Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν μάθει ο μέσος sniper player το relocate και όχι το "α, από εδώ έχω την καλύτερη θέση για Χ, οπότε θα βάλω την σκηνούλα μου, θα ανάψω την φωτίτσα μου με τα ζαχαρωτά και θα τραγουδάω το 'Kumbaya my lord', ενώ θα την φοράω σε όποιον περνάει. Και αν με σκοτώσουν, θα ξανάρθω εδώ αμέσως".

 

Εμείς οι πρόσκοποι :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τι το κακο εχει το camping? και αυτο playstyle ειναι...ο ενας λεει οχι camping ο αλλος οχι greanade launcher, ο αλλος οχι snipes....εφοσων το παιχνιδι σου παρεχει την οποια δυνατοτητα,πως μπορεις απο τον αλλον να απαιτεις να προσαρμοστει στο δικο σου/σας default playstyle...

Προσωπικα για λιγο θα καμπερωθω, μετα always run,relocate...οτι μου γουσταρει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γινεται να παιξω το game online εφοσον ειναι crackαρισμενο? Και αν ναι πως? Επειδη προς το παρον οσες φορες εχω δοκιμασει δεν μπορω ουτε καν να μπω στο MP διοτι κολλαει το παιχνιδι και αναγκαζομαι με την διαχειριση εργασιων να το κλεισω :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρίξε το AA και τα υπόλοιπα και δοκίμασε στην εγγενή ανάλυση της οθόνης σου.

 

Και φαγώθηκες να τ' αλλάξεις όλα :Ρ

Αυτό το ΑΑ πως στο καλό το ρίχνω ???αν και ετσι οπως εχω τα γραφικα τωρα παιζω καλα χωρις κολληματα αν τα ριξω ολα παιζω με 65+ φπς αρα καλα ειμαι τωρα....Πάντος στο παρα τσαφ ημουν να αλλαξω το συστημα......:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A real sniper does.

Αλλά σε τέτοιες πίστες δεν κάνει κάτι, σε ArmA 2 όμως...

 

εμπνευσμένο απο ταινία ήταν αυτό που είπα παραπάνω, απο Enemy at the Gates... συγκεκριμένα:

There was a German sniper.

I walked them right into his trap.

 

- What else can you tell me?

- He didn 't relocate.

 

A sniper who doesn't

relocate isn't normal.

 

He was very good. It wasn't just

his shooting, it was his instinct.

 

He was a step ahead

of me all the time.

 

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξει, μια αναβαθμισουλα σε mobo/ram/cpu καποια στιγμη θα πρεπει να την κανεις.

Από ραμ είμαι πολύ καλά (μονο που ειναι ddr2)για 2 χρονακια ακομα θα τραβαει το συστημα μου,μετα θα το αλλαξω ολο με ενα της εποχης του......(σε αυτο δεν αξιζουν μικροαλλαγες η τα αλλαζεις ολα ακι εισαι κομπλε η ενα ενα με αποτελεσμα να μην ακουμπισεις ποτε την τελειοτητα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
εμπνευσμένο απο ταινία ήταν αυτό που είπα παραπάνω, απο Enemy at the Gates...

 

Επειδή ο Ed Harris ήταν camper, δεν σημαίνει ότι όλοι οι παίχτες είναι του επιπέδου του στην ταινία. :P

(+ ότι τον έφαγε με πιστόλι στο τέλος ο Law αν θυμάμαι καλά, κρίμα που δεν έκανε με μαχαίρι.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή ο Ed Harris ήταν camper, δεν σημαίνει ότι όλοι οι παίχτες είναι του επιπέδου του στην ταινία. :P

(+ ότι τον έφαγε με πιστόλι στο τέλος ο Law αν θυμάμαι καλά, κρίμα που δεν έκανε με μαχαίρι.)

 

Δεν θυμασαι καλα :P

Ο law με σνιπερ τον εφαγε αλλα αφου πρωτα τον βοηθησε αυτος που ηθελε να του φαει την γκομενα...:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή ο Ed Harris ήταν camper, δεν σημαίνει ότι όλοι οι παίχτες είναι του επιπέδου του στην ταινία. :P

(+ ότι τον έφαγε με πιστόλι στο τέλος ο Law αν θυμάμαι καλά, κρίμα που δεν έκανε με μαχαίρι.)

 

και αν δεν με πιστεύεις πάρε και άλλον έναν camper... http://en.wikipedia.org/wiki/Simo_H%C3%A4yh%C3%A4

 

 

(εννοείται οτι κάνουμε πλάκα ε μην αρχίσει να κράζει κανείς στα σοβαρά..)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κάνω μιά απλή ερώτηση για να μην ανοίγω καινούργιο θέμα. Βλέπω πολλούς που λέτε για τα πόσα fps πιάνετε την ώρα που παίζετε. Μπορεί να μου πει κάποιος, πως μετράτε τα fps; Με ποιό πρόγραμμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κάνω μιά απλή ερώτηση για να μην ανοίγω καινούργιο θέμα. Βλέπω πολλούς που λέτε για τα πόσα fps πιάνετε την ώρα που παίζετε. Μπορεί να μου πει κάποιος, πως μετράτε τα fps; Με ποιό πρόγραμμα;

 

με το fraps ---> http://www.fraps.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δεν θυμασαι καλα :P

Ο law με σνιπερ τον εφαγε αλλα αφου πρωτα τον βοηθησε αυτος που ηθελε να του φαει την γκομενα...:-D

 

To sacrifice του γυαλάκια το θυμάμαι, αλλά μου είχε μείνει στο μυαλό ότι ο Law έφαγε από κοντινή απόσταση τον Ed Harris. Πρέπει να το ξαναδώ κάποια στιγμη. :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...