλους για το episode00 γιατί το γνωστό TVυποτιτλοι.νετ(:P) δεν λειτουργεί.

 

και από εδώ ένα πμ με τους υπότιτλους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έχω πάθει αμόκ, βγάζω αφρούς από το στόμα δεν αντέχω άλλο. Ανοίγω τα spoiler tags τα κοιτάω φευγαλέα και με μισόκλειστα μάτια και τα ξανακλείνω αμέσως. Προσπαθώ να κοροϊδέψω τον εαυτό μου αλλά η Τετάρτη μου φαίνεται αιώνες μακρυά. Και φυσικά γελάω με τον εαυτό μου που έσπαγε κάθε μετρητή γραφικότητας όταν σχεδίαζε να δει όλα τα επεισόδια μαζεμένα το Μάϊό. Πραγματικά αστείος.

 

XAXAXAXAX ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ!!!!!!

 

αμοκ το προμο με σκηνες απο 6η σεζον...

 

το βρηκα και το leaked αλλα η τραγικη ποιοτητα δεν πριγραφεται με λογια....ασεβεια στη ΛΟΣΤΑΡΑ να το δεις ετσι....

 

Λιγες ωρες μεινανε......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΙ ΡΙΚΑΠ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΜΩΡΕ, ΜΗΝ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΤΕ ΤΩΡΑ.

 

Φαίνεται ότι ξεχάσατε το πλήκτρο Caps Lock ενεργοποιημένο.

 

ΒΡΕ ΚΑΝE ΜAΣ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΩΡΑ. ΩΧΟΥΥΥ

 

Τι έγινε καλέ; Χάλια το επεισόδιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να είναι χάλια αφού στην ουσία επαναληπτικό είναι.

 

Άντε ρε παιδιά κάποιος να μου στείλει τους υπότιτλους με πμ γιατί δεν αντέχω άλλο.:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να είναι χάλια αφού στην ουσία επαναληπτικό είναι.

 

Άντε ρε παιδιά κάποιος να μου στείλει τους υπότιτλους με πμ γιατί δεν αντέχω άλλο.:o

 

Για υπότιτλους, δείτε και στο xυπότιτλοι.tv. Δεν ξέρω αν υπάρχουν, είμαι στη δουλειά τώρα.... Άντεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας ρε lostοπαθείς!!!

Είμαι ένας απο σας και ας μην συμμετεχω πολύ στο forum ... και μάλλον πολύ τυχεράκιας γιατί μόλις πριν από δύο μέρες είπα to my self .... ρε συ κάπου για αρχές Φεβρουαρίου δεν έλεγε ο κόσμος για την 6η season ? ... για να μπω σε εκείνους τους τρελαμένους στο insomnia να δω... και τσααααακ!!! Αυτό είναι ... αρκετοί μηνες αποχή απο lost αλλά μόνο τρεις μέρες υπομονή!!;)

Έκατσα λοιπον και είδα σε δύο μέρες από το 1 ως το 15 της 5ης σιζον , σημερα θα δω 16-17 και είμαι έτοιμος και εγω με κομμένη ήδη την ανάσα!!!:eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω πολύ ύπουλο το "σχεδόν" spoiler, αλλά δεν θα το πατήσω, ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΑΤΗΣΩ! Αααρργκκκ, άντε να περάσει και σήμερα η μέρα, θα περάσει δε θα περάσει; ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΑΜΩ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει να γίνει αύριο εδώ, ο κακός χαμός... Αν μαζέψουμε όλα τα μηνύματα μαζί μην σας πω ότι θα φτιάξουμε και ένα του washy. Πανικός σας λέω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει να γίνει αύριο εδώ, ο κακός χαμός... Αν μαζέψουμε όλα τα μηνύματα μαζί μην σας πω ότι θα φτιάξουμε και ένα του washy. Πανικός σας λέω...

Καλό. Είπες washy και μου θύμησες τις υποψηφιότητες. Τρομερή χρονιά είχαμε φέτος...

not!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το recap επεισόδιο δεν έχουν κυκλοφορήσει ελληνικοί υπότιτλοι και δε νομίζω να κυκλοφορήσουν.Και εγώ αφού δεν βρήκα τίποτα θα βολευτώ με τους αγγλικούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...