Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls V: Skyrim


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πεταξα την dragonplate armor και εβαλα full daedric legendary :D

ειμαι τελειως κτηνος τωρα...

και εγώ το έχω κάνει έχω γίνει τέρας και το weapon μου έχει 87 damage

 

ρε παίδες γιατί δεν μπορώ να βγάλω μια φωτογραφία το game με το prt scr και με προγράμματα?? :confused:

 

>.... μονό έτσι μπορώ να βγάλω photo γιατί όχι σε full screen

 

post-234554-0-05901500-1330453041_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως μου φαίνεται πολύ άσχημη η daedric ειδικά το κράνος της. Η πιο ωραία πανοπλία είναι η ebony. Γενικά πιστεύω πως ο σχεδιασμός στα όπλα και τις πανοπλίες είναι απαράδεχτος και χρειάζεται επειγόντως mod.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'οτι φαίνεται, δε μπορώ να περάσω 2 μέρες (real life) χωρίς να συμβεί κάτι περίεργο...

 

Μετά λοιπόν το qd inventory/enchanting πρόβλημα, σήμερα μπήκα στο Riften και μου επιτέθηκε όλη η πόλη. Δεν είμαι vampire, δε θυμάμαι να σίγουρα δεν έκανα κάποιο έγκλημα στο Riften, παρόλ' αυτά, με αντιμετωπίζουν σαν τον Παπανδρέου στα Εξάρχεια, δώδεκα το βράδυ...

 

Διάβασα κάπου στο γοογλε, ότι προτείνεται να περιμένω 2-3 game μερες και μετά να πάω. Το δοκιμάζω τώρα αυτό.

 

Το έχει αντιμετωπίσει κανείς το πρόβλημα αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ το έχω κάνει έχω γίνει τέρας και το weapon μου έχει 87 damage

 

ρε παίδες γιατί δεν μπορώ να βγάλω μια φωτογραφία το game με το prt scr και με προγράμματα?? :confused:

 

>.... μονό έτσι μπορώ να βγάλω photo γιατί όχι σε full screen

 

post-234554-0-05901500-1330453041_thumb.jpg

 

τι οπλο εχεις?εμενα εχει πανω απο 200 τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'οτι φαίνεται, δε μπορώ να περάσω 2 μέρες (real life) χωρίς να συμβεί κάτι περίεργο...

 

Μετά λοιπόν το qd inventory/enchanting πρόβλημα, σήμερα μπήκα στο Riften και μου επιτέθηκε όλη η πόλη. Δεν είμαι vampire, δε θυμάμαι να σίγουρα δεν έκανα κάποιο έγκλημα στο Riften, παρόλ' αυτά, με αντιμετωπίζουν σαν τον Παπανδρέου στα Εξάρχεια, δώδεκα το βράδυ...

 

Διάβασα κάπου στο γοογλε, ότι προτείνεται να περιμένω 2-3 game μερες και μετά να πάω. Το δοκιμάζω τώρα αυτό.

 

Το έχει αντιμετωπίσει κανείς το πρόβλημα αυτό?

 

Δεν θυμαμαι ποια ημερομηνια ακριβως αλλα εχουν 3ημερο πανηγυρι-εορτασμο του St.Riften και το εθιμο ειναι να δερνουν οποιον ξενο περναει μεσα στην πολη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θυμαμαι ποια ημερομηνια ακριβως αλλα εχουν 3ημερο πανηγυρι-εορτασμο του St.Riften και το εθιμο ειναι να δερνουν οποιον ξενο περναει μεσα στην πολη.

 

Ε όχι και ξένο, τόσα μαγαζιά και τόσο κόσμο έχω κλέψει εκεί μέσα...

 

Τώρα που το σκέφτομαι, έκλεβα τον κόσμο, δεν εμφανιζόμουν δημόσια και την μία φορά που εμφανίστηκα, με άρχισαν στο ξύλο. Ολοένα και περισσότερο ακούγομαι σαν πολιτικός, δήμαρχος ή βουλευτής του Riften ένα πράγμα! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά γαμάτη η daedric. Tην φτιάχνω στο game asap και ας έχει χειρότερα static από την dragon που είσαι σαν Αφρικανός μάγος με κόκαλα..

Ρε σεις κάτι άλλο και λίγο spoiler. Μάζευα αυτές τις μάσκες που σου πετάνε οι ghost lord αλλά δεν ήξερα ότι όλες τους είναι μέρος ένος quest που βρίσκεις το labyrinthian. Είχα κάνει όμως την mlk την μια να την δώσω σε ένα companion και δυστηχώς εδώ και καιρό τους έχω διώξει όλους και ούτε θυμάμαι τα ονόματα τους και που να τους βρώ :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...