Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, asdfnikos είπε

Δεν ξέρω αν ήταν ο συγκεκριμένος αλλά για κάτι τέτοιο μιλούσα.

Τώρα πρόσεξα ότι δεν υπάρχει ερωτηματικό στο τέλος του ποστ σου. Ευχαριστώ!

Επεξ/σία από no_freak
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλή σας ημέρα ! 

έχω έναν ναργιλέ, τον οποίο θέλω να χαρίσω.  

Όποιος ενδιαφέρεται, να με ενημερώσει.

Παραλαβή από Βύρωνα ή μετρό Ευαγγελισμός

3.1.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα!Μηπως γνωρίζει κάποιος κάποιο αξιόπιστο κατάστημα στην Κύπρο με ναργιλέδες και καπνούς;Επισης μπορώ να περάσω καπνό ναργιλέ από το αεροδρόμιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kalispera   apo kapno sinithos agorazo al fakher nomiza oti einai o kaliteros alla eida lete gia ales markes pou einai kaliteres  mporeite na mou protinete  kapies apo aytes  kai magazia stin athina ( apo geysis menta , menta lemoni portakali kano kirios)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα Γιώργο. Από Κύπρο καπνούς της προκοπής έχει μόνο το Shishalove απ όσο γνωρίζω αλλά είναι πολύ ακριβοί. Μπορείς να βρεις σιγουρα κι απο αλλου αλλα επειδη τα φερνουν απο τουρκια συνιστω προσοχη στα adalya al waha και al fakher. Υπαρχουν πολλές διαλογές καπνού και δυσκολα να βρεις ποιοτικό καπνό. Απο αεροδρομιο περναν 250 γραμμαρια εκτος ΕΕ και 1 κιλο εντος. Eπισης οντας νεος εδω στο θρεντ περι ναργιλε παρατηρησα οτι παιζει πολυ παραδοσιακος και ναργιλεδες της oduman και της amy. Για τον παραδοσιακο δεν θα σχολιασω οτι τα καλαμια τους εχουν σιδερο μεσα και σκουριαζουν αλλα θαρρω πως οι oduman και οι amy ειναι ξεπερασμενοι. Γιατι τοσος ντορος;

Επεξ/σία από stalker96
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και ευχαριστω για την απάντηση!Εγω από έναν φθηνιαρικκο που είχα από κατάστημα της γειτονιάς και τον είχα παρατημένο αποφάσισα να ξανά ασχοληθώ και πριν μερικούς μήνες αγόρασα έναν oduman n2 travel!Αρκετα ευχαριστημένος μπορώ να πω σε σχέση με τον άλλο που είχα.Συν ότι είναι ανοξειδωτος.Το θέμα είναι τώρα με τους καπνούς που Θεσσαλονίκη δύσκολα βρίσκεις!Για αυτό έλεγα μια και βρέθηκα Κύπρο μηπως βρω κάτι αλλά είναι όντως ακριβά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο oduman δεν εχω κανει μονο τον gastro. Ολους τους αλλους τους εχω δοκιμασει. Το μονο θετικο που εχουν είναι οτι μερικα μοντελα ειναι αρκετα φορητα. Στα αρνητικα θα εβαζα το ασπρο ημιδιαδανες καλαμι μικρης διαμετρου το οποιο οχι μονο λερωνεται και ποτιζει ευκολα αλλα λογω διαμετρου σε ζοριζει στο ρουφηγμα. Το τασακι ειναι πολυ μικρο και δεν κανει για καρβουνα αμα δεν θες να γεμισεις τον τοπο σταχτη. Και τελος η τιμη τους ειναι εξωφρενικη για αυτα που προσφερουν. Αυτα απο μενα. Εχω δοκιμασει παρα πολλα brands απο μοντερνους ναργιλεδες (παραδοσιακοι δεν μου αρεσουν καθολου) και οι oduman κατα την άποψη μου βρισκονται κοντα στον πατο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα θεωρω οτι αμα καποιος ασχοληθει με τον ναργιλε και κανει τουλαχιστον 4 φορες την εβδομαδα, τοτε αξιζει να επενδυσει γυρω στο 200αρι να παρι κατι της προκοπης. Παρολαυτα αμα ηθελα κατι οικονομικο και ποιοτικο θα κοιτουσα τους heavensent ναργιλεδες απο γερμανια. Ερχονται εξοπλισμενοι με τα παντα αλλα το μπολ τους ειναι καμιναδα. Παρολαυτα ενα μπολ σιλικονης και ενα καλουντ της πλακας κοστιζουν 5 ευρω απ το ebay. Ουτως η αλλως ειμαι πεπεισμενος οτι κανεις στην ελλαδα δεν εχει πουλησει ποτε αυθεντικο καλουντ. Μπορει να κανω και λαθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα και με 100 ευρώ μπορείς να βρεις κατι καλό. Ειδικά για κάποιον που ακόμα δεν έχει πολλές απαιτήσεις μιας και δεν έχει διαμορφώσει άποψη για το τι θέλει από ένα ναργιλέ. Νομίζω ότι τα 200 είναι πολλά χρήματα για αρχή. Επίσης πιστεύω ότι ένα καλό μπωλ κάνει μεγάλη διαφορά στο κάπνισμα οπότε θα έδινα και εκεί βάση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο bowl εχω δοκιμασει επισης αρκετα. Δεν εχω παρατηρησει μεγαλες διαφορες. Προς το παρων εχω αρκετα σιλικονης. Ενα σαμσαρις και ενα cascade. Δεν εχω παρατηρησει διαφορες περα οτι το σαμσαρις αργει να αναψει αλλα κραταει την θερμοτητα πιο πολυ απ τα αλλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή είναι μια σημαντική διαφορά. Επίσης άμα δοκιμάσεις ίδιο καπνό σε ένα cascade ένα alpaca και ένα hookah john θα δεις μεγάλες διαφορές. Επίσης έχουν διαφορές τα γυαλιστερά από τα ματ. Αλλά αυτά είναι λεπτομέριες που θα μπερδέψουν τον φίλο μάλλον παρά θα βοηθήσουν προς το παρόν. Με ένα cascade για αρχή κάνεις τη δουλειά σου άψογα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...