Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2012


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας γραψω και εγω μερικες απο τις εντυπωσεις μου. Δεν εχω παιξει παρα πολυ συνολικα καμια 20αρια παιχνιδια αλλα εχω παρατηρησει τα εξης.Αρχικα οι τερματοφυλακες ειναι αθλιοι μπορουν να φανε το οτιδηποτε και δεν εχουν συνηθως καλη θεση και σταθεροτητα. Στην αμυνα η πιεση με το σωμα ειναι δυσκολο να γινει . Παραλληλα οι περισσοτεροι παιχτες εχουν γινει αρκετα καλοι χειριστες της μπαλας και αν τους πιεζεις με χ ειναι δυσκολο να τους την παρεις. Επισης πλεον φαινεται οτι αυτος που εχει την καλυτερη ομαδα εχει πολυ περισσοτερες πιθανοτητες απο οτι παλαιοτερα να νικησει και ειδικα η Μπαρτσελονα σου δινει 2 σκαλια πανω απο οποιαδηποτε ομαδα για νικη. Θα το τεσταρω ακομα για να δω αλλα δεν μαρεσει αρκετα μεχρι τωρα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 473
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

η αληθεια ειναι οτι το εχουν παραχ3σε3! λιγο με την Μπαρτσα. Απο την αλλη ομως βεβαια , πρεπει να παραδεχτουμε οτι ειναι και η καλυτερη ομαδα του κοσμου, οποτε 2-3 σκαλοπατια παραπανω θα βρισκεται απο τις υπολοιπες ομαδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την Μπάρτσα μία φορά έχω παίξει αντίπαλος, οπότε δεν ξέρω τι γίνεται.

 

Με τη Ρεάλ, όμως, με την οποία διασταυρώνομαι 3/4 φορές στη φάση knock-out του Champions League, δεν έχω καταφέρει ακόμη να πάρω αποτέλεσμα που να προκριθώ. Ειδικά ο CR είναι ΤΟ "έλεος". Σκοράρει όπως να 'ναι και από παντού!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την Μπάρτσα μία φορά έχω παίξει αντίπαλος, οπότε δεν ξέρω τι γίνεται.

 

Ειδικά ο CR είναι ΤΟ "έλεος". Σκοράρει όπως να 'ναι και από παντού!

 

και οχι μονο αυτο, τον εχουν κανει καλυτερο και απο το Μεσι, αν αποφασισει να μπουκαρει στα αντιπαλα δικτυα το κανει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση: στο pes 12 online γινεται cheat μεσω edit stats των παιχτων γιατι στο fifa12 γινεται της τρελης και εχουμε ξενερωσει.... :-(

 

μπαααα,οχι.

 

Εγω να σου πω επειδη παιρνω απο Εθνικες την Νιγηρια , ειχα αλλαξει τα ονοματα ( ΜΟΝΟ ) για να τα εχω κανονικα και οταν πηγα να παιξω Online , τα ονοματα ειχαν ξαναπαρει την deafault value τους !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπαααα,οχι.

 

Εγω να σου πω επειδη παιρνω απο Εθνικες την Νιγηρια , ειχα αλλαξει τα ονοματα ( ΜΟΝΟ ) για να τα εχω κανονικα και οταν πηγα να παιξω Online , τα ονοματα ειχαν ξαναπαρει την deafault value τους !!!

 

 

Κοιτα αν αλλαξεις τα stats και παιξεις head to head seasons στο fifa 12 σου δειχνει τα defaults παρ ολα αυτα .....πας σφαιρα,εχεις body balance κλπ κλπ :-D Δλδ στο pes 12 δεν εχεις παρατηρησει κανενα περιεργο στο online;;;;;!!!!! οκ το κραταω στα (+) γιατι σκευτομαι να αλλαξω μερια λογω του cheating....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το become a legend είναι όλο bug η μου φαίνεται?

Με βάζει στο παιχνίδι στο 50 και στο 75 με κάνει αλλαγή.

Παιρνω 7.5 βαθμολογία και στα comment λεει "real let down"

Τι σκατά? :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ δεν είδα τις βελτιώσεις που περίμενα στο Legend. Κατ' αρχάς υπάρχει ακόμη εκείνο το bug που ξεκινάει το παιχνίδι με μια στρατηγική και στην πρώτη διακοπή του αγώνα, το σύστημα αλλάζει (μέσα στα πρώτα δευτερόλεπτα, δηλαδή, του παιχνιδιού).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα αν αλλαξεις τα stats και παιξεις head to head seasons στο fifa 12 σου δειχνει τα defaults παρ ολα αυτα .....πας σφαιρα,εχεις body balance κλπ κλπ :-D Δλδ στο pes 12 δεν εχεις παρατηρησει κανενα περιεργο στο online;;;;;!!!!! οκ το κραταω στα (+) γιατι σκευτομαι να αλλαξω μερια λογω του cheating....

 

Κοιτα , εμενα ολοι εξωπραγματικοι μου φαινονται διοτι παιρνω Newcastle και Νιγηρια , αλλα οχι, δεν μπορεις να κοροιδεψεις το παιχνιδι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανεις δεν εχει το προβλημα με τα φαουλ ?

Ουτε στο μπασκετ δε δινονται ετσι ευκολα

Αλλες φορες προσπαθεις να κλαδεψεις καποιον και δεν τα καταφερνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, εχω ενα προβλημα με το σχολιασμο, ειτε με τον αγγλικο ειτε με τον ελληνικο, ειναι ενεργοποιημενη η επιλογη και η ενταση στο τερμα αλλα δεν ακουω τιποτα. Στην αρχη ακουγοταν κανονικα αλλα ξαφνικα σταματησε να ακουγεται. Καμια ιδεα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, εχω ενα προβλημα με το σχολιασμο, ειτε με τον αγγλικο ειτε με τον ελληνικο, ειναι ενεργοποιημενη η επιλογη και η ενταση στο τερμα αλλα δεν ακουω τιποτα. Στην αρχη ακουγοταν κανονικα αλλα ξαφνικα σταματησε να ακουγεται. Καμια ιδεα;

 

μήπως έχει βάλει βάλει στις επιλογές να είναι 5,1, απλά δες το.

 

 

Σχετικά με την ρεαλιστικότητα όντως φαίνεται σε αρκετά σημεία λες και βλέπω αγώνα στην τηλεόραση.

 

Σε κάποιους παίχτες είναι αρκετά δύσκολο να πάρεις την μπάλα, γυρίζεις όλη την ώρα προς τα πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...