Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 10/6/2019 στις 9:41 ΜΜ, gaurorakomelas είπε

Εγω εχω ενα με 25 ευρω ενα χρονο ,αμα θες στειλε να σου δωσω πληροφοριες

Βρηκα τελικα απο εναν γνωστο μου ενα! Σε ευχαριστω πολυ παντως!
 

Και εγω ψαχνω να δω αν γινεται να αγορασω απο πουθενα μεσω ιντερνετ καμια γευση γιατι εδω στα Χανια ενα μαγαζι ξερω και θελω να δοκιμασω καμια αλλη γευση περα απο τις συνηθισμενες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα!

Μπορεί να βοηθήσει κάποιος να βρω καπνό για ναργιλέ γεύση μέντα? 

Αρκετά χρόνια αγοράζω Al Fakhir, όμως πλέον είναι αρκετά δύσκολο να βρεις γνήσιο και σε νορμάλ τιμή.

Δεν έχω πρόβλημα να δοκιμάσω κι άλλη εταιρεία , αρκεί να είναι Μέντα και σε λογική τιμή.

Βρίσκομαι Αθήνα..Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον καλησπερα. βρισκομαι σε διλλημα για αγορα ναργιλε. αποτι τα εψαξα και μεσα στο μπατζετ μου βρηκα αυτους τους δυο.

1) https://e-shisha.gr/nargiles/hookah/nargiledes/amy-deluxe-little-hammer-black-ss-10/

2https://e-shisha.gr/nargiles/hookah/nargiledes/dud-shisha-the-golden-enchanter-stainless-steel/

Εψαξα και εξωτερικο και εδω και οι τιμες παιζουν γενικα εδω βρηκα τις καλυτερες (10 ευρω πανω κατω δν τα κοιταω)

Οποιος μπορει να με βοηθησει παρακαλω θα ηταν χρησιμο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τσεκαρα το σαιτ ,σε αυτα λεφτα ,δν εχει στο el badia κατι αξιολογο,παρε τον amy .γτ ο πιο αξιολογος που βρηκα στο el badia ,ειναι στα 100 χωρις hose,μαρκας  el badia,αλλα για τσεκαρε παλι γιατι τον little hammer τον βλεπω εξαντλημένο

Επεξ/σία από gaurorakomelas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις τι παιζει αν παρω γευσεις απο γνωστο μου απο Αμερικη? Μπορει να μου τις στειλει πακετο? Η Μπορει να τις κραταει μαζι του οταν ερθει Ελλαδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, elpoko95 είπε

Ξερει κανεις τι παιζει αν παρω γευσεις απο γνωστο μου απο Αμερικη? Μπορει να μου τις στειλει πακετο? Η Μπορει να τις κραταει μαζι του οταν ερθει Ελλαδα?

Νομιζω μονο να στα φερει ο ιδιος ,αν στα στειλει θα περασουν τελωνειο και την εβαψες,καθε ατομο λογικα ενα κιλο μπορει να κουβαλησει,να ρωτησει και την αεροπορικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, gaurorakomelas είπε

Νομιζω μονο να στα φερει ο ιδιος ,αν στα στειλει θα περασουν τελωνειο και την εβαψες,καθε ατομο λογικα ενα κιλο μπορει να κουβαλησει,να ρωτησει και την αεροπορικη.

Οκκκκ ευχαριστω πολυ φιλε! ευτχυως θα ερθει σε 2-3 βδομαδες ο θειος μου και θα του πω να μου κραταει κανα κιλο περιεργες γευσεις να δοκιμασω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...