Προς το περιεχόμενο

PlayStation Network [PSN] Προσφορές, νέα και απορίες


karlat89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 266
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παίδες στο wallet προσπαθώ να βάλω χρήματα από την προπληρωμένη που έχω της Πειραιώς και δεν το φορτώνει. Είναι λόγω capital;Μου λέει μη έγκυρη αλλά δεν ισχύει κάτι τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες στο wallet προσπαθώ να βάλω χρήματα από την προπληρωμένη που έχω της Πειραιώς και δεν το φορτώνει. Είναι λόγω capital;Μου λέει μη έγκυρη αλλά δεν ισχύει κάτι τέτοιο.

την εχεις δοκιμασει παλαιοτερα?

σε χρεωστικη eurobank παντως δεν εχω προβλημα.

βαζει λεφτα στο wallet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες στο wallet προσπαθώ να βάλω χρήματα από την προπληρωμένη που έχω της Πειραιώς και δεν το φορτώνει. Είναι λόγω capital;Μου λέει μη έγκυρη αλλά δεν ισχύει κάτι τέτοιο.

εγω ακουσα οτι δεν εχουμε πλεον capital controls

Googlare Ps4 game share :-D

δεν εχω ps4  :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για πειτε λιγο επειδη δεν εχω ιδεα, πως βαζουμε λεφτα στο wallet με χρεωστικη(πχ της πειραιως)?στο psn ειδα εχει 2 επιλογες

πιστωτικη και paypal

 

αλλα στην πιστωτικη εχει μονο american express,mastercard και visa, τη χρεωστικη που τη βαζουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για πειτε λιγο επειδη δεν εχω ιδεα, πως βαζουμε λεφτα στο wallet με χρεωστικη(πχ της πειραιως)?στο psn ειδα εχει 2 επιλογες

πιστωτικη και paypal

 

αλλα στην πιστωτικη εχει μονο american express,mastercard και visa, τη χρεωστικη που τη βαζουμε?

εκει που βαζεις κ την πιστωτικη.

βαζεις τα στοιχεια της καρτας κ εισαι οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την εχεις δοκιμασει παλαιοτερα?

σε χρεωστικη eurobank παντως δεν εχω προβλημα.

βαζει λεφτα στο wallet.

Ναι αυτήν είχα πάντα. Δοκίμασα και με χρεωστική της eurobank αλλά πάλι τα ίδια. Το δοκιμάζω μέσα από την εφαρμογή σε Android λες να φταίει αυτό; Μήπως έχει κάποιο σφάλμα;

Θα δοκιμάσω και μέσα από το ps4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες θέλω να κάνω Game Share με έναν και μονο (το τονιζω) κολλητο. 

 

Απ ότι έχω διαβάσει κάνω Primary το Account μου στο PS4 του και αυτός στο δικό μου. Αφότου γίνει αυτό, γίνεται να έχουμε ξανά Primary ο καθένας τη δική του κονσόλα (όπως τώρα) και να συνεχίζουμε να μοιραζόμαστε τα psn παιχνίδια μας;

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες θέλω να κάνω Game Share με έναν και μονο (το τονιζω) κολλητο. 

 

Απ ότι έχω διαβάσει κάνω Primary το Account μου στο PS4 του και αυτός στο δικό μου. Αφότου γίνει αυτό, γίνεται να έχουμε ξανά Primary ο καθένας τη δική του κονσόλα (όπως τώρα) και να συνεχίζουμε να μοιραζόμαστε τα psn παιχνίδια μας;

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

 

οχι, αν το ξαναγυρισετε απλα δεν θα εχεις προσβαση στα παιχνιδια του φιλου σου...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτήν είχα πάντα. Δοκίμασα και με χρεωστική της eurobank αλλά πάλι τα ίδια. Το δοκιμάζω μέσα από την εφαρμογή σε Android λες να φταίει αυτό; Μήπως έχει κάποιο σφάλμα;

Θα δοκιμάσω και μέσα από το ps4.

μπορεις και απο το site της Sony.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις και απο το site της Sony.

Μπα το δοκίμασα και από εκεί μ'εχει σπάσει τα νεύρα. Έβαλα δύο κάρτες prepaid και χρεωστική eurobank και μου γράφει δεν είναι σωστά τα στοιχεία ενώ είναι όλα κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι, αν το ξαναγυρισετε απλα δεν θα εχεις προσβαση στα παιχνιδια του φιλου σου...

 

Μάλιστα, αρα μονιμα θα ναι Primary.. παρ'ολα αυτα αν μπαινω εγω στο Account μου με PSN Plus και αγοραζω πχ και αυτος στο δικο του δε θα υπαρχει θεμα να μπερδευτει κατι, ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα, αρα μονιμα θα ναι Primary.. παρ'ολα αυτα αν μπαινω εγω στο Account μου με PSN Plus και αγοραζω πχ και αυτος στο δικο του δε θα υπαρχει θεμα να μπερδευτει κατι, ε;

 

ναι ο καθενας θα μπαινει απο το δικο του account δεν υπαρχει προβλημα, απλα αν ο λογαριασμος που εχει plus ειναι primary στη κονσολα του φιλου σου, εσυ θα πρεπει να εισαι συνδεδεμενος στο ιντερνετ για να παιξεις τα παιχνιδια που κατεβηκαν απο το plus...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα οκ xavier..!!

 

Το καναμε και μοιραζόμαστε πλέον οτι αγοράζει ο ένας ή ο αλλος. Έτσι κι αλλιως τις έχουμε μόνιμα συνδεδεμένες στο νετ και εχουμε Plus και οι 2. :)

 

Αλλά συμφέρει πχ να αγοράζεις ενα παιχνίδι με τιμη δια 2, και να παιζεις ονλαιν ο καθενας ξεχωριστα στη κονσολα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...