Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls V: Skyrim


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Tα mods βελτιωνουν καποια στοιχεια του παιχνιδιου ,πχ μπορει να βαλεις ενα mod και να βλεπεις καλυτερα γραφικα στο παιχνιδι ή ενα αλλο mod να σου βελτιωνει τα fps γενικα οτιδηποτε .Υπαρχει link πιο πισω που ειχε ποσταρει ενα παιδι με τα oλα τα mods συγκεντρωμενα αλλα δεν χρειαζεται να τα βαλεις ολα.Εγω πχ ειχα βαλει ενα συν το τελευταιο update που ειναι βασικο .

Τα mods ειναι σε μορφη αρχειων που εγκαθιστας στον φακελο(και κατ΄επεκταση στους υποφακελους πχ data ) του παιχνιδιου ,μπορει να ειναι και με την μορφη εκτελεσιμου αρχειου οπου σου κανει αυτο install οτι χρειαζεται .

 

 

Σου προτείνω ακολούθα το story αλλά σε όποια πόλη η σηναντάς να κάνεις ότι quest συναντάς εκεί. Και όποτε έχει όρεξη κάνει και περιπλανήσεις και εξερεύνησε τον κόσμο του. Υπάρχουν άπειρα μέρη που δεν θα σε πανε ποτέ τα quest.

 

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις!!

:D :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δε χρειάζεται να είσαι online, ξεκινάει και σε offline mode το Steam.

 

Πρεπει να το εχει σεταρει απο πριν το Steam για off-line mode. Δεν γινεται η δουλεια on the fly. Εφαγα πολυ σκατο προσπαθωντας να το κανω οσο δεν ειχα συνδεση και απλα δεν γινοταν. Επι της ουσιας δεν γινεται να παιξεις Off-line στο steam. Πρεπει να εισαι μονιμα onl-ine.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Koιτα Skyrim και κοπελα δεν χωρανε μαζι ...και η επιλογη οπως καταλαβαινεις ειναι μονοδρομος :P

 

 

Άντε καλέ που δεν χωράνε :mrgreen: εμείς με τον δικό μου παίζουμε εναλλάξ.

Skyrim, connecting people.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να το εχει σεταρει απο πριν το Steam για off-line mode. Δεν γινεται η δουλεια on the fly. Εφαγα πολυ σκατο προσπαθωντας να το κανω οσο δεν ειχα συνδεση και απλα δεν γινοταν. Επι της ουσιας δεν γινεται να παιξεις Off-line στο steam. Πρεπει να εισαι μονιμα onl-ine.

 

Έχω το Steam καρφιτσωμένο στη μπάρα των Windows. Με δεξί κλικ, μου εμφανίζει τη λίστα των τελευταίων παιχνιδιών που άνοιξα. Αν δεν είμαι συνδεδεμένος στο ιντερνετ και κάνω κλικ ένα τυχαίο παιχνίδι, εμφανίζεται το log in splash screen του Steam και γράφει "starting in offline mode".

 

Επειδή έχει κάτι μήνες να πέσει το ίντερνετ (φτου φτου φτου! ^_^), δε γνωρίζω αν άλλαξε κάτι με κάποιο τελευταίο patch. Πάντως έχω την εντύπωση ότι δεν είναι θέμα το να τρέξεις παιχνίδι offline.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να το εχει σεταρει απο πριν το Steam για off-line mode. Δεν γινεται η δουλεια on the fly. Εφαγα πολυ σκατο προσπαθωντας να το κανω οσο δεν ειχα συνδεση και απλα δεν γινοταν. Επι της ουσιας δεν γινεται να παιξεις Off-line στο steam. Πρεπει να εισαι μονιμα onl-ine.

 

Εβαλα το steam σε off-line mode.Το βρήκα μετά απο ώρα βέβαια...

Ωστοσο κλέινω το internet και παίζω κανονικά.Δεν χρειάζεται να είμαι online.

 

Ερώτηση:Οταν παίζω και ξημερώνει μου λέει πως είμαι πιο αδύναμος.Γιατί;;Είμαι βρικολακας και δεν το ξέρω;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι παιζει ,αλλα μπορει να εχεις μολυνθει και απο καποια αρρωστια .Αν θες να γινεις καλα πιες ενα portion που τα θεραπευει ολα ή τραβα να παρεις blessing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να έχεις μπει σε κάποια σπηλιά με βρυκόλακες και να έχεις κολήσει την αρώστια και όσο προχωράνε οι μέρες προχωράει και η αρώστια. Πιες ένα cure disease η κάνε κλικ σε ένα βωμό μια θεότητας να θεραπευτείς όσο είναι καιρός γιατί από ένα σημείο και μετά δεν γίνετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι παιζει ,αλλα μπορει να εχεις μολυνθει και απο καποια αρρωστια .Αν θες να γινεις καλα πιες ενα portion που τα θεραπευει ολα ή τραβα να παρεις blessing

 

 

Μπορεί να έχεις μπει σε κάποια σπηλιά με βρυκόλακες και να έχεις κολήσει την αρώστια και όσο προχωράνε οι μέρες προχωράει και η αρώστια. Πιες ένα cure disease η κάνε κλικ σε ένα βωμό μια θεότητας να θεραπευτείς όσο είναι καιρός γιατί από ένα σημείο και μετά δεν γίνετε.

 

Πως γινεται να αρρώστησα;;Αφού σκεπάζομαι την νύχτα... :lol: :lol:

Πού υπάρχουν ναοί/βωμοί για θεραπεία;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει ναός μέσα στο Whiterun από τις πρώτες μεγάλες πόλεις που συναντάς. Ακόμα και στο άγαλμα του talos που υπάρχει στην πόλη μπορείς να πάρεις blessing κάνοντας κλικ στο βωμό του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα απιστευτο παιχνιδι οπως και το oblivion παιζουμε με φιλο που του αρεσει smithing +

selling εχουμε φτασει τotal armor 1050 και attack 200+ ,lvl 49 , daedric!

 

με την βοηθειΑ σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα. οντας νεος στο skyrim, θα ηθελα να περασω καποια mods στο παιχνιδι. κατεβασα το nexus mod manager αλλα δεν μου ανοιγει το προγραμμα. sto task manager φαινεται οτι ειναι ανοιχτο αλλα δεν μου εμφανιζει τιποτα στην οθονη. μπορει καποιος να με βοηθησει; ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα. οντας νεος στο skyrim, θα ηθελα να περασω καποια mods στο παιχνιδι. κατεβασα το nexus mod manager αλλα δεν μου ανοιγει το προγραμμα. sto task manager φαινεται οτι ειναι ανοιχτο αλλα δεν μου εμφανιζει τιποτα στην οθονη. μπορει καποιος να με βοηθησει; ευχαριστω!

αστο λιγο να φορτωσει μου το ειχε κανει κ μενα αυτο κ το αφηνα και εβγαινε κανονικα απο μονο του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

Στην αποστολή Negotiate a truce, έχω πρόβλημα, δεν συνεχίζει ότι και να κάνω, είτε θα σηκωθούν κάποιοι απο το τραπέζι, είτε απλά θα κάθονται και θα κοιτιούνται.. :-(

Καμιά βοήθεια? Ευχαριστώ.

 

edit : βρήκα μια εντολή και ολοκληρώθηκε το quest :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...