Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls V: Skyrim


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ τώρα που έχω φτάσει στις 90 ώρες δεν έχω τελειώσει καν το main quest αλλά κάνω άλλη στρατιγική. Απλά ακολουθώ το path των main quest και καθαρίζω από quest η και περιοχές ότι μου βρεθεί στο δρόμο. Με αυτό το τρόπο έχω ξεκλειδώσει σχεδόν ότι υπάρχει στον χάρτη από που έχω περάσει.

Εχεί το game κάποια πανέμορφα dungeon και μερικά πάρα πολυ καλά quest άσχετα από το main story. Καιρό είχα πάντως να κολήσω έτσι με game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια εγω ακολουθω το main quest ,μολις τελειωσα το Secret of Alduin's Wall και ειμαι εξτασιασμενος με το παιχνιδι .Θεωρω οτι το main quest ειναι η ψυχη του παιχνιδιου αλλα κοιταω και ολοκληρωνω και οσα side quest μπορω ή misc γιατι κατα την γνωμη μου ολη η ουσια ειναι να εξερευνησεις τον κοσμο του .

Ρε παιδια πειτε μου που μπορω να πουλησω τα κοκκαλα δρακου γιατι εχω ξεχασει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ, τυχεροί που έχετε την παιχνιδάρα μπροστά σας. Εγώ δυστυχώς μετά από 210 ώρες την τελειωσα και τώρα δεν βρίσκω κανένα παιχνίδι να με τραβάει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια πειτε μου που μπορω να πουλησω τα κοκκαλα δρακου γιατι εχω ξεχασει ?

 

Προσωπικά τα πουλάω παντού.

Αν θες όμως να ασχοληθείς με dragon smithing κράτα και κανα bone και scales ε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηλιθια ερωτηση τερματιζει το παιχνιδι?

 

Δεν τερματίσει αλλα αν κανείς όλες τις αποστολές και μπεις σε όλα τα dungeons δεν έχει και πολυ ενδιαφέρον μετά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαιξα σημερα και ολοκληρωσα ολο το Elder's Knowledge και το Alduins Βane ,μιλαμε για απιστευτο καψιμοοοοοοο .Επειτα πηγα και εκανα μερικα enchantings ,θα το βλεπω στον υπνο μου το παιχνιδι ... :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο καιρο θα μου πάρει να τελειωσω ολες τις αποστολες?

Επισης κανα guide για το game ?

 

Χάνεις όλη τη μαγία του παιχνιδιού αν ασχοληθείς με guide. Μπες και κάνε ό,τι γουστάρεις. Δεν υπάρχει περιορισμός, ούτε νομίζω ότι θα φτάσεις σε σημείο που δε θα μπορείς να συνεχίσεις το παιχνίδι - αν κάνεις λάθος στο character development εννοώ.

 

Το ωραίο στο Skyrim είναι πως κάνεις ό,τι θες και με όποια σειρά θες. Ένα guide κατά τη γνώμη μου θα στο χάλαγε αυτό...

 

Υ.Γ: Από εκεί και πέρα υπάρχει η Skyrim Wiki και το Uesp.net, σελίδες με πολλές και χρήσιμες πληροφορίες... B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει το επεξα μια ωρα σημερα και καταλαβα το ποσο Γ Α Μ Α Τ Ο ειναι το παιχνιδι.

Απλα το αγαπησα και σκεφτομαι οτι ακομα ειμαι στην αρχη και ακομα δεν εχω ανακαλυψη τιποτα απο το παιχνιδι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...