Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σταματω πλεον γιατι συχτηρησα..ειδα review του hp με τον 820 snap να κανει την ιδια ωρα ακριβως να ανοιξει το subway serfers με το 640 μου..μου βγηκαν τα ματια Retro..βασικα αν αυτο ειναι σωστη εκμεταλλευση του hardware τοτε τι να πω..

Επισης μπηκες εδω να δεις τι παπαδες βγαζει το 950?

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=430812&page=329

Τρομερη καμερα!

 

Μπράβο ρε συ και το ξέχασα μετά!!!

Θα το κοιτάξω τώρα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον τελικά το βρήκε ο pc το κινητό

2ον το ότι μπήκες σε release preview δεν σημαίνει ότι θα στο δώσει κατευθείαν. Μπορείς να χρειαστεί να περιμένεις 24 ώρες...

τελικα μαλλον κατι παιζει με το pc. τωρα δε διαβαζει κανενα κινητο, oyte ανδροιδ. λες να εγινε τιποτα στο upgrade sta 10aria?? να κανω κανα roll back σε 8,1 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θρύλε άλλο φαστ, άλλο πριβιού.

Όταν βγει σε φαστ θα το πω.

Πάει καλά μέχρι στιγμής η .221

nek το ξερω αλλο το ενα αλλο το αλλο....απλα με την μπαταρια διορθωθηκε;...(θα πρεπει να επιστρεψω στα 8 και να τα ξαναπερασω παλι!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την.189 στάβλος στο 532 κράταγε αρκετά καλά. Τώρα δοκιμάζω την .221 θα σου πω αύριο τι γίνεται. Η φαστ που έχω σε δυο 640 πάει καλά, αν καταφέρεις να την βάλεις. Εσύ αν δεν έχεις πρόβλημα, κάθεσαι εκεί που είσαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nek το ξερω αλλο το ενα αλλο το αλλο....απλα με την μπαταρια διορθωθηκε;...(θα πρεπει να επιστρεψω στα 8 και να τα ξαναπερασω παλι!)

 

Δεν το κάνανε ακόμη να επιστρέφεις στα 10 με το καλώδιο;

Θα μου πεις σε ποια 10 να επιστρέψεις, αφού στην αρχή ήταν κόλαση. 8 θα το αφήσουν για πάντα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη μου πεθαινει σιγα σιγα το κουμπι του κλειδωματος, το εβαλα να ξεκλειδωνει με double tap, γνωριζοντας οτι τρωει παραπανω μπαταρια. Και ενω η προηγουμενη φορτιση κρατησε αρκετα, 1,5+ μερα πχ, η χτεσινη δεν εχει κρατησει ουτε 24 ωρες!

Σημερα το βραδυ (11-7 που το βαζω σε flight mode), εφαγε ~35% μπαταρια χωρις να κανει απολυτως τιποτα!

 

Επειδη soft reset δεν μπορω να κανω, λογω προβληματικου κουμπιου, ξερει κανεις αν υπαρχει καποια εφαρμογη που να κανει η ιδια soft reset? Το #1 toolkit ειχε μια επιλογη για επανεκκινηση, την δοκιμασα σημερα και μπηκε στο store να βρει εφαμρογη για να το κανει!

 

Lumia 620 με 8.1u1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...