Προς το περιεχόμενο

Mozilla Firefox - Ερωτήσεις, προβλήματα και λύσεις


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

The only thing that's new in 29.0.1 are these 4 changes; everything else listed came in version 29.0.0

What's New

Fixed

29.0.1 -pdf.js printing white page (1003707)
Fixed

29.0.1 - Tabs not visible with dark themes under Windows 8.1 (907373)
Fixed

29.0.1 - Session Restore failed with a corrupted sessionstore.js file (1001167)
Fixed

29.0.1 - Seer disabled by default (1005958)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι αλλο. παιζω με το καινουργιο μενου κουμπι του Australis, και αρχιζω να συνειδητοποιω τις δυνατοτητες του νεου interface. Εβαλα ολα τα δευτερευοντα addons buttons στο menu, και απενεργοποιησα τελειως την addon bar του CTR.

Πλεον με το πατημα ενος κουμπιου, εχω αμεση προσβαση σε αυτα τα addons, ενω γλυτωνω την φασαρια να ανοιγοκλεινω την addon bar η οποια καταλαμβαινε μια ολοκληρη οριζοντια λωριδα του browser.

Tωρα δουλευω ετσι και ειλικρινα το βρισκω πολυ πιο λειτουργικο σε σχεση με την προηγουμενη υλοποιηση.

 

το μονο προβλημα ειναι οτι καποια addons (οπως το Adblock Edge στην εικονα) δεν υποστηριζουν σωστα το menu button, και τα εικονιδια τους βγαινουν αλλοιωμενα εκει. ελπιζω να διορθωθουν στο μελλον.

 

smKFGne.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα καλά καθούμενα δεν μου δουλεύει το adblock και βγαίνουν διαφημίσεις? Τι γίνεται πια με τον κολοFF29?

Συμβαίνει και σε κανέναν άλλο?

Σε μένα πάντως, μια χαρά δουλεύει το adblock, όπως και πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα καλά καθούμενα δεν μου δουλεύει το adblock και βγαίνουν διαφημίσεις? Τι γίνεται πια με τον κολοFF29?

Συμβαίνει και σε κανέναν άλλο?

 

τσου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gtr34 ποιο sync χρησιμοποιείς; Εχεις περάσει στο καινούργιο;

 

 


Oσοι δουλεύουν με συγχρονισμό (sync) καλό θα είναι να αποσυνδέσουν όλες τις συσκευές -καί το κεντρικό προφίλ!- και να ξανασυνδεθούν με το καινούργιο σύστημα συγχρονισμού. Αυτό γιατί, ναι μεν το παλιό σύστημα συγχρονισμού λειτουργεί ακόμα, το καινούργιο όμως λειτουργεί σωστά. Επίσημος οδηγός μετάβασης στο καινούργιο σύστημα συγχρονισμού, εδώ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εκανα φιλε αλλα το μονο συν που μου εμφανιζει ειναι το zoom in, zoom out.

Το μονο που μου βγαζει σχετικο ειναι το εικονιδιο "νεο παραθυρο" και αυτο δεν ανοιγει νεα καρτελα που με ενδιαφερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...