Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το device diagnostics hub ειναι για windows 10 μονο :( Με σκετο restart ή reboot βγαζει οτι να ναι και οσες εφαρμογες εχουν "quick tasks" δεν εχουν κατι για επανεκκινηση!

 

Δεν μπορω να το κλεισω καθολου. Αν βγαλω την μπαταρια και την ξαναβαλω, μετα θα μειενι κλειστο επειδη δεν θα μπορω να πατησω το κουμπι για να ξανανοιξει :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

όσο πάνε τα πράγματα και χειρότερα,πλέον δεν ανανεώνεται και το outlook εικονίδιο οταν έρθει mail.

με resize διορθώνει μόνο για εκεινη την ώρα,μετά αν έρθει αλλο mail μένει κολλημένο στα 0.

ΥΠΕΡΟΧΑ!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Well ειμαι fast στην 14926.1000 και παω στα 8 πισω για να περασω release preview...κλασσικα θα πω εντυπωσεις και τετοια...αναμεινατε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το device diagnostics hub ειναι για windows 10 μονο :( Με σκετο restart ή reboot βγαζει οτι να ναι και οσες εφαρμογες εχουν "quick tasks" δεν εχουν κατι για επανεκκινηση!

 

Δεν μπορω να το κλεισω καθολου. Αν βγαλω την μπαταρια και την ξαναβαλω, μετα θα μειενι κλειστο επειδη δεν θα μπορω να πατησω το κουμπι για να ξανανοιξει :P

θα ανοίξει αναγκαστικά μολις το συνδέσεις σε φορτιστή! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Well ειμαι fast στην 14926.1000 και παω στα 8 πισω για να περασω release preview...κλασσικα θα πω εντυπωσεις και τετοια...αναμεινατε...

Θρύλε γερά... Θα σου πάρει πάνω από 3 ώρες να ξέρεις. Πάντως η .221 είναι εντάξει μέχρι τώρα. Η μπαταρία αντέχει.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Well ειμαι fast στην 14926.1000 και παω στα 8 πισω για να περασω release preview...κλασσικα θα πω εντυπωσεις και τετοια...αναμεινατε...

Εγώ που πήγα πίσω στο release από RS2 μου φάνηκε κάπως πιο γρήγορο το κινητό αλλά και μπαταρία πολύ καλύτερη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ανοίξει αναγκαστικά μολις το συνδέσεις σε φορτιστή!

Οντως ξανανοιξε. Αλλα δεν πρεπει να εκανε soft reset, μιας και μετα την επανεκκινηση η ημερομηνια και η ωρα ηταν σωστες, ενω κανονικα ειναι λαθος και διορθωνονται οταν μπει στο wifi ή στο δικτυο κινητης.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως ξανανοιξε. Αλλα δεν πρεπει να εκανε soft reset, μιας και μετα την επανεκκινηση η ημερομηνια και η ωρα ηταν σωστες, ενω κανονικα ειναι λαθος και διορθωνονται οταν μπει στο wifi ή στο δικτυο κινητης.

σε soft reset δεν έχω δει να κάνει αλλαγή ημερομηνίας ώρας(κοινώς να είναι λάθος) όπως επίσης και αναλόγως το τηλέφωνο,σε άλλα χάνεται η ώρα αμέσως μετά την αφαίρεση της μπαταρίας ενώ σε άλλα(πχ στο Κ850i που είχα κάποτε)το είχα 20 λεπτά με το ρολόι και δεν είχε χάσει λεπτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν ξανακαταφερω να κανω soft reset θα ανεβασω screenshot να δειτε. Προς το παρον κοιταω το ποσοστο της μπαταριας. Απο το πρωι που τη φορτισα μεχρι το 92% και εκανα το ποστ, πηγε 66% μεχρι πριν λιγο που εβγαλα την μπαταρια και το ξανανοιξα με το φορτιστη, και απο τοτε και μετα ειναι στο 61%.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θρύλε γερά... Θα σου πάρει πάνω από 3 ώρες να ξέρεις. Πάντως η .221 είναι εντάξει μέχρι τώρα. Η μπαταρία αντέχει.

Cameranek δεν κρυβω οτι μου χει φαει τη παναγια....ειμαι στην 107 τωρα και πρεπει παλι να ξανακανω update για να παει στην τελευταια εκδοση!!(απλα τωρα δεν προλαβαινω,εχω φροντ, θα γινει μετα η δουλεια) Δλδ δεν μπορει αυτη η ms να σπρωξει κατευθειαν την προτελευταια ας πουμε εκδοση...θα παρω την τελευταια κατευθειαν η θα κανω και στασεις;; Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θρύλε διάβασε εδώ http://m.windowscentral.com/windows-10-build-14936-rolling-out-fast-ring-insiders

Δεν έχει τελειώσει ακόμα η εγκατάσταση γιατί ήθελε 1,19gb ελεύθερο χώρο, ενώ είχα 1,22 ! Έσβησα το φβ 350μβ και οκ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θρύλε διάβασε εδώ http://m.windowscentral.com/windows-10-build-14936-rolling-out-fast-ring-insiders

Δεν έχει τελειώσει ακόμα η εγκατάσταση γιατί ήθελε 1,19gb ελεύθερο χώρο, ενώ είχα 1,22 ! Έσβησα το φβ 350μβ και οκ.

κλασσικό delete το Facebook :-D
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...