Προς το περιεχόμενο

Mozilla Firefox - Ερωτήσεις, προβλήματα και λύσεις


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παιδιά.

Με την αναβάθμιση στην έκδοση 29, έχω το πρόβλημα που φαίνεται στο συνημμένο screenshot. Ενα σύνολο από buttons εμφανίζεται μερικές φορές στο URL address field !

 

Εχει κανείς καμιά ιδέα από που προκαλείται αυτό;

 

 

post-43897-0-67035200-1398829978_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απο καποιο προσθετο που εχεις και δεν ειναι συμβατο με τον ff 29 και την εμφανιση του. Ξεκινα τον χωρις προσθετα και ενεργοποιησε τα ενα ενα να δεις ποιο σου το κανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ, θα το τσεκαρω μόλις γυρίσω σπιτι :-)

 

Απο καποιο προσθετο που εχεις και δεν ειναι συμβατο με τον ff 29 και την εμφανιση του. Ξεκινα τον χωρις προσθετα και ενεργοποιησε τα ενα ενα να δεις ποιο σου το κανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ειναι κατω απο την εργαλειοθηκη σελιδοδεικτων! το εκανα βασικα τελικα βαζοντας ενα add-on για classic style.

 

απο το about:config παντως και βαζοντας το browsertabs.bottom to true-false de doyleyei!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε φορά που το κλείνω δεν αποθηκεύει τίποτα. Ούτε κωδικούς, ούτε τις ρυθμίσεις για τη φωνή, ούτε να ενεργοποιείται αυτόματα το add για την ορθογραφία κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε φορά που κάνω προσθήκη μια σελίδα στους σελιδοδεικτες, μου την αποθηκεύει στο φάκελο "αταξινόμητοι σελιδοδείκτες" ενώ μεχρι τώρα μου την αποθήκευε κατευθείαν στο φάκελο "μενου σελιδοδεικτών". Πως μπορώ να το αλλάξω ώστε να μου τις αποθηκεύει κατευθείαν στο "μενού σελιδοδεικτών" ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. ¨Εχω το εξής πρόβλημα: Δεν εκτυπώνει pdf αρχεία online. Αν τα αποθηκεύσω τα εκτυπώνω κανονικά. Συμβαίνει μόνο με το firefox.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...