Προς το περιεχόμενο

Dragon Age 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 714
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κάτι πήρε το μάτι μ ότι βγήκε κ για pc..

 

Χμμ, απ'το θείο που χρησιμοποιώ εγώ, δε βγήκε πάντως ακόμη.

 

Πάντως αρχίζω να σκέφτομαι σοβαρά,να μην προβώ στην αγορά του,αλλά μόνο στην αγορά του Witcher.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρίξτε μια ματιά σε ένα ωραίο άρθρο Link

 

FAIL το αρθρο λεμε. Πραγματικα οι τυποι ουτε ξερουν για τι μιλανε. Απο τη μεση του αρθρου και μετα τους πιανει rant που το Dragon Age 2 δεν ειναι σαν το Dragon Age που (και καλα) ειναι σαν το Baldurs Gate.

 

Φιλαρακια σας εχω νεα, το Dragon Age ΔΕΝ ειναι σαν το Baldurs Gate και αν το Dragon Age 2 δεν ειναι σαν το Dragon Age, special the greens λεμε, το εχουμε ξαναζησει το σκηνικο. Αν νομιζετε εσεις οτι σας "κοροιδεψαν" με το Dragon Age 2 τοτε τι να πουμε εμεις που μας δουλεψαν κανονικα που περιμεναμε ενα νεο Baldurs Gate ή ακομα και ενα Neverwinter Nights.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

FAIL το αρθρο λεμε. Πραγματικα οι τυποι ουτε ξερουν για τι μιλανε. Απο τη μεση του αρθρου και μετα τους πιανει rant που το Dragon Age 2 δεν ειναι σαν το Dragon Age που (και καλα) ειναι σαν το Baldurs Gate.

 

Φιλαρακια σας εχω νεα, το Dragon Age ΔΕΝ ειναι σαν το Baldurs Gate και αν το Dragon Age 2 δεν ειναι σαν το Dragon Age, special the greens λεμε, το εχουμε ξαναζησει το σκηνικο. Αν νομιζετε εσεις οτι σας "κοροιδεψαν" με το Dragon Age 2 τοτε τι να πουμε εμεις που μας δουλεψαν κανονικα που περιμεναμε ενα νεο Baldurs Gate ή ακομα και ενα Neverwinter Nights.

 

 

και εγώ θα ήθελα κάτι πιο κοντά σε Baldurs ή ΝW αλλά αυτό από τα πρώτα στοιχεία που έγιναν γνωστά για το DA2 φάνηκε πολύ μακρινό. Το άρθρο απλά συγκρίνει DA1 με DA2 χωρίς να λείπουν οι υπερβολές. Απο που κατάλαβες οτι λένε οτι είναι πιο κοντά στο baldurs? Ισα ίσα που λένε οτι απομακρύθηκε και άλλο απο το baldurs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...