Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ παίζω :P αλλα είναι νωρίς ακόμα... :-) :-)

 

Εσύ ??? είσαι καλός πολύ καλός μπορώ να πω,κολλησα με το NeeD FoR SpeeD,σε λιγο καιρο που θα ξεκινησω και εγω ονλινε θα σε κανω αντ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντωμεταξύ θέλω να κάνω το ghost pro και δε βάζει κανείς centry gun για να το καταστρέψω. :(

το marathon για να γίνει pro θέλει να κάνεις 15 νίκες σε ctf? ή να έχεις πάρει τις περισσότερες σημαίες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

aυτο που δειχνεις ειναι η αυτοματη διοπτρα που γενικα σε ολα τα fps μπορεις και να προχωρας καθως σου δινει το περιθοριο να εχεις ενα miss στα περισσοτερα. το προβλημα ειναι με την μονοβολη magnum που μεχρι να ξαναγεμισεις αν εχεις miss κανει 5 δευτερολεπτα. δεν εχω παιξει το παιχνιδι δεν ξεκιναει σε εμενα κολλαει πριν την 1η αποστολη ολοκληρο το pc. δεν ξερω καν αν εχει τετοια διοπτρα το παιχνιδι

 

έκανα και τον παρθενικό μου αγώνα με bolt action sniper... L96 :)

πάντως δεν μου φαίνεται οτι έχουν "κόψει" το sniping πολύ όπως ισχυρίζονται διάφοροι.. ίσα ίσα το noscoping μου φαίνεται πιο έυκολο απο ποτέ. αυτό που παίζει να ισχύει είναι οτι τα αυτόματα έχουν γίνει λίγο overpowered.. τεσπά, τράβηξα και ένα fraps έτσι για την ιστορία.. (το 3ο είναι ωραίο :P)

 

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=bAqCyXVNplI[/ame]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντωμεταξύ θέλω να κάνω το ghost pro και δε βάζει κανείς centry gun για να το καταστρέψω. :(

το marathon για να γίνει pro θέλει να κάνεις 15 νίκες σε ctf? ή να έχεις πάρει τις περισσότερες σημαίες?

 

αρχισες παλι τα online?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρατήρησα πάντως στο online πως πολλές φορές δεν χρειάζεται καν να στοχεύσεις σωστά για να σκοτωθεί ο αντίπαλος

 

Standrd feature του παιχνιδιού, αναμπαμ μπαμπανταμ :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρχισες παλι τα online?

 

γιατί σταμάτησα και ποτέ για να ξαναρχήσω? :-)

 

---------- Προσθήκη στις 20:02 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 19:58 ----------

 

εκανα μ...κια :o

πως μπορω να αλλαξω ονομα? εβαλα ενα τεραστιο και το βγαζει χωρις 2 γραμματα :o

μπορω να αλλαξω ονομα η την πατησα? :fear:

 

παίρνει το όνομα από το nickname στο steam που έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μπορειτε να μπειτε στο gamekeystore.net ?

Αγορασα 2 cd-keys και τωρα, τον πουλο... δεν μου τα εστειλε καν...( paypal paid )

Επεξ/σία από Xorxhs!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντοτε έτσι ήταν... πυροβολείς στο περίπου και σκοτώνεις.

 

δεν ήταν έτσι... γενικά έχει πρόβλημα το παιχνίδι. εγώ παθαίνω το αντίθετο.. στοχεύω ακριβώς πάνω τους και ούτε καν τους χτυπάει... :-(

 

Toufas... lol :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...