Προς το περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο νέο Insomnia


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 856
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μερικές αλλαγές ήταν ευπρόσδεκτες, όπως οι αλλαγές στις αγγελίες.

 

Το χρώμα μου φαίνεται κάπως. Σε μεγάλη οθόνη το νέο θέμα είναι αρκετά κουραστικό.

 

Οι συνδρομές των θεμάτων θα γίνουν restore από το παλιό Site ή θα πρέπει να τα ψάξουμε ένα ένα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ε μα και βέβαια ψάχνουμε την διαγραφή ! Δεν υπήρχε στο προηγούμενο,γι'αυτό θέτουμε μια ερώτηση ! :blink:

 

Δικαίωμά σου αλλα είναι σαν να ρωτάς ένα πωλητή ολοκαίνουργιων και γυαλιστερών αυτοκινήτων αν έχει κάπου πρόχειρη την πρέσσα για την ανακύκλωση. Κατι δεν πάει καλα... :P

 

junk-cars-cp-6195980.jpg

 

+1 κι απο μένα στον Αδμιν σχετικα με τα bold. Νομίζω οτι είναι cosmetic bug και μπορούμε να περιμενουμε λίγο.

 

Κι επειδη βλέπω μια τάση να λέμε τα ιδια και τα ιδια -κι εγω μαζι- μήπως πρεπει να φτιαξουμε μια λίστα με τα επιβεβαιωμένα bugs και όποιος μπαίνει να διαβάζει πρωτα τη λίστα πριν γράψει; Ηδη αυτη τη στιγμή δουλεύουν 3 θέματα με bugs (αυτο εδω, το "προτάσεις για ενα καλυτερο.." και το "bugs 2011").. :(

Επεξ/σία από pigeon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ξερω αν ειμαι εγω προβληματικος, αλλα με τα εικονιδια μονο σαν αναπηρος νιωθω. Τα bold πρεπει να ειναι οσα εχουν νεο περιεχομενο, και τα sticky να εχουν διαφορετικο φοντο στον καταλογο.

 

+ 100000

 

 

Aν τα θεματα με νεες απαντησεις δεν ειναι bold απλα το φορουμ δεν διαβαζεται. :(

Και τα sticky αν δεν μπορουν να εχουν αλλο φοντο μηπως μπορουν τουλαχιστον να ειναι αλλο χρωμα γραμματοσειρα ? Μπλε , κατιτις :P

Επεξ/σία από bluesattack
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδιά περίεργα μυαλά είστε ορισμένοι, νέοι άνθρωποι και καλα... Δηλαδή αν μονοδρομηθεί ο δρόμος που οδηγεί στο σπίτι σας, θα κάτσετε εκεί να περιμένετε τον επόμενο υπουργό ΠΕΧΩΔΕ να άρει την μονοδρόμηση; Δεν μπορείτε να κάνετε ένα κύκλο το τετράγωνο;

 

Ο ένας λέει θα πάει σε αλλο forum, ο άλλος ψάχνει το κουμπί για διαγραφή. Ελεος, αφήστε να "τρέξει" μερικές μέρες η εφαρμογή και θα τα διορθώσουν τα μικροπροβλήματα. Να κολλάτε και να επιμένετε στα λειτουργικά προβλήματα αν υπάρχουν, οχι στα χρώματα.

 

Πίτζον, θα τη φάμε που θα τη φάμε την αλλαγή, ΑΣΕ να GRrrrινιάξουμε και λίγο...

Δηλαδή τί, να εκδηλώσουμε δυσαρέσκειες (οι αρέσκειες περιττεύουν) στις 6/12/2010, σούμα μαζί με τα "λοιπά"; Τώρα που καίει...

 

(...και ολίγον σοβαρότερα, νομίζω καλό είναι ν' "ακουστεί" και η αντίθετη άποψη απ' την προσδοκώμενη "μπράβο, πάντα τέτοια". Πριν ξέρω 'γω να είναι αργά, ίσως......)

Επεξ/σία από washcloud
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εντάξει συγνώμη τότε αμαν-είναι-ετσι-ναουμε να μου πείτε που είναι το κουμπί για διαγραφή. Click Click Click Click.... :P :P :P :P

 

Λοιπόν σοβαρά τώρα,

Εποικοδομητική κριτική και bugs ναι.

Mηδενισμός και παρελθοντολογία -δεινοσαυρολαγνία- , οχι.

Εκτός αν συζητάτε την περίπτωση να γυρίσετε στην παλιά πλατφόρμα. :blink:

 

EDIT:

Ρε θα με τρελάνει το σύστημα με τις ειδοποιήσεις! :angry:

Εκοψα το "Να περιλαμβάνεται ένα αντίγραφο του μηνύματος" και δεν παιρνω καμια ειδοποίηση , ουτε email ουτε εσωτερική. wtf? :blink:

Επεξ/σία από pigeon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hotfix: Οι τίτλοι των unread είναι πλέον bold.

 

Θα συμφωνήσω με τον washcloud περί αναγκαιότητας της κριτικής ακόμα και αν δεν είναι ευχάριστη.

 

Ω ναι, ηταν το σοβαροτερο μου προβλημα (δεν εβλεπα τι μου γινοταν).

Παντως πιστευω οτι απλα πρεπει να κανουμε λιγη υπομονη, και σιγα σιγα ολα θα ερθουν στα μετρα μας. Σαν λειτουργικοτητα προφανως και ειναι πιο δυνατο, μενει να φτιαξει λιγο ακομη το design και οι περισσοτεροι θα ειμαστε οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

EDIT:

Ρε θα με τρελάνει το σύστημα με τις ειδοποιήσεις!  :angry:

Εκοψα το "Να περιλαμβάνεται ένα αντίγραφο του μηνύματος" και δεν παιρνω καμια ειδοποίηση , ουτε email ουτε εσωτερική. wtf?  :blink:

 

(...παιδιά να δείτε που αυτός σε λίγο στήσει οδοφράγματα για την επιστροφή του ΒουΜπου  :P )

 

 

 

 

 

 

 

Βass, δεν κατάλαβα απ' το ss σου τί πρόβλημα έχεις με τον Οπ (κι εγώ τον 10.63 έχω, σε Εξπιά).

 

Έβαλα κι εγώ την ιστορία του Πάρσι, κι όλα μπόμπα.......

 

 

 

 

edit : οκ, άκυρον - σου έχει......φύγει ο πάτος (χαχ)

 

Δεν κάνεις κα'να ρηστάρτ, ωρέ, μπας και...;

Επεξ/σία από washcloud
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον μετα απο αρκετο ψαξιμο το νεο φορουμ ειναι δυσαναγνωστο οπως λενε πολλα παιδια ηδη και δυσλειτουργικο τουλαχιστον σε σχεση με το προηγουμενο...και αν εμφανισιακα τα πραγματα διορθωνονται ευκολα στο λειτουργικο κομματι δεν ξερω ποσο ευκολο ειναι κατι τετοιο.

 

Μακαρι να ειναι παντως γιατι οπως ειναι τωρα το φορουμ δεν σε προδιαθετει με τιποτα να περνας αρκετη ωρα διαβαζοντας το οπως με το προηγουμενο.

 

Υ.Γ

Χιλιες φορες να ακουγονται αρνητικες αποψεις ή κριτικες απο ανουσια ποστ τυπου Ουαου γαματο,Μου αρεσει το ανθρωπακι κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...