Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 ώρες πριν, giorgos-76 είπε

Σε ευχαριστω!Ακουω διαφορά ότι θα έχει διαφορά στην γεύση και ότι δεν θα είναι τόσο έντονη.Ακομα ότι θα είναι και διαφορετική από θέμα φρούτων!

Έχεις έντονη την γεύση των φρούτων ;;

Δεν μπορούσα να τραβήξω καθόλου...με ζάλιζε.Έπειτα μετά απο καιρό που τον άφησα και είπα να κάνω μια προσπάθεια μήπως και καπνίζετε μπορώ να πω οτι μπορούσα αλλα και πάλι διαφορετική τελείως η γεύση..σαν να με γρατζουνούσε κάτι στον λαιμό στο τέλός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 ώρες πριν, Mike_89 είπε

Δεν μπορούσα να τραβήξω καθόλου...με ζάλιζε.Έπειτα μετά απο καιρό που τον άφησα και είπα να κάνω μια προσπάθεια μήπως και καπνίζετε μπορώ να πω οτι μπορούσα αλλα και πάλι διαφορετική τελείως η γεύση..σαν να με γρατζουνούσε κάτι στον λαιμό στο τέλός 

Για τον κόκκινο μιλάς τώρα ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάμεσα σε Aladin mvp 470 και dud golden enchanter στη κατηγορία <100€ σε ποιον θα πήγαινατε;

Από άποψη εξαερισμού, ποιότητας κατασκευής.

Εχει καποιος dud να μου πει γνωμη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 18/03/2020 at 09:46, stathis97 said:

Ανάμεσα σε Aladin mvp 470 και dud golden enchanter στη κατηγορία <100€ σε ποιον θα πήγαινατε;

Από άποψη εξαερισμού, ποιότητας κατασκευής.

Εχει καποιος dud να μου πει γνωμη;

Έχω πάρει τον 460 που είναι ίδιος με τον 470, πλην της γυάλας. Νομιζω για τα χρηματα του (90ευρω απο ourshisha στο Ηρακλειο) δεν υπαρχει κατι αντιστοιχο σε ποιοτητα και ομορφια. Εχω δει τον dud, θα προτεινα ομως 460 η 470. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, arxontas2323 είπε

Έχετε να μου προτείνετε από κάπου να πάρω καπνό (online shop) και κάποια καλή γεύση;;

Online στην Ελλάδα μπορείς να προμηθευτείς Golden Panorama, Vulkana, Element, True Passion, Chillma, CV luxury, Al waha και Al fakher. Μπορεί να μου διαφεύγει και καμία ακόμα. Γράψε στο Google και θα βρεις καταστήματα στην Ελλάδα. Φυσικά οι καπνοί που αναφέρω παραπάνω είναι φορολογημένοι και ο καθένας έχει διαφορετικό κόστος και ποιότητα. Η επιλογή δική σου. 😉

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες ασχετο , μετα απο 2-3 χρονια σκεφτομαι να ξαναρχησω ναγριλε .  Ειναι καλυτερες οι πετρες , ή το τζελ; ή παμε κλασσικα σε καπνους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Fakol είπε

Παιδες ασχετο , μετα απο 2-3 χρονια σκεφτομαι να ξαναρχησω ναγριλε .  Ειναι καλυτερες οι πετρες , ή το τζελ; ή παμε κλασσικα σε καπνους;

Αν δε σε πειράζει η νικοτίνη πήγαινε σε καπνούς. Θα έχεις πιο γεμάτη γεύση και γενικά θα νοιώθεις πιο πλήρης απ τη συνολική εμπειρία καπνίσματος. 

Προσωπικά δε μου αρέσουν καθόλου οι πέτρες και τα τζελ. Αλλά ο καθένας έχει τις δικές του προτιμήσεις. Οπότε το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να πειραματιστείς. Μπορείς να αρχίσεις με μικρές ποσότητες απ το καθένα ώστε να μην ξοδέψεις πολλά χρήματα. 

Καλή αρχή!!! 

Επεξ/σία από mitsoszn
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, ένας φίλος έχει τον Aryf Lea X (https://www.metsannargile.com/tr/aryf-lea-x-celik-nargile-takimi-seffaf-siseli--u) και του έσπασε το bowl. Μετά από πολύ ψάξιμο στο internet, παρατηρήσαμε ότι μπορεί να ταιριάζει με τα bowl από τα wd bowls (https://wdhookah.de/kategorien/bowls/). Υπάρχει περίπτωση να έχει κάποιος να έχει ένα τέτοιο ναργιλέ και να βρίσκεται στο Ηράκλειο της Κρήτης? Ή να γνωρίζει κάτι σχετικό, όπως από το που θα μπορούσαμε να προμηθευτούμε μια συμβατή γυάλα ("έτοιμη" ή homemade, δεν μας πειράζει)? Ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...