Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εγώ θα έλεγα καθόλου. είχαμε πάρει 3 ναργιλέδες khalil mammoon με κατι παιδιά και είτε ήταν κοπιες είτε ελαττωματικοί. αλλάχτηκαν 2 φορές και πάντα τα ίδια. στο τέλος μας την είπαν κιόλας ότι τους κοροϊδεύουμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά χθες κατάφερα και έσπασα το Amy Glassi set μου.... Μαχαιριά στην καρδιά... Τι έχετε να προτείνετε για αντικατάσταση του και από πού να το τσιμπήσω? Το είχα πάρει από darnashop...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, virginkiller είπε

αν σου άρεσε πάρε το ίδιο. το έχει και το shisha house αν δεν κάνω λάθος

Ναι 100% απλά λέω μήπως έχει κάποιος να προτείνει κάτι διαφορετικό-καλυτερο-βελτιωμενο...

edit: Πήρα τελικά το ίδιο από Μπενάκη. Μου το έδειξε live μεσώ viber στα 35€ ότι είναι όντως αυτό. Φαντάζομαι ότι θα ναι original!

Επεξ/σία από pados1002
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπερα θα ηθελα να κανω μια ερωτηση! θελω να παραγγειλω ναργιλε και γευσεις απο ενα σαητ το οποιο ειναι απο αμερικη (hookah-shisha.com) και επειδη φοβηθηκα για τελωνειο εξτρα χρεωσεις κλπ πηρα τηλεφωνο να ρωτησω και μου ειπανε οτι δν μπορω να παραγγειλω απο εξωτερικο καπνικα και τετοια συναφη . ξερει κανεις κατι?

Επεξ/σία από Giwrgos1997
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια τα φωτα σας!
Σε ναργιλε αμα αποσυνδεσω το τσιμπουκι και φυσηξω βγαζει κατι μαυρα κομματακια. Ξερετε τι φταιει; το εχει παθει κανεις; μηπως φταινε τα καρβουνακια; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 hours ago, JimasGR said:

Παιδια τα φωτα σας!
Σε ναργιλε αμα αποσυνδεσω το τσιμπουκι και φυσηξω βγαζει κατι μαυρα κομματακια. Ξερετε τι φταιει; το εχει παθει κανεις; μηπως φταινε τα καρβουνακια; 

Λογικά έχεις τσιμπούκι που έχει μέσα σιδερένιο έλασμα (και όχι σιλικονάτο/πλαστικό ή τέλως πάντων κάτι που να πλένεται). Τέτοια τσιμπούκια από την πρώτη χρήση αρχίζουν να οξειδώνονται και θέλουν άλλαγμα μετά από κάποιο διάστημα. Εάν είναι όντως αυτό, πετάς το τσιμπούκι και πέρνεις καινούριο. Για να καταλάβεις αν είναι όντως αυτό, πάρε το τσιμπούκι και αφού το έχεις φυσήξει, χτύπα το ελαφριά στον τοιχο (τον σωλήνα) και ξαναφύσα. Αν βγάλει πολύ πράγμα, είναι σκουριά στο έλασμα! 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ...έχω τον ναργιλέ.oduman n9 spider και αγόρασα το starbuzz phunnel bowl...πρέπει να κάνω τρύπες και στην μέση του μπωλ με αλουμινόχαρτο που χρησιμοποιώ? Κάποιοι λένε ναι κάποιοι όχι ..το θέμα είναι ότι κάποιες φορές αν δεν κάνω στην μέση δεν ανάβει ο ναργιλές και αν κάνω κάποιες φορές καίγεται η γεύση και βγάζει καρβουνιλα η γεύση...και δεν έχω καταλάβει ποιο από τα δύο είναι σωστά και αν βάζω λίγα ή πολλά καρβουνακια(χρησιμοποιώ καρβουνακια καρυδας coco nara)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, elpoko95 είπε

Καλησπέρα ...έχω τον ναργιλέ.oduman n9 spider και αγόρασα το starbuzz phunnel bowl...πρέπει να κάνω τρύπες και στην μέση του μπωλ με αλουμινόχαρτο που χρησιμοποιώ? Κάποιοι λένε ναι κάποιοι όχι ..το θέμα είναι ότι κάποιες φορές αν δεν κάνω στην μέση δεν ανάβει ο ναργιλές και αν κάνω κάποιες φορές καίγεται η γεύση και βγάζει καρβουνιλα η γεύση...και δεν έχω καταλάβει ποιο από τα δύο είναι σωστά και αν βάζω λίγα ή πολλά καρβουνακια(χρησιμοποιώ καρβουνακια καρυδας coco nara)

Πάρε ενα ignis να σωθεις, εχω το ιδιο πυλινο κ δεν εκανε καλο καπνισμα με αλουμινοχαρτο.

Προσωπική μου αποψη, δεν κανεις τρυπες στην μεση σε ενα phunnel bowl. Όσο για τα καρβουνάκια να χρησιμοποιείς 2, max 3 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κατι τελευταιο...εχετε να μου προτεινετε καποιο συγκεκριμενο ηλεκτρικο στυλ γκαζακι για να αναβω τα καρβουνακια? Ειχα παρει ενα απο ενα μαγαζι της πλακας φτηνο αλλα μετα την πρωτη χρηση δεν ξαναλειτουργησε...και οποτε το εβαζα μπροστα εριχνε την γενικη ασφαλεια του σπιτιου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...