Προς το περιεχόμενο

Dragon Age 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 714
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλά αυτό με τα frames μπορεί να είναι και λόγω του θέματος που είχα κι εγώ , με τη gpu να μην αποδίδει στο maximum.

Aν και η Nvidia 9500GT εχει 1 GB μνημη , δεν ειναι για gaming ,και μπορω ν πω οτι ψιλοζοριστηκε μονο στο GTA IV και εκει στο ελαχιστο... Εδω εφαγε τρελο ζορι.. Αν βαλω τα settings ΟΛΑ στο φουλ βγαζω και 24 fps αλλα για μενα η διαφορα ειναι μικρη..

Μαλλον που θα βαλω αγγελια την GPU...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ati 5900 πάντως παίζει άψογα σε μένα...

Το θεμα ειναι οτι αν κι εγω δεν εβλεπα τα fps θα ελεγα οτι ειναι μια χαρα.. Αντε να κολαει μια στις 1000 για κατι δεκατα του δευτερολεπτου.. Αλλα το γεγονος οτι πεφτει στα 24 με φουλ σεττινγκς.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

DX11 είναι η κάρτα της υπογραφής σου...τι drivers εχεις?

 

τους 10.12

 

Πωωω, νομιζα ήταν Dx10 η κάρτα.Οτι ναναι είμαι.

 

Πάντως στο demo δεν αφήνει να βάλεις VeryHigh settings. Ελπιζω σε very high και με 1920Χ1080 να μην έχω πρόβλημα,μιας και δεν ειναι καιροί για έξοδα.

 

Το V sync πρεπει ναναι ενεργοποιημένο ή οχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες τι γινεται με το pre order? βλέπω σε ένα σαιτ απο αγγλια πως εχει 36.5ευρώ με δωρεαν μεταφορικα.

Αξίζει ή θα ρθει μετά απο καμμια βδομάδα?

 

Σε ενα αλλο παλι, εχει μεν 29λιρες, και αν το κατεβασεις κοστίζει περισσότερα! πως γινεται αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο σε μενα δεν αρεσε το game demo?

 

Αν ειναι απλα ενα βελτιωμενο Dragon Age origins τοτε μπορεις να εισαι σιγουρος οτι ουτε και σε εμενα θα αρεσει.

 

Χαίρομαι που γίναμε τρεις γιατί ο κακός 3leven είπε ότι μόνο σε μένα δεν άρεσε :P

Τώρα να πω και του στραβού το δίκιο όσο και αν γκαρίζω θα το παίξω. Και στο 1 φώναζα που δεν είχε DnD κανόνες και πόσα άλλα κουσούρια και δεν άφησα ούτε ένα quest που να μη κάνω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρομαι που γίναμε τρεις γιατί ο κακός 3leven είπε ότι μόνο σε μένα δεν άρεσε :P

Τώρα να πω και του στραβού το δίκιο όσο και αν γκαρίζω θα το παίξω. Και στο 1 φώναζα που δεν είχε DnD κανόνες και πόσα άλλα κουσούρια και δεν άφησα ούτε ένα quest που να μη κάνω :P

Εξαπλωνεται η επιδημια! :shock:

Ουυυυ στους haters! :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο είχε αυτό το old school ύφος και στην κυριολεξία το είχα λιώσει. Με το δεύτερο μέρος και μετά το demo έφαγα απίστευτο ξενέρωμα. Θα περιμένω να βγει να διαβάσω εντυπώσεις από όσους το παίξουν και να δω αν θα πάω για αγορά. Μετά και αυτήν εδώ την συνέντευξη του marketing director του dragon age 2

 

http://www.youtube.com/watch?v=Yh5X0hvYNIU

 

που το μόνο που δεν λέει είναι ότι τα rpg πρέπει αν αλλάξουν και να γίνουν arcade έχω γίνει επιφυλακτικός για το τελικό αποτέλεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Catchphrase μου πρέπει να γίνει αλλά εμένα δεν με χάλασε. :P

 

Πάντως είναι διαφορετικό και σίγουρα όπως λέει και ο C2F δεν είναι old school αυτή τη φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...