Προς το περιεχόμενο

Σε διαδικασία πώλησης το e-Shop


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

η altec εχει τα microland

 

Tα οποια εχουν κλεισει. Οπως και η Altec δηλαδη :P

 

Για το eshop πολυ δραματικα τα λετε βρε παιδια, δε νομιζω να ειναι και τοσο χαλια τα πραγματα. Αλλο να κλεισουν πολλα υποκαταστηματα, αλλο να κλεισει εντελως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσωπικη μου εμπειρια απο το eshop οσον αγορα το σερβις των innnovator λαπτοπ ηταν υπερτελεια. Η Ασους αρνειται να μου καθαρισει δωρεαν το νετμπουκ μου κατι που καναν καθε φορα που εδινα το λαπτοπ μου στο eshop. Επισης σε περιπτωση βλαβης και αντικαταστασης εξαρτηματος μου ανανεωναν εκ νεου την εγγυηση αντιθετα με τις περισσοτερες ξενες εταιριες. Μια φορα μου φεραν ολοκαινουριο barebone δηλαδη καρτα γραφικων οθονη και motherboard. Μαλλιστα τωρα που χαλασε τελειως και δεν υπαρχει νεο για αντικατασταση μου καναν πιστωση πανω απο €900 στην τιμη αγορας ενω αν το πουλουσα φτιαγμενο ως μεταχειρισμενο μετα βιας θα επερνα €300 αφου δεν ειχε καν μπαταρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο καλο να παει το e-shop!Ας επιβιωσει ο δυνατοτερος! :rolleyes:

Και μόλις επιβιώσει ο δυνατότερος και το κάνει μονοπώλιο θα δεις τιμές +40%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μόλις επιβιώσει ο δυνατότερος και το κάνει μονοπώλιο θα δεις τιμές +40%

αμαζον ebay και μερικα μικρα μαγαζια στο ελλαντα και τους γραφω στα @@ μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω του Γερμανου οπως και τα public(ενω ο Γερμανος δεν ειναι δικος του πλεον)

Και τα getitnow είχε και ένα 30-40% από το εισοπ !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To eshop από τέλη απριλίου έχει υπαχθεί στο άρθρο 99.

Αυτό σημαίνει 6μηνη προθεσμία για να εξοφλήσουν τους πιστωτές τους και έχουν δικαίωμα να μην πληρώσουν τους υπαλλήλους τους.

Φυσικά αυτό γίνεται για να κερδίσουν χρόνο και να γίνει εξαγορά όσο περισσότερων καταστημάτων μπορέσουνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To eshop από τέλη απριλίου έχει υπαχθεί στο άρθρο 99.

Αυτό σημαίνει 6μηνη προθεσμία για να εξοφλήσουν τους πιστωτές τους και έχουν δικαίωμα να μην πληρώσουν τους υπαλλήλους τους.

Φυσικά αυτό γίνεται για να κερδίσουν χρόνο και να γίνει εξαγορά όσο περισσότερων καταστημάτων μπορέσουνε.

 

Να ενημέρωναν και τους υπαλλήλους τους όμως οι διοίκηση του eshop ότι δεν θα πληρώνονται τα παιδιά στα μαγαζιά τους.. Κρίμα τι να πω!

 

 

iphone.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...