Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εδω και μία μερα ειμαι κάτοχος ενός χπερια χ10 μινι προ μπορείτε να μου προτείνετε τι applications να κατεβάσω? εχω κατεβασει μονο το advanced task killer (καπως ετσι λέγεται νομιζω :) ) αλλα παρόλο που τοθυ λέω να τερματίσει οτι τρέχει οταν παταω το κεντρικό κουμπί εξακολουθούν να τρέχουν?? εχετε ιδεά τι μπορεί να φταίει ή να μου προτείνετε τπτ παρόμοιο?

Επεξ/σία από koystado
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα το έβαλα επείδη κάπου διάβασα οτι στο κινητό που έχω οταν παω σε ενα πρόγραμμα και μετα βγαίνω αυτό δεν κλείνει και τρέχει απο πισω και τρώει μπαταρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω και μία μερα ειμαι κάτοχος ενός χπερια χ10 μινι προ μπορείτε να μου προτείνετε τι applications να κατεβάσω? εχω κατεβασει μονο το advanced task killer (καπως ετσι λέγεται νομιζω :) ) αλλα παρόλο που τοθυ λέω να τερματίσει οτι τρέχει οταν παταω το κεντρικό κουμπί εξακολουθούν να τρέχουν?? εχετε ιδεά τι μπορεί να φταίει ή να μου προτείνετε τπτ παρόμοιο?

 

 

καλορίζικο!! πήγαινε οπωσδήποτε στο myphone για να διαβάσεις για το τηλέφωνό σου και τα πιό χρήσιμα applications!!!

 

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=114

 

και για την μπαταρία που ρωτάς στο άλλο thread, φρόντισε να κάνεις 5-6 κύκλους σωστής φόρτισης (δηλαδή μην φορτίσει αν δεν πέσει κάτω από 20% και μην σταματήσεις αν δεν ανέβει 98%) και αθ είσαι ΟΚ. Σε καμμιά 10αριά φορτίσεις θα έρθει στην κανονική της απόδοση (περίπυο1,5 μέρες με μεση χρήση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιό πρόγραμμα μουσικής μου προτείνετε που να βρίσκει τα lyrics του τραγουδιού και να τα εμφανίζει την ώρα που παίζει όπως οι τίτλοι τέλους μιας ταινίας (με ομαλό σκρολάρισμα δηλαδή) ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιό πρόγραμμα μουσικής μου προτείνετε που να βρίσκει τα lyrics του τραγουδιού και να τα εμφανίζει την ώρα που παίζει όπως οι τίτλοι τέλους μιας ταινίας (με ομαλό σκρολάρισμα δηλαδή) ;

------------------->tunewiki

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα το έβαλα επείδη κάπου διάβασα οτι στο κινητό που έχω οταν παω σε ενα πρόγραμμα και μετα βγαίνω αυτό δεν κλείνει και τρέχει απο πισω και τρώει μπαταρία

 

Nai,οκ,αν θες να χεις τον απολυτο ελεγχο εσυ καλα εκανες και εβαλες το ΑΤΚ.

Απο κει και περα θελει καλο setup και να βαλεις εσυ οτι θες σε Ignore List κτλ κτλ.

Και φυσικα θα πρεπει να το κανεις με καθε νεα εφαρμογη που εγκαθιστας ωστε να σαι οκ.

Σε γενικες γραμμες παντως οντως το android εχει καλη διαχειριση μνημης.

 

BTW,Το Χ8 μου ειναι πλεον Rooted 2.1/Apps2Sd/JIT&xRecovery enabled και σφαιρα! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει καποιο free προγραμμα ωστε να κλειδωνω τις εφαρμογες μου ....

Εχω προβλημα με το Joy 845 γιατι μπαινει συνεχεια στις εφαρμογες της vodafone και με χρεωνει ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς QR για εφαρμογή που να κλειδώνει το τηλ με κωδικό ασφαλείας;

 

Όπως επίσης και εφαρμογή για να κλειδώνει η αρχική οθόνη.

 

Έχω βάλει θήκη και δε με βολεύει να πατάω το πλαινό κουμπί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα παιδια γιατι δεν μου βρισκει στην αναζητηση που κανω καποια προγραμματα οπως spot4u, tapatalk, barrr. επισης οταν βαζω να τα ψαξω με barcode scanner παλι μου λεει οτι δεν τα βρηκε. πρεπει να κανω κατι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας ειμαι καινουριος στο θεμα και μολις αγορασα το xperia x8.το αναβαθμισα σε 2.1 αλλα επειδη δεν βλεπω την se να ενδιαφερεται για 2.2 μηπως ξερετε πως μπορω να κανω root?κατι ειχα ακουσει για ενα ζ4root.ειναι αληθεια τοσο ευκολο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ενδιαφερομαι παιδια για το zougla.gr και το veggos application (.apk)

Οι εφαρμογες δεν εμφανιζονται στο market γιατι για καποιο λογο το vodafone 845 μου δε θελει να τις δει (μονο οσοι βαλαν hackarισμενη rom τις ειδαν). Οποτε υποχρεωνομαι να βρισκω πολλες εφαρμογες σε .apk μορφη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...