Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

16 ώρες πριν, virginkiller είπε

εγω παίρνω απο shishanil και βγαίνουν φτηνά

Να σε ρωτήσω? Μπορούμε να αγοράσουμε από αυτό το site από Ελλάδα? Ή πρέπει να βρούμε γνωστούς να μας τα στέλνουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, morfin είπε

Εμένα αυτό το site δε δέχεται καμία από τις κάρτες μου. Κανονικά όμως μπορείς να παραγγείλεις. 

Ούτε εμένα αλλά κάνω κατάθεσή κ στέλνουν κανονικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα στην παρέα. Παρήγειλα έναν ναργιλέ steamulation που απο έρευνα αγοράς ειδα καλα σχόλια και βγήκε ο καλυτερος το 2016 και 18. Δεν ξερω αν έχετε άποψη, θα το εκτιμουσα.

Έχετε άποψη για καπνούς Romman και Afzal; Σκεφτομαι για παραγγελία απο έξω, απλά αξίζει τα οσα ακουγονται για αυτούς και ειδικά για τους Romman?

Επίσης για κάρβουνα που παίζει ρόλο τελικά, εκτός απο τα Soex εχετε αποψη για κατι Βελγικα και σε τι μεγεθος; (belgiancharcoal.com). Διάβασα τα καλυτερα σε Ευρωπαικά σάιτ και για αυτά.

Ευχαριστώ πολυ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 6/9/2019 στις 2:58 ΜΜ, nikalai75 είπε

Καλησπέρα στην παρέα. Παρήγειλα έναν ναργιλέ steamulation που απο έρευνα αγοράς ειδα καλα σχόλια και βγήκε ο καλυτερος το 2016 και 18. Δεν ξερω αν έχετε άποψη, θα το εκτιμουσα.

Έχετε άποψη για καπνούς Romman και Afzal; Σκεφτομαι για παραγγελία απο έξω, απλά αξίζει τα οσα ακουγονται για αυτούς και ειδικά για τους Romman?

Επίσης για κάρβουνα που παίζει ρόλο τελικά, εκτός απο τα Soex εχετε αποψη για κατι Βελγικα και σε τι μεγεθος; (belgiancharcoal.com). Διάβασα τα καλυτερα σε Ευρωπαικά σάιτ και για αυτά.

Ευχαριστώ πολυ...

Καλησπέρα φίλε. Καλή επιλογή ο steamulation, ακριβός μεν αλλά πολύ ποιοτικός. Για τις γεύσεις που λες, η azfal ειναι γνωστή κλασσική μάρκα αλλά θα σου πρότεινα να δοκιμάσεις κάτι πιο "μοντέρνο" σε γεύσεις. Επίσης από εξωτερικό εκτός κ αν έχεις κάποια άκρη στην Ευρώπη, από Αμερική περνάνε τα περισσότερα τελωνείο κ θα έχεις θέμα. Τέλος, για κάρβουνα μπορείς να βρεις ποιοτικά στην Ελλάδα δεν χρειάζεται να ψαχτείς από εξωτερικό. Εγώ χρησιμοποιώ τα Black coco κ είναι από τα καλύτερα που μπορείς να βρεις στην Ευρώπη. 

Επεξ/σία από KeepWalking7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα,

Τον τελευταίο καιρό αποφασισα υστερα απο πολλα χρονια να παρω και παλι αργιλε στο σπιτι

Το προβλημα που αντιμετοπιζω ειναι οτι στην Ελλαδα δεν μπορω να βρω ποιοτικους καπνους και απο την ευρωπη δεν υπαρχει καποιο σαιτ που θα μπορουσα να παραγγειλω για αποστολη στην Ελλαδα.Συνηθως καπνιζα Hydro που ειναι αμερικανικος φυτικος.

Καμια ιδεα για το που μπορουμε να βρουμε ποιοτικο καπνο στην Ελλαδα η να παραγγειλουμε απο Ευρωπη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Παιδιά ξέρετε κανένα διαδυκτιακο σαϊτ που να πουλάει ποιοτικες και φθηνες γεύσεις γιατί εδώ στην Κρήτη παίζουν εξωφρενικές τιμές τά 20 γραμμάρια 16€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά,

Ψάχνομαι κι εγώ για αγορά καπνού στη Θεσσαλονίκη, η ακόμα και για αποστολή από Αθήνα. Αν έχει κάποιος άκρες ας μου στείλει ένα μήνυμα.

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, ripmachineisback είπε

Καλησπέρα αν κάποιος ενδιαφέρεται για γεύσεις από Γερμανία μπορεί να μου στείλει pm

Καλημέρα, έχεις άνθρωπο να σ στείλει δέμα? Γτ όταν προσπάθησα να αγοράσω είδα ότι καπνικα δε στέλνουν εκτός Γερμανίας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, pados1002 είπε

Καλημέρα, έχεις άνθρωπο να σ στείλει δέμα? Γτ όταν προσπάθησα να αγοράσω είδα ότι καπνικα δε στέλνουν εκτός Γερμανίας...

Ναι κανένα μαγαζί δεν στέλνει 

Έχω φίλο εκεί 

Επεξ/σία από ripmachineisback
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...