Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls V: Skyrim


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κομπλε κατεβαζω

 

Κρίμα να κατεβάσεις ένα παιχνίδι που αξίζει κάθε cent απ'τα λεφτά του όμως... Βλέπεις ότι έχει γίνει εκπληκτική δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κρίμα να κατεβάσεις ένα παιχνίδι που αξίζει κάθε cent απ'τα λεφτά του όμως... Βλέπεις ότι έχει γίνει εκπληκτική δουλειά.

κριμα ομως που δεν εχω μια.

στην κυριολεξια ομως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετίζω την Skyrim κοινοτητα!!.. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Προχθές αγόρασα το Skyrim:Collector's edition για pc και σημερα είπα να ασχοληθώ μαζί του.Η εγκατάσταση έγινε κανονικά απο το dvd και απο το steam κατέβηκαν περίπου 240mb.

Έχω μία απορία: Επειδή πρώτη φορά χρησιμοποιώ το steam πρέπει να είμαι συνέχεια online για να παίζω το παιχνίδι;;

Επίσης,όταν το τερματίσω και το απεγκαταστήσω απο τον υπολογιστή μου ΘΑ μπορώ να το εγκαταστήσω πάλι;; Ή θα μου πει το steam οτι αυτό το key έχει χρησιμοποιηθεί και δεν 8α κανει τίποτα; :fear: :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετίζω την Skyrim κοινοτητα!!.. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Προχθές αγόρασα το Skyrim:Collector's edition για pc και σημερα είπα να ασχοληθώ μαζί του.Η εγκατάσταση έγινε κανονικά απο το dvd και απο το steam κατέβηκαν περίπου 240mb.

Έχω μία απορία: Επειδή πρώτη φορά χρησιμοποιώ το steam πρέπει να είμαι συνέχεια online για να παίζω το παιχνίδι;;

Επίσης,όταν το τερματίσω και το απεγκαταστήσω απο τον υπολογιστή μου ΘΑ μπορώ να το εγκαταστήσω πάλι;; Ή θα μου πει το steam οτι αυτό το key έχει χρησιμοποιηθεί και δεν 8α κανει τίποτα; :fear: :fear:

 

Δε χρειάζεται να είσαι online, ξεκινάει και σε offline mode το Steam. Επίσης, αν το απεγκαταστήσεις, θα μπορέσεις να το ξαναβάλεις χωρίς κανένα πρόβλημα. Έχεις και τη δυνατότητα εγκατάστασης σε άλλο PC μέσω Steam, και να έχεις και τα saved games μέσω cloud. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παιχνιδι ειναι ατελειωτο

 

υπαρχει κανενας οδηγος να μου προτεινετε σχετικα με το πως να φτιαξω enchanted weapons και σχετικα με το smithing?

γιατι εχω ψιλομπερδευτει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παιχνιδι ειναι ατελειωτο

 

υπαρχει κανενας οδηγος να μου προτεινετε σχετικα με το πως να φτιαξω enchanted weapons και σχετικα με το smithing?

γιατι εχω ψιλομπερδευτει..

 

Tσιμπα...

 

http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Skyrim

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Koιτα Skyrim και κοπελα δεν χωρανε μαζι ...και η επιλογη οπως καταλαβαινεις ειναι μονοδρομος :P

Eγω τωρα σκοτωνω δρακους να πουλαω τα κοκκαλα να μαζεψω κανενα φραγκο να αγορασω κανενα σπιτι στο Whiterun ,δυσκολη η ζωη τι να κανεις ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε χρειάζεται να είσαι online, ξεκινάει και σε offline mode το Steam. Επίσης, αν το απεγκαταστήσεις, θα μπορέσεις να το ξαναβάλεις χωρίς κανένα πρόβλημα. Έχεις και τη δυνατότητα εγκατάστασης σε άλλο PC μέσω Steam, και να έχεις και τα saved games μέσω cloud. ;)

 

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!

 

Άσχετο:Έχω παίξει συνολικά μέχρι τώρα 1 ώρα περίπου.Πρέπει να ακολουθώ το story ( πχ πήγαινε εδώ--κάνε αυτό κλπ κλπ) ή να κάνω ότι θέλω;;Πχ Δεν έχω πάει ακομα στην πρώτη πόλη--περιπλανιέμαι--εχω χαθεί βασικά--και απλώς ανεβαίνω επίπεδο.Σε μια ώρα εφτασα επίπεδο 9.

Επίσης,Επειδή λέτε πολλοί για κάποια mods μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος τι είναι και αν είναι απαραίτητο να τα βάλω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα mods βελτιωνουν καποια στοιχεια του παιχνιδιου ,πχ μπορει να βαλεις ενα mod και να βλεπεις καλυτερα γραφικα στο παιχνιδι ή ενα αλλο mod να σου βελτιωνει τα fps γενικα οτιδηποτε .Υπαρχει link πιο πισω που ειχε ποσταρει ενα παιδι με τα oλα τα mods συγκεντρωμενα αλλα δεν χρειαζεται να τα βαλεις ολα.Εγω πχ ειχα βαλει ενα συν το τελευταιο update που ειναι βασικο .

Τα mods ειναι σε μορφη αρχειων που εγκαθιστας στον φακελο(και κατ΄επεκταση στους υποφακελους πχ data ) του παιχνιδιου ,μπορει να ειναι και με την μορφη εκτελεσιμου αρχειου οπου σου κανει αυτο install οτι χρειαζεται .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου προτείνω ακολούθα το story αλλά σε όποια πόλη η σηναντάς να κάνεις ότι quest συναντάς εκεί. Και όποτε έχει όρεξη κάνει και περιπλανήσεις και εξερεύνησε τον κόσμο του. Υπάρχουν άπειρα μέρη που δεν θα σε πανε ποτέ τα quest.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...