Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To sacrifice του γυαλάκια το θυμάμαι, αλλά μου είχε μείνει στο μυαλό ότι ο Law έφαγε από κοντινή απόσταση τον Ed Harris. Πρέπει να το ξαναδώ κάποια στιγμη. :o

 

και εγώ αυτήν την εντύπωση έχω :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πότε θα μάθετε να ξεχωρίζεται το sniping από το camping?

 

 

γιατί το 90 τις εκατό τον sniperadon είναι σιχαμένα camperia :-)

 

Όταν μάθει ο μέσος sniper player το relocate και όχι το "α, από εδώ έχω την καλύτερη θέση για Χ, οπότε θα βάλω την σκηνούλα μου, θα ανάψω την φωτίτσα μου με τα ζαχαρωτά και θα τραγουδάω το 'Kumbaya my lord', ενώ θα την φοράω σε όποιον περνάει. Και αν με σκοτώσουν, θα ξανάρθω εδώ αμέσως".

 

Σου απαντησαν οι παραπανω... Αν εχεις αντιθετη αποψη, ειμαστε εδω να μας μαθεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο τα secret achievement δεν ηξερα απο το video,τα υπολοιπα τα ειχα δοκιμασει στο jtag μου πριν το αγορασω γνησιο στο pc,καλο ειναι παντως που υπαρχει κ το video

thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου απαντησαν οι παραπανω... Αν εχεις αντιθετη αποψη, ειμαστε εδω να μας μαθεις...

 

Φίλε άμα έχεις sniper δεν μπορείς να τρέχεις από μέρος σε μέρος, σε φάγανε. Δεν λέω βέβαια να κάθεσαι στο ίδιο σημείο συνέχεια αλλά όχι και να τρέχεις μες καλή χαρά ανάμεσα στους τύπους με τα καλάσνικοφ. Camping κάνει ένας ένας που κάθετε σε μια γωνίτσα για όλο το παιχνίδι και προσπαθεί να φάει όσους περνάνε από μπροστά του, σχεδόν πάντα αποτυχημένα σε αντίθεση με έναν σνάιπερ

 

Οπότε φίλε μου όχι το sniping δεν είναι camping. Άμα νομίζεις λοιπόν ότι τα σνάιπερ είναι αρνητικός παράγοντας στην ποιότητα του COD, κάνε το ρεπορτ στην ακτιβιζιον να μην τα βάλουνε στο επόμενο... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Οπότε φίλε μου όχι το sniping δεν είναι camping. Άμα νομίζεις λοιπόν ότι τα σνάιπερ είναι αρνητικός παράγοντας στην ποιότητα του COD, κάνε το ρεπορτ στην ακτιβιζιον να μην τα βάλουνε στο επόμενο... ;)

 

Εγώ θα ήθελα να κάνει warning στα 2-3 λεπτά που κάθεται στο ίδιο σημείο και μετά να σκοτώνει τον camper. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα ήθελα να κάνει warning στα 2-3 λεπτά που κάθεται στο ίδιο σημείο και μετά να σκοτώνει τον camper. :P

 

αν θυμαμαι καλα στα προηγουμενα υπηρχε mod για σερβερ που αν καθοσουν στο ιδιο σημειο για πανω απο 30 sec στην αρχη σε εβγαζε πανω στον χαρτη των αντιπαλων και μετα σε σκοτωνε.. ωραιες εποχες χαχαχα

 

Βαγγο εχεις δικιο ρε παιχταρα μου, να σου χαλασω το χατηρι?? Μαλλον εγω ειμαι που καταστρεφω το cod, κανε κανα ρεπορτ στην activision...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 4 και 5 είχαν αυτό το mod αλλά καλύτερα που δε είναι από default στο παιχνίδι γιατί θα είχαμε γεμίσει με κλαψιάρικα post από sniperia-camperia που δε μπορούν να παίξουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 4 και 5 είχαν αυτό το mod αλλά καλύτερα που δε είναι από default στο παιχνίδι γιατί θα είχαμε γεμίσει με κλαψιάρικα post από sniperia-camperia

 

ύπνοοοοο να γεμίσουμε μπαταρίες για αύριο.. μπάς και βγεί και κανα patch :-) :-)

 

όσο για το camperia-sniperia... πάλι καλά που υπάρχει και το 10% γιατι είναι ωραία εκεί... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην φοβάσαι αντέχει το μηχάνημα,είναι χρόνια στο κουρμπέτι :-)

θέλω λίγο καιρό να συνηθίσω τις πίστες και το καινούργιο ποντίκι και το 10% θα τα βρίσκει και αυτό σκούρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ο sniper δεν είναι camper σε καμία περίπτωση. Αντιπαθώ τελείως τους καμπεραδες και πολλές φορές ψάχνω να τους βρω..

 

Ουτε με sniper πάντως προσωπικά μπορώ να παίξω, το βαριέμαι και θέλει τέχνη την οποία δεν εχω..

 

Δεν μπορεί ο sniper να τρέχει και να θερίζει οπως πολύ σωστά είπε κάποιο άτομο πιο πάνω !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλημερα , εχω ενα προβλημα με το παιχνιδι το εχω φταση στο level 28 απο κι και μετα μολις παω να παω για 29 level με ριχνει στο 26 δλδ το εχω φταση μεχρι τωρα 4 φορες στο 28 και με ριχνει ολο στο 26 τι γινεται ρε παιδια ,εχει καποιος αλλος το ιδιο προβλημα?, τα νευρα μου,καθως χανω και τα λευτα οταν παω στο 28 και ξανα απτην αρχη μετα:mad::mad:.

 

δεν φταιη κανεις εγω φταιω ο μαλακας που εσκασα 50Ε ,μου φαινεται στη treyarch activision δεν την παλευουν καθολου:mad:

Επεξ/σία από cake4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...