Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2012


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 472
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

χαχ

 

ontopic.

Εγκατέστησα και γω χθες το PES 2012 και έχοντας παίξει πολλά ματς απο το fifa 12 εχω να πω οτι μ αρεσε πάρα πολύ το PES 12.Και ενώ πριν ήμουν φανατικός του fifa 12 τώρα έχω πάθει πλάκα με το PES12 ,είναι αυτή η απλότητα που μ αρεσει..

Επεξ/σία από jason_rethymno
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατ εμε εχοντας παιξει ολα τα pro εδω και 5-6 χρονια πρωτη φορα βλεπω τετοιο επιπεδο δυσκολιας στο κορυφαιο επιπεδο οταν παιζεις με αντιπαλο τον υπολογιστη.

μπορει να παιξεις 90 λεπτα αγωνα και κυριολεκτικα να μην εχεις κλεψει ουτε μια φορα τη μπαλα. οσο συγχρονισμενο μαρκαρισμα και να κανεις με το Χ κυριολεκτικα ο υπολογιστης παιζει μαζι σου ξεροντας καθε φορα πως να γυρισει και κυριολεκτικα στο τελος απογοητευεσαι και λες αστον ετσι και αλλιως θα μπει στη περιοχη και θα κανει ευκαιρια. να τελειωνει να παιξω και εγω. 9 στις 10 φορες που τυχαινει να παρεις τη μπαλα με προβολη δινεται φαουλ ενω το τακλιν ειδικα με τον υπολογιστη το ξεχνας δεν υπαρχει περιπτωση να παρεις μπαλα ακομα και αν παιζεις 10 χρονια. σε αντιθεση εχω την εντυπωση οτι κανεις ποιο ευκολα ευκαιρια στο κορυφαιο επιπεδο σε σχεση με το 11 ειδικα απο τα πλαγια βγαζεις σεντρα για πλακα αλλα βεβαια κλασσικα χανονται και πολλες σε αυτο δεν αλλαξε κατι.

τωρα οσον αφορα τα γραφικα βελτιωθηκαν οταν δειχνονται φασεις απο χαμηλα και επαναληψεις και cinematics του παιχνιδιου αλλα σε κανονικη οπτικη παιχνιδιου τα γραφικα εχουν μια θαμπαδα που σε κουραζει. επισης. οταν παιξεις απογευματινο αγωνα χωρις προβολεις κυριολεκτικα ειναι τοσο σκοτεινη η οθονη που δεν την παλευεις. και γενικως το πρασινο του γηπεδου ειναι κουραστικο. δοκιμασα ολες τις αναλυσεις απο το settings αλλα ματαια.

η προωθημενη που ολοι μας ειχαμε αγαπησει και μισησει στο 11.....κοπηκε και καλα εκανε. οσοι εβγαζαν προωθημενες απο την αμυνα στην επιθεση και στο επαιζαν pro τωρα κλαινε. κατι που βελτιωθηκε επισης στο 12 ειναι το passing game αλλα ολοι το ξερετε. επισης πλεον μπορεις να ξεκινησεις επιθεση με πασα απο τον τερματοφυλακα στο αμυντικο κατι που στο 11 ηταν απαγορευμενο γιατι εχανες την μπαλα για πλακα πολυ συχνα λογω του οτι αλλου πατουσες πασα και αλλου την εκανε. γενικως ευνοηθηκε πολυ η κοντινη πασα και η λογικη αναπτυξη παιχνιδιου.

 

τελος μια μικρη παρατηρηση. στην προσπαθεια τους να κοψουν διαπαντως την προωθημενη πλεον κοβονται προωθημενες που ειναι ενδεδειγμενες να της κανεις και ο επιθετικος ανοιγεται μονος του. ισως το πηγαν δλδ στο αλλο ακρο. επισης οι ικανοτητες απο το 11 πλεον δεν εχουν καμια αξια στο 12 που απαιτει αναπτυξη ικανοτητων απο το 0.

την κυριακη πχ επαιζα με φιλο μου τουλαχιστον 10 παιχνιδια. στο 11 με ειχε για τη πλακα του και δυσκολα του εβαζα γκολ. απο τα 10 παιχνιδια τουλαχιστον στα μισα εφαγε 4αρα ή 5αρα και μου πηρε μονο μια νικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες υπαρχει στο online ξανα το κολπακι με την αποσυνδεση? Να νικας 3-0 π.χ. και να βγαινει ο αντιπαλος και να μην κερδιζεις τους ποντους της νικης σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες υπαρχει στο online ξανα το κολπακι με την αποσυνδεση? Να νικας 3-0 π.χ. και να βγαινει ο αντιπαλος και να μην κερδιζεις τους ποντους της νικης σου?

 

τι να το κανεις ρε ; τι να το κανεις ; αει πηγαινε στο σχολειο σου και ασε το ιντερνετ για το σ/κ οταν θα εχεις διαβασει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να το κανεις ρε ; τι να το κανεις ; αει πηγαινε στο σχολειο σου και ασε το ιντερνετ για το σ/κ οταν θα εχεις διαβασει...

ε ρε σαγιοναρα που δεν σου ριξε η μανα σου...οταν επρεπε για να εχεις τροπους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ρε σαγιοναρα που δεν σου ριξε η μανα σου...οταν επρεπε για να εχεις τροπους

 

Μα τον ακους μωρε τι καθετε και ρωταει...αυτα γινονται και μετα παραπονιομαστε για το online...

 

κατσε και παιξε την μπαλιτσα που ξερεις και αν χασεις , εχασες...σιγα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες υπαρχει στο online ξανα το κολπακι με την αποσυνδεση? Να νικας 3-0 π.χ. και να βγαινει ο αντιπαλος και να μην κερδιζεις τους ποντους της νικης σου?

καλα πλακα μας κανεις!!!!!!!!!!!!να σου καει το pc ρε :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο master league παίζει κάτι με την προπόνηση? Κάθε φορά πρέπει να την αλλάζω για να μην μου ρίχνει τα στατιστικά?

 

καλη ερωτηση , και εγω θα θελα να μαθω την απαντηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπα μαγκες, δε καταλαβα... Εγω ρωταω για να μην δωσω παλι τζαμπα τα λεφτα μου γτ σε εμενα το κανουνε!! Γκεγκε? Δεν το κανω εγω. Ξερολες!

 

ετσι οπως το πες ειναι σαν να θες να το κανεις εσυ ! Διευκρινα αλλη φορα !

Τωρα οσο αφορα την ερωτηση σου: δε ξερω αν υπαρχει αυτο το κολπακι , μαλλον οχι γιατι εχω παιξει μεχρι στιγμης πολλα παιχνιδια Online και δεν μου εχουν κανει κατι.

 

Αυτο που μου εχει συμβει ομως ειναι :

 

1ον , να εχει κοπει 2-3 φορες το παιχνιδι λογω κακης συνδεσης ( αυτο ευτηχως εχει συμβει 2-3 φορες μονο και σε στιγμη που χανω 1-0 , αρα δε συμβαινει κατι μεμτο οσο αφορα καμια απατεωνια ) και οταν διακοπτεται , το παιχνιδι σου λεει οτι εχει πεσει το ποσοστο σου "ξεσυνδεσης " και οτι αν ξανασυμβει και πεσεις κατω απο το 70% θα σε βαλει στην Badlist ).

 

2ον, οταν κερδιζεις ας πουμε 2-0 , 3-0 κτλπ , ο αλλος αν ειναι καθικι , την ωρα που κανει σεντρα , βαζει τον παικτη του να σουταρει στο δικο του τερμα ( αυτογκολ ) για 3 συνεχομενες φορες - ετσι το παιχνιδι διακοπτεται, γιατι σου λεει το κανεις αυτο με καποιον φιλο σου για να παρεις εσυ τις νικες και να ανεβεις rank. Παλι το ποσοστο σου πεφτει , αν και εχω προσεξει οτι τους βαθμους τους περνεις κανονικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες πως γινεται να περασω το patch tou pro 2012 με τις νεες μεταγραφες στο ps3 απο την στιγμη που δεν μπορω να κανω account στο playstasion network απο τι στιγμη που ο server ειναι Maintenance

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...