Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομιζω πρεπει να κατεβασεις το recovery tool ωστε να μπουν οι drivers....αλλα οπως και να χε επρεπε να το αναγνωρισει!!

Recovery tool γιατί αφού δε θέλω να κάνω κάτι με το tool

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Recovery tool γιατί αφού δε θέλω να κάνω κάτι με το tool

 

Ναι κατέβασέ το και απλά κάνε Install. Έχει μαζί drivers. Μην το χρησιμοποιήσεις...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερει καποιος ρε παιδια γιατι το pc δε μπορει να διαβασει τα 950 και 950xl και γραφει driver error? εχω δοκιμασει με δυο καλωδια και σε ολες τις θυρες

άμα γράφει driver error απλά έχει χαλάσει ο driver. ενώ είναι συνδεμένο το κινητό πάνε στο device manager κάνε διαγραφή συσκευής και θα σε ρωτήσει αν θες να διαγράψεις και τον driver. βάλε το τικ και πάτησε οκ. μετά ξαναβάζεις driver από την αρχή!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι κατέβασέ το και απλά κάνε Install. Έχει μαζί drivers. Μην το χρησιμοποιήσεις...

το ειχα εκανα και την ενημερωση ποθ ηθελε αλλα τιποτα

άμα γράφει driver error απλά έχει χαλάσει ο driver. ενώ είναι συνδεμένο το κινητό πάνε στο device manager κάνε διαγραφή συσκευής και θα σε ρωτήσει αν θες να διαγράψεις και τον driver. βάλε το τικ και πάτησε οκ. μετά ξαναβάζεις driver από την αρχή!!

εκανα διαγραφη αλλα δε με ρωτησε τιπτα για drivers.. μια απο τα ιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά στην  14393.189 στην εφαρμογή Επαφές έκδοση 11903.0 λειτουργεί το Live Tile στην έναρξη? Εμένα δεν κάνει τπτ....


το ειχα εκανα και την ενημερωση ποθ ηθελε αλλα τιποτα


εκανα διαγραφη αλλα δε με ρωτησε τιπτα για drivers.. μια απο τα ιδια

Φίλε δοκίμασε να περάσεις αυτούς τους drivers:

 

https://docs.google.com/uc?export=download&id=0By3Ium1BI074cTRfaXJvRzBOT2M

 

http://www.mediafire.com/download/f3nzuml0gr5zln7/WinUSB+Driver.rar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια να ξέρετε ότι μέχρι τέλος του μήνα η mozo έχει προσφορά στις θήκες και με αυτο το κωδικό mozo-ship09fww1 κάνει δώρο τα μεταφορικά... Ειναι κάνα 10€ οποτε οποιος θέλει ειναι ευκαιρία μέχρι το τέλος του μήνα ... Ειναι επισημες οι θήκες mozo για τα Lumia αφού υπάρχει συνεργασία με την Microsoft .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά στην 14393.189 στην εφαρμογή Επαφές έκδοση 11903.0 λειτουργεί το Live Tile στην έναρξη? Εμένα δεν κάνει τπτ....

 

την είχα πάθει και εγώ έτσι, μάλλον από bug... μπες στο battery saver -> battery usage by app και δες το microsoft people μήπως από "managed by windows" έχει πάει σε "never allowed in background"
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια να ξέρετε ότι μέχρι τέλος του μήνα η mozo έχει προσφορά στις θήκες και με αυτο το κωδικό mozo-ship09fww1 κάνει δώρο τα μεταφορικά... Ειναι κάνα 10€ οποτε οποιος θέλει ειναι ευκαιρία μέχρι το τέλος του μήνα ... Ειναι επισημες οι θήκες mozo για τα Lumia αφού υπάρχει συνεργασία με την Microsoft .

Εννοείς 10€ γλιτώνεις; Γιατί ακόμη και με τις εκπτώσεις ο τιμές τους είναι φωτιά. :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι για τα μεταφορικά λέω ότι ειναι 10€ ... Ειναι λιγο τσιμπημένες οι τιμές αλλα αντίστοιχες δεν υπάρχουν πουθενά !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά δεν χρειάστηκε να κατεβάσω το stop music app για να κλείνω τελείως την μουσική, μιας και υπάρχει το εν λόγω app στην εφαρμογή insider κάτι που δεν είχα δει εξαρχής, πραγματικά εξαιρετική εφαρμογή :

 

https://www.microsoft.com/el-gr/store/p/insider/9wzdncrfj3rz

 

Επίσης είμαι πλέον στην έκδοση 10.0.14393.189, όλα κυλούν ομαλά, ούτε κολλήματα ούτε ιδιοτροπίες στην συμπεριφορά του κινητού, μπορεί να είναι και ιδέα μου αλλά νομίζω ότι πλέον η διαχείριση της μπαταρίας είναι καλύτερη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια θελω και παλι τη βοηθεια σας...βαζω καινουργια sd se 950xl και ενω φαινεται να τη διαβαζει , δηλαδη λεει στο χωρο αποθηκυσης καρτα sd τοσα gb ελευθερα, δε μπορω με τιποτα να δω τισ φωτο που εχω βαλει!!! κανεις καμμια ιδεα?? ευχαριστω@!!!!

 

ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΗΤΑΝ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ ΣΤΗΝ 10586... μπηκα release preview να παρω anniversary και ακομα λεει οτι ειναι ενημερωμενο!!!! 

 

παιδια βοηθηστε γιατι θα φυγει απο τον 5ο οροφο.....και οποιος το πιασει. το εχουνε παραχε@@@

Επεξ/σία από mitsarasdiamantidis
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...