Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω με intel core 2 quad 2.4 q6600 ραμ 3.5 gb στα 667

k καρτα gtx 285 1gb το τρεχω φουλ ολα σε αναλυση 1768χ992 με evga precision εχω 40-60 frames στο medal of honor εχω 55-60 frames

 

Ειναι ο φιλος μου που ελεγα πιο πριν ( με την gtx 285 ) ! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναλυση 1680 χ 1050

75fps

anti alizing x16

ολα τα αλλα στο yes και ανετα παιζω..

 

χτες επαιζα με 19xx επι κατι και τα αλλα ιδια αλλα τωρα εχω καποιο προβλημα με τους drives και δεν εχω την επιλογη για τοσο υψηλα σημερα..περιργα πραγματα....οποις θελει Screenshot αυριο θα το εχει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναλυση 1680 χ 1050

75fps

anti alizing x16

ολα τα αλλα στο yes και ανετα παιζω..

 

χτες επαιζα με 19xx επι κατι και τα αλλα ιδια αλλα τωρα εχω καποιο προβλημα με τους drives και δεν εχω την επιλογη για τοσο υψηλα σημερα..περιργα πραγματα....οποις θελει Screenshot αυριο θα το εχει...

 

Πολυ περιεργο, δεν μπορω να το πιστεψω, χωρις να θελω να υπονοησω κατι βεβαια!:-)

Ο φιλος μου το παιζει σε χαμηλοτερη αναλυση απο σενα με την gtx285 και εχει οπως ειπαμε πιο πανω 4- - 60 fps!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με την καμια δεν γινεται αυτο.

με ολα τερμα οσο παει απο ingame, σε 1920χ1200 εχω 100+fps.

i7 3.8, 6gb ram, 480gtx

 

Εσυ λογικο 100 fps με το συστημα σου!;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως μπορω να σας πεισω...σας λεω αμα θελετε και που βρισκομαι στο παιχνιδι...ειμαι στο ορυχειο εκει που περνουμε τα κλειδια.....Screenshot αυριο γιατι δεν εχω καμερα μαζι μου.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως μπορω να σας πεισω...σας λεω αμα θελετε και που βρισκομαι στο παιχνιδι...ειμαι στο ορυχειο εκει που περνουμε τα κλειδια.....Screenshot αυριο γιατι δεν εχω καμερα μαζι μου.......

 

ΧΑΧΑΧΑ χαλαρωσε ok μακαρι να το παιζεις οπως λες...........καλο για σενα ειναι γιατι εμενα μου ακουγεται αδυνατο, και οσο για το scrrenshot βαζεις απο οπου να ναι σιγα! και εγω σου βαζω screenshot οτι το παιζω με 200 fps. το φτιαχνω αμα θες! Που ξερω αν θα ειναι δικο σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα off ολα στα low και σε αναλυση 1280χ1024 και οχι 1680χ1050 και στο πιστολιδι παει σα robocop

με συστημα

8800gtx

athlon 64 x2

3g ram

win 7

 

με την καρτα σου μου φαινεται περιεργο, θα επρεπε να το τρεχεις χωρις προβληματα.

 

---------- Προσθήκη στις 01:12 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 01:11 ----------

 

α ξεχασα να σας πω...η καρτα ανεβαζει βεβαια θερμοκρασιες 85+ βαθμους

 

Καλα φιλε αστο τσαμπα μιλαμε με σενα. Ολο κατι μας λες για να μας πεισεις. Δεν παιζει να το παιζεις ετσι. Αστο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

anisotropic filtering στο φουλ...τα αλλα automatic

 

---------- Προσθήκη στις 01:14 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 01:13 ----------

 

εδω θα ειμαστε και αυρι και θα δειις και screenshot..μη σου πω και βιντεο στο youtube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

anisotropic filtering στο φουλ...τα αλλα automatic

 

---------- Προσθήκη στις 01:14 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 01:13 ----------

 

εδω θα ειμαστε και αυρι και θα δειις και screenshot..μη σου πω και βιντεο στο youtube

 

ok δεν εχω προβλημα και αν ειπα και κατι παραπανω .......αμα πχ με automatic που το εχεις, μπορει να σου βαζει και τα γραφικα ολα low και ναι να το τρεχεις με 75.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...