Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

συνδρομες??? τι συνδρομες???

 

δεν εχω ξανααγορασει FPS παιχνιδι στον υπολογιστη και ειχα συνιθησει στα RPG που ηθελε καθε μηνα συνδρομη για να παιξεις.. αλλα ευτυχως εκανα λαθος!!

τελικα για να παιξω online απλα αγοραζω το παιχνιδι και παιζω κανονικα χωρις extra αγορες (πχ καποιο κλειδι στο stream) ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω ξανααγορασει FPS παιχνιδι στον υπολογιστη και ειχα συνιθησει στα RPG που ηθελε καθε μηνα συνδρομη για να παιξεις.. αλλα ευτυχως εκανα λαθος!!

τελικα για να παιξω online απλα αγοραζω το παιχνιδι και παιζω κανονικα χωρις extra αγορες (πχ καποιο κλειδι στο stream) ετσι?

 

οχι αμα το αγορασεις στα εχει μεσα το κουτι τα κλειδια και ενα λογαριασμο στο steam θα φτιαξεις αλλα ειναι free

παντως ωραιο αρρωστο στορυ απο τα λιγα που μαρεσαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορια.. αν αγορασω το παιχνιδι για να παιξω online πρεπει να αγορασω και λογαριασμο στο stream η απλα βαζω το κλειδι του παιχνιδιου και παιζω κανονικα χωρις συνδρομες??

 

Φτιαχνεις εναν λογαριασμο στο steam και ενεργοποιεις το κλειδι που βρισκεις στο βιβλιαρακι του παιχνιδιου. Αυτοματως το κλειδι συνδεεται με αυτον τον λογαριασμο και δεν μπορεις να το ενεργοποιησεις ξανα σε αλλο λογαριασμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορια.. αν αγορασω το παιχνιδι για να παιξω online πρεπει να αγορασω και λογαριασμο στο stream η απλα βαζω το κλειδι του παιχνιδιου και παιζω κανονικα χωρις συνδρομες??

 

Μην τους βάζεις ιδέες! Καλά παίζαμε τόσο καιρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον το τερματισα και εγω.Το παιχνιδι απλα τα σπαει,απο τα καλυτερα cod που εχω παιξει.Για την ιστορια το παιχνιδι ητανε απο τον θειο , χωρις το patch και δεν μου παρουσιασε κανενα προβλημα απο τα αναφερομενα(σε single player που επεξα τουλαχιστον).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον το τερματισα και εγω.Το παιχνιδι απλα τα σπαει,απο τα καλυτερα cod που εχω παιξει.Για την ιστορια το παιχνιδι ητανε απο τον θειο , χωρις το patch και δεν μου παρουσιασε κανενα προβλημα απο τα αναφερομενα(σε single player που επεξα τουλαχιστον).

 

Και Εμένα μια χαρα παίζει.Το Πηρα απο τον θείο μου.

 

Αυτη η έκδοση με το αμάξακι και την κάμερα για ps3 πως σας φαίνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις το αγορασα και μαλιστα με 5 ευρω εκπτωση (μοιραζανε εξω απο το καταστημα κατι κουπονια και μου εκατσε εκπτωση εμενα :devil: )

το παιχνιδι ειναι SUPER!!! ισως το καλυτερο cod που εχει βγει ως τωρα... μενει να δοκιμασω και το multiplayer τωρα για να εχω πληρη εντυπωση :devil:

 

ΥΓ αχχ η κοπελα στο ταμειο... νομιζω οτι την δαγκωσα την λαμαρινα (ηταν και γουρλου) :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πωωω... μόλις έπαιξα τον πρώτο μου γύρο με sniper... εντάξει, δεν υπάρχει... θα βάλω τα κλάματα :-) :-) όσοι λέτε οτι ο sniper πρέπει να είναι και camper πρέπει να παίξετε λίγο γιατι πολύ απλά είναι υπεραπλουστευμένο το sniping ... θα γίνει χαμοοοοοοοςςςςς :-) :-) :-D :-D :-D :-) :-)

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=PBlIueDrbXk

 

aυτο που δειχνεις ειναι η αυτοματη διοπτρα που γενικα σε ολα τα fps μπορεις και να προχωρας καθως σου δινει το περιθοριο να εχεις ενα miss στα περισσοτερα. το προβλημα ειναι με την μονοβολη magnum που μεχρι να ξαναγεμισεις αν εχεις miss κανει 5 δευτερολεπτα. δεν εχω παιξει το παιχνιδι δεν ξεκιναει σε εμενα κολλαει πριν την 1η αποστολη ολοκληρο το pc. δεν ξερω καν αν εχει τετοια διοπτρα το παιχνιδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδι καλησπερα και απο εμενα Παναγιωτης λεγομαι!!! εχω εδω και λιγεσ μερες το παιχνιδι το οποιο απλα λαγκαρι παντου στο παιχνιδι σε ολες τισ αναλυσεισ ακομα και με τισ χαμηλοτερεσ ρυθμισεις.....τα ιδια εχω διαβασει και στο ιντερνετ απο παρα παρα πολουσ στο εξψτερικο...το συστημα μ ειναι μια χαρα.τι παιζει??:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

aυτο που δειχνεις ειναι η αυτοματη διοπτρα που γενικα σε ολα τα fps μπορεις και να προχωρας καθως σου δινει το περιθοριο να εχεις ενα miss στα περισσοτερα. το προβλημα ειναι με την μονοβολη magnum που μεχρι να ξαναγεμισεις αν εχεις miss κανει 5 δευτερολεπτα. δεν εχω παιξει το παιχνιδι δεν ξεκιναει σε εμενα κολλαει πριν την 1η αποστολη ολοκληρο το pc. δεν ξερω καν αν εχει τετοια διοπτρα το παιχνιδι

 

αν εξαιρέσεις τα δύο πρώτα kill μετά όλα γίνονται με one-shot (είτε με δύο αλλα και το πρώτο είναι hit, δεν είναι miss,απλά το όπλο είναι αδύναμο και δεν σκοτώνει, σε αντίθεση με τα bolt action).. δεν έχει να κάνει με το οτι είναι ημιαυτόματο.. δυστυχώς και μένα ακόμα κολάει αρκετά το game (όπως φαίνεται και στο video σε μερικές φάσεις) οπότε δεν μπορώ να κάνω και πολλά ακόμα :-(

 

---------- Προσθήκη στις 13:41 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 13:40 ----------

 

παιδι καλησπερα και απο εμενα Παναγιωτης λεγομαι!!! εχω εδω και λιγεσ μερες το παιχνιδι το οποιο απλα λαγκαρι παντου στο παιχνιδι σε ολες τισ αναλυσεισ ακομα και με τισ χαμηλοτερεσ ρυθμισεις.....τα ιδια εχω διαβασει και στο ιντερνετ απο παρα παρα πολουσ στο εξψτερικο...το συστημα μ ειναι μια χαρα.τι παιζει??:-)

 

περίμενε να βγεί το πατσ και μετά μπορεί να μην λαγκάρι.. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εξαιρέσεις τα δύο πρώτα kill μετά όλα γίνονται με one-shot (είτε με δύο αλλα και το πρώτο είναι hit, δεν είναι miss,απλά το όπλο είναι αδύναμο και δεν σκοτώνει, σε αντίθεση με τα bolt action).. δεν έχει να κάνει με το οτι είναι ημιαυτόματο.. δυστυχώς και μένα ακόμα κολάει αρκετά το game (όπως φαίνεται και στο video σε μερικές φάσεις) οπότε δεν μπορώ να κάνω και πολλά ακόμα :-(

 

---------- Προσθήκη στις 13:41 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 13:40 ----------

 

 

περίμενε να βγεί το πατσ και μετά μπορεί να μην λαγκάρι.. :-)[/QUO

 

φιλε μου δε μιλαο για mp game αλλα για single player mode...!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δε είναι κλειστή η πίστα το ραλάκι έχει πολύ φάση. από killstreak τι βάζετε? έχω βάλει ραλάκι,napalm,τρεις βόμβες

 

εγώ counter spy plane, napalm, βόμβες (αν θυμάμαι καλά) ... το ραλάκι μου σπάει τα νεύρα :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...