Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2012


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 471
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

καλο ειναι καλο ειναι, μια χαρα, ελπιζω του χρονου να στηριχτουν πανω σε αυτο και να βελτιωσουν τα ασχημα σημεια του.

 

Το παιχνιδι προσφερει την παρεηστικη ψυχαγωγια που ελειπε τοσα χρονια μετα το 6,7,8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει κανεις να αμυνθει κανονικα οταν παιζει εναντιον cpu στο pc?μου φαινεται απιστευτα δυσκολο..συνεχεια με περναει ο παιχτης σαν σταματημενο οταν τον πιεζω με το Χ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση: Εχω αρχισει Μαστερ Λιγκ με τον Παναθηναικο και παιζω στην PES LEAGUE Division 2.

Στους εντος εδρας αγωνες δεν παιρνω καθολου εσοδα! Δεν θα'πρεπε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει κανεις να αμυνθει κανονικα οταν παιζει εναντιον cpu στο pc?μου φαινεται απιστευτα δυσκολο..συνεχεια με περναει ο παιχτης σαν σταματημενο οταν τον πιεζω με το Χ

 

R2+X κρατημενα και αφηνεις το R2 για να ορμηξει...

 

http://www.youtube.com/watch?v=hLu9SgjrJgM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

R2+X κρατημενα και αφηνεις το R2 για να ορμηξει...

Και R2+Χ+τετραγωνο για να φερεις και 2ο αμυντικο πανω στη μπαλα..

 

Πολυ fail παντως το παιχνιδι.. Οι καθετες δε παιρνανε που να το θελει ο θεος.. Οι τερματοφυλακες ειναι πιο ηλιθιοι απο ποτε... Μη μιλησω για εξοδους.. Δε χρειαζεται..

Ακομα και με την 1.01 που λεγανε για καλυτερο AI , δεν ξερω αν πρεπει να κλαιω η να γελαω.. Αισχος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι καθετες μπαλιες και οι μπαλιες στον κενο χωρο περνανε και στο on line και στο off-line

To κακο που βλεπω ειναι οτι δινει με το παραμικρο φαουλ και αμα σου φυγει καποιος επιθετικος δεν τον προλαβαινεις με τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε μένα οι κάθετες περνάνε αλλά δεν ξέρω μήπως παίζει ρόλο το επίπεδο βοήθειας στην πάσα ας πούμε εγώ το έχω βγάλει εντελώς.

 

Είπα να πάρω μία φορά την barca και το messi δεν τον σταματάς δηλαδή αν κάποιος ξέρει αρκετά καλά να παίζει και την πάρει θα είναι σαν να έχει βάλει cheat.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από αρκετές ώρες παιχνιδιού μπορώ να έχω μία αρκετά ολοκληρωμένη άποψη για το παιχνίδι, διαφορετική από τις πρώτες ώρες.

 

Το παιχνίδι φαίνεται ότι το έχουν βελτιώσει σε πολύ μεγάλο βαθμό. Φαίνεται κατάλαβαν τα τραγικά περσινά λάθη.

 

Οι παίχτες πλέον δεν κολλάνε. Μπορείς ανά πάσα στιγμή να χρησιμοποιήσεις όποιον παίχτη θες για να κάνεις μία ενέργεια, κάτι που αφορά την άμυνα κυρίως. Ακόμα και όταν κάνεις επίθεση και γίνει λάθος πάσα, μπορείς να διαλέξεις έναν κοντινό παίχτη και να την σώσει.

 

Επιτέλους όταν βγαίνει αντεπίθεση ο επιθετικός μπορεί να τρέξει γρήγορα και να αφήσει τον αμυντικό πίσω του. Αν δεν είναι τόσο γρήγορος ο επιθετικός μπορεί να βάλει σώμα και να το παλέψει σε μεγάλο βαθμό. Ακόμα και αν σκοντάψει από την πίεση θα συνεχίσει αν βάλεις σωστά το σώμα. Οι παίχτες ξέρουν μπάλα και μπορούν να κάνουν μία τρίπλα ή να κρατήσουν την μπάλα στην κατοχή τους με σωστό χειρισμό από τον Gamer.

 

Οι σέντρες και η αλλαγές παιχνιδιού είναι για σεμινάριο, το ίδιο και η διαιτησία. Σωστά σφυρίγματα κάτι που έχει αλλάξει το παιχνίδι από Tekken σε ποδόσφαιρο. Τα Offsides σφυρίζονται αμέσως επίσης.

 

Όταν θες να βάλεις επιπλέον παίχτη στο τοίχος δεν εμφανίζεται από τηλεμεταφορά, αντίθετα βλέπεις τον παίχτη σου να περπατάει προς το τοίχος.

 

Τα στατιστικά των παιχτών είναι όμορφα νοικοκυρεμένα.

 

Έφτιαξαν το πλάγιο, όπου όταν την έστελνες μακριά σε έπαιρναν χαμπάρι και οι πέτρες, τόση ώρα που έκανε να την πετάξει μέσα.

Το ότι επίσης μπορείς να διαλέξεις σε ποιον παίχτη θα κάνεις τη σέντρα, είναι μία βελτίωση.

 

Η κίνηση είναι πολύ καλή και smooth με μοναδικό ελάττωμα την κίνηση του ποδιού όταν δίνει πάσα κοντινή. Αυτό μπορεί να το δει κάποιος εύκολα κάνοντας πάσες στην άμυνα. Το πόδι κάνει την πάσα και μετά γυρνάει πάλι στο αρχικό σημείο χωρίς να υπάρχει ενδιάμεσο animation. Είναι κάτι τόσο μικρό, αλλά με χαλάει πάρα πολύ.

 

 

Όσο παίζω τόσο περισσότερο μου αρέσει. Πιστεύω ότι θα περάσουμε πολύ καλά φέτος επιτέλους! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...