Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

με το patchακι που βγαλανε το game παει σφαιρα , με τα παντα full-extra +16AA και σε single(90 σχεδον παντα) και σε Multi(80-125).

 

παιζοντας και σε Server απο ιταλια εχω και μια χαρα lag. οποτε ολα καλα.

το μονο που τους εμεινε ειναι η δυνατοτητα να μπορουμε να κανουμε παρτι με φιλους, ή εστω να μπορουμε να αλαζουμε ομαδα.

 

Τα level ανεβαινουνε πολυ γρηγορα, ηδη ειμαι στο πρωτο prestige στα 33lvl.

Overall imho το καλυτερο cod ως τωρα για multi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλημερα παιδες. πηρα το παιχνιδακι, εβαλα το πατς, εκανα update την directx και το c++ και ακομα δεν μπορω να παιξω ουτε το single player. Τα βαζω ολα στο low, κλεινω ολα τα εφε(σκιες κτλπ), βαζω number of corpses tiny και αναλυση 800/600. Εχω πολυ χαμηλο frame rate...Το pc ειναι: Intel core duo E8600 @ 3.33, RAM DDR2 2GB, ATI HD 4800,και MB Gigabyte EP45-DQ6

Μπορω να κανω κατι αλλο μπας και παιξει η να το πουλησω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα παιδες. πηρα το παιχνιδακι, εβαλα το πατς, εκανα update την directx και το c++ και ακομα δεν μπορω να παιξω ουτε το single player. Τα βαζω ολα στο low, κλεινω ολα τα εφε(σκιες κτλπ), βαζω number of corpses tiny και αναλυση 800/600. Εχω πολυ χαμηλο frame rate...Το pc ειναι: Intel core duo E8600 @ 3.33, RAM DDR2 2GB, ATI HD 4800,και MB Gigabyte EP45-DQ6

Μπορω να κανω κατι αλλο μπας και παιξει η να το πουλησω?

 

4850, 4870 και με πόση μνήμη?

 

Οταν λες χαμήλο πόσο εννοείς ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4850 1GB μνημη

δεν ξερω πως μπορω να μετρησω το frame rate :(

 

μέσα στο παιχνίδι,πατάς ~ (το κουμπί δίπλα από το 1) και δίνεις την εντολή /cg_drawFPS 1

και αντίστοιχα /cg_drawFPS 0 για να μην εμφανίζεται.

 

ωραία το σκ περιμένουμε patchaki :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τερματισα κ εγω. παιχνιδαρα το sp. απο τα καλυτερα COD σε σεναριο που εχω παιξει. Σε μενα το game επαιζε τελεια, απο τον θειο και χωρις patch.

major spoiler, μην το ανοιξετε αν δεν τερματισατε το παιχνιδι!

 

στο τελος που εισαι με τον Dragovich κ του λες οτι προσπαθησες να σκοτωσεις τον Kennedy, γιατι ο Dragovich λεει Tried?! σαν να φανηκε εκπληκτος που δεν τον σκοτωσες, η μηπως εννοουσε κατι αλλο; αυτο δεν το επιασα. Επισης τα zombie στο τελος εχουν φαση, οπως και στο word at war που ειχαν κανει το ιδιο πραγμα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην το ανοιξετε αν δεν τερματισατε το παιχνιδι!

 

Εγω αυτο που καταλαβα ειναι οτι ειπε Tried επειδη οντως τον σκοτωσε ο Mason?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μετά που δείχνει σαν φίλμ από ταινία υποτίθεται οτι δείχνει τον Μason να είναι στο texas όταν δολοφονήθηκε ο Κένεντυ. Άρα υπονοεί οτι αυτός τον σκότωσε.

 

:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην το ανοιξετε αν δεν τερματισατε το παιχνιδι!

 

Εγω αυτο που καταλαβα ειναι οτι ειπε Tried επειδη οντως τον σκοτωσε ο Mason?

 

 

 

 

αυτο ηταν το δευτερο πιθανο που καταλαβα, αλλα ουσιαστικα ετσι αλλαζουν τη ροη της ιστοριας ετσι? κ καλα εσυ τον σκοτωσες. Επισης, θα ηταν λογικο να ελεγε καποιος κατι μεσα στο game οτι ο kennedy σκοτωθηκε απο σενα.Ακομα, αν ΔΕΝ τον ειχες σκοτωσει ακομα οταν ο Dragovich σου ειπε Tried?, και τον σκοτωσες μετα στο Texas, (με την φωτο εκεινη, που btw χρονικα θα ειναι -λογικα- μετα το τελος του gameplay, αυτο σημαινει οτι εισαι ακομα brainwashed και ο dragovich το ξερει, και ειναι σιγουρος οτι στο μελλον θα σκοτωσεις τον kennedy. αλλιως, αυτο με το texas μπορει να εγινε πριν το τελος του gameplay αλλα τοτε σιγουρα θα γινοταν καποια αναφορα μεσα στο game για τον θανατο του Kennedy.)

EDIT: from wikipedia:

Mason and Hudson finally kill Dragovich in the lower levels of the station, and swim for the surface during the destruction of the targets. Weaver declares victory, but Mason is unsure. Later, a new numbers transmission is given, implying that a permanent broadcast station had already been installed some time before the Rusalka's destruction. The story then cuts to archive footage of President Kennedy prior to his assassination, with the broadcaster and Mason narrating random numbers. After a second play-through of the archive footage, Mason’s final words, as well as his presence in the crowd greeting Kennedy's motorcade, suggest that he assassinated Kennedy.

 

problem solved:P δεν ειχα πιασει οτι αυτο με τα numbers ηταν δευτερο κ αλλιωτικο pattern με numbers. αρα οντως ο mason ειναι ακομα brainwashed..

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θυμαμαι καλα στα προηγουμενα υπηρχε mod για σερβερ που αν καθοσουν στο ιδιο σημειο για πανω απο 30 sec στην αρχη σε εβγαζε πανω στον χαρτη των αντιπαλων και μετα σε σκοτωνε.. ωραιες εποχες χαχαχα

 

Βαγγο εχεις δικιο ρε παιχταρα μου, να σου χαλασω το χατηρι?? Μαλλον εγω ειμαι που καταστρεφω το cod, κανε κανα ρεπορτ στην activision...

 

Λες άλλα αντί άλλων, σου είπα εγώ ότι εσύ χαλάς το παιχνίδι? Εγώ απλός αντιλέγω στους ισχυρισμούς σου, άμα έχεις ανθρωπινή απάντηση πόσταρε την ειδάλλως...;)

 

Σημ: Δεν είμαι σναιπερας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια εβαλα το παιχνιδι και οταν παω να το παιξω κολαει ολο το pc !!!!!

επιλεγω campain, το βαζω στο επιπεδο δικολιας που θελω, ξεκιναει να παιζει το βιντεο, μπαινει στο παιχνιδι εκει που ειναι δεμενος και εχει τηλεορασεις γυρο του και μολις παει να μπει στο story κολλαει ολοκλιρος ο υπολογιστης!

pc: cpu q6600, gva ati HD3870, 2gb ram, win xp32bit pro.

αλλαξα και drivers (10.10) και d3d dx9.

και απ οτι ειδα στο read me του παιχνιδου οσο αναφορα για τις απετισεις που ζιταει εχω τις εχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...