Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια θελω και παλι τη βοηθεια σας...βαζω καινουργια sd se 950xl και ενω φαινεται να τη διαβαζει , δηλαδη λεει στο χωρο αποθηκυσης καρτα sd τοσα gb ελευθερα, δε μπορω με τιποτα να δω τισ φωτο που εχω βαλει!!! κανεις καμμια ιδεα?? ευχαριστω@!!!!

 

ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΗΤΑΝ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ ΣΤΗΝ 10586... μπηκα release preview να παρω anniversary και ακομα λεει οτι ειναι ενημερωμενο!!!! 

 

παιδια βοηθηστε γιατι θα φυγει απο τον 5ο οροφο.....και οποιος το πιασει. το εχουνε παραχε@@@

Ξαναμπες να τσεκαρεις οτι εισαι release preview και κανε επανεκκινηση..μετα κανε check for updates..αν παλι τιποτα,( πατα πολλες φορες check for updates μεχρι να σου βγαλει το update) ..αν οχι παλι περιμενε κανα μισαωρο.....

η καρτα ειναι φορμαρισμενη σε fat32?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξαναμπες να τσεκαρεις οτι εισαι release preview και κανε επανεκκινηση..μετα κανε check for updates..αν παλι τιποτα,( πατα πολλες φορες check for updates μεχρι να σου βγαλει το update) ..αν οχι παλι περιμενε κανα μισαωρο.....

η καρτα ειναι φορμαρισμενη σε fat32?

Η κάρτα είναι όπως την πήρα. Δουλεύει κανονικά και σε αλλα κινητά και σε card reader. Έκανα hard reset βρήκε τα updates θα δω μόλις τελειώσει γιαβτην καρτα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κάρτα είναι όπως την πήρα. Δουλεύει κανονικά και σε αλλα κινητά και σε card reader. Έκανα hard reset βρήκε τα updates θα δω μόλις τελειώσει γιαβτην καρτα

 

1ον τελικά το βρήκε ο pc το κινητό

2ον το ότι μπήκες σε release preview δεν σημαίνει ότι θα στο δώσει κατευθείαν. Μπορείς να χρειαστεί να περιμένεις 24 ώρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον τελικά το βρήκε ο pc το κινητό

2ον το ότι μπήκες σε release preview δεν σημαίνει ότι θα στο δώσει κατευθείαν. Μπορείς να χρειαστεί να περιμένεις 24 ώρες...

Το pc όχι δε βρήκε το κινητό. Μάλλον είχε σκαλώσει γιατί έκανα hard reset kai βρήκε απευθείας την 189

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου ήρθε update στο "Phone Pins". Με την ευκαιρία να προτείνω κάτι; Μήπως να ανοιχτεί ένα ξεχωριστό topic μόνο για τη συγκεκριμένη εφαρμογή (ή και για άλλες που αναπτύσονται από μέλη του forum αν υπάρχουν) ώστε να μπορούμε να παρέχουμε feedback στον developer σε ένα καθαρό thread;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου ήρθε update στο "Phone Pins". Με την ευκαιρία να προτείνω κάτι; Μήπως να ανοιχτεί ένα ξεχωριστό topic μόνο για τη συγκεκριμένη εφαρμογή (ή και για άλλες που αναπτύσονται από μέλη του forum αν υπάρχουν) ώστε να μπορούμε να παρέχουμε feedback στον developer σε ένα καθαρό thread;

 

Σωστός.. Θα ανοίξω..

Στην συγκεκριμένη έκδοση βρήκα ένα bug σήμερα το πρωί (αφού την τελείωσα και την έλεγξα 4 το πρωί, πάλι καλά :) ), και θα βγάλω και άλλη σήμερα με κάποια άλλα πράγματα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμάζω τον Monument Browser και νομίζω ότι είναι γρηγορότερος και (ίσως ελαφρύ) άπτον edge (για τώρα)!

Όσοι θέλετε δοκιμάστε τον και πείτε απόψεις!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός.. Θα ανοίξω..

Στην συγκεκριμένη έκδοση βρήκα ένα bug σήμερα το πρωί (αφού την τελείωσα και την έλεγξα 4 το πρωί, πάλι καλά :) ), και θα βγάλω και άλλη σήμερα με κάποια άλλα πράγματα.

 

ρέτρο αμα δε ξέρεις πάντως να κανεις online σελίδες, πες να σου στήσουμε εμείς μια :P

χαχαχαχαχα

 

άμα ανοίξεις thread λινκαρέ μας να διαβάζουμε τα νέα της εφαρμογής.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια, θελω να ρωτησω βλεποντας επιπλεον και αυτο 

https://mspoweruser.com/hps-elite-x3-rollout-mess/ 

μετα το καταστροφικο λανσαρισμα των 950-950 xl ακομα και αυτη την στιγμη βγαινει μια συσκευη που εχει ανακοινωθει απο αρχες του χρονου, με το πλεον εξαιρετικο hardware σε ολους τους τομεις(εκτος καμερας βεβαια) ΧΩΡΙΣ ομως το aniversary update. 

Δεν εχω ξαναδει ποιο ερασιτεχνικη αντιμετωπιση λειτουργικου απο τοτε που θυμαμαι να ασχοληθηκα με την τεχνολογια.

Πως μπορειτε και ελπιζετε για κατι καλυτερο μου λετε? Οποιος εχει μια σοβαρη απαντηση να μας την πει....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εδώ η MS είπε ότι θα ξαναβγάλει ναυαρχίδες για το 2017.Ο Satya Nutella δίνει ρέστα.

https://www.facebook.com/notes/nawzil-najeeb/microsoft-is-committed-to-windows-phone/1095511210542892

 

Πάντως με 250 ευρώ βρήκα άσπρο 950 Xl και το Continuum Display dock.

Επεξ/σία από palawiaris
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μπορειτε και ελπιζετε για κατι καλυτερο μου λετε? Οποιος εχει μια σοβαρη απαντηση να μας την πει....

εφόσον χειρότερα δεν μπορεί να πάει άλλο,δεν υπάρχει κάτι άλλο να ελπίζει ο καθένας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ ότι το marketing, και οι απόπειρες ήταν χάλια. Αλλά της HP δεν μπορώ να το καταλογίσω στην Microsoft (ακόμη).

Θα περιμένω να δω αν και που φταίει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ ότι το marketing, και οι απόπειρες ήταν χάλια. Αλλά της HP δεν μπορώ να το καταλογίσω στην Microsoft (ακόμη).

Θα περιμένω να δω αν και που φταίει...

Σταματω πλεον γιατι συχτηρησα..ειδα review του hp με τον 820 snap να κανει την ιδια ωρα ακριβως να ανοιξει το subway serfers με το 640 μου..μου βγηκαν τα ματια Retro..βασικα αν αυτο ειναι σωστη εκμεταλλευση του hardware τοτε τι να πω..

Επισης μπηκες εδω να δεις τι παπαδες βγαζει το 950?

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=430812&page=329

Τρομερη καμερα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...