Προς το περιεχόμενο

Dell u2711


Tzimmys

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παίδες κατρακύλησαν σήμερα ή είχα καιρό να δω τιμές; Η 24άρα είναι στα 389 την θυμάμαι 480 και η 27άρα 577 χμμμμμμμμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 360
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Τελικά εσείς που την έχετε δουλέψει, τι γίνεται με το AG Coating? Είναι όντως "κουραστικό" σε λευκό φόντο για γράψιμο ασπούμε? Άλλοι λενε ότι τα gradient στο photoshop φαίνονται κάπως noisy και ότι γενικά ενοχλεί (υποκειμενικές απόψεις)..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως έχω ξαναπεί, υπάρχει σε μεγαλύτερο βαθμό απ' ότι στη U2311H και απ' ό,τι έχω διαβάσει είναι το ίδιο με της U2410.

 

Σκέψου ότι εμένα από U2311H σε U2711 μου «κακοφάνηκε» τις πρώτες ώρες, αλλά το συνήθισα μετά από λίγες ώρες. Ούτε με κουράζει ούτε τίποτα, απλά είναι ευδιάκριτο σε λευκό φόντο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πρόκειται να πέσει κιάλλο ή τιμή της η δεν το βλέπετε?

Για κάτι 27αρι μόνιτορ που έχει στο overclockers με σχεδόν τα ίδια χαρακτηριστικά τη γνώμη έχετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποιο αναφέρεσαι;

 

 

Μάλλον σε αυτές,μου ήρθε κι εμένα ενημερωτικό χθες και ομολογώ ότι ψήνομαι αλλά πρώτα θέλει πολύ καλή έρευνα

 

 

 

http://www.overclockers.co.uk/showproduct.php?prodid=MO-011-HO

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι το Hazro, LG Panel φοράει ίδιο με των DELL.

 

Απλά μεταφορικά και εγγύηση να έχετε στο νού σας, γιατί αν πάθει κάτι, θα πρέπει να φύγει Αγγλία πάλι...

 

 

- Only available to customers in the United Kingdom

- 3yr RTB Warranty (UK customer only)

 

 

Επίσης έχετα το νού σας, το Hazro το συγκεκριμένο είναι glossy.

 

These monitors use a glass coating on the front which results in much sharper images quality, more vibrant colours and an overall better viewing experience. The downfalls of glass fronted panel is the monitor weighs a lot more and the manufacturing process can lead to dust particles been trapped between the panel and the glass which can sometimes be spotted when up very close to the screen and with certain solid coloured backgrounds.

 

 

...διαβάζοντας τις περιγραφές καλύτερα, λύνονται πολλές απορίες ;)

 

Εγώ δε θα το έπαιρνα πάντως. Η τελική τιμή (για να έρθει Ελλάδα) σε σχεση με το DELL είναι αστεία που δεν αξίζει κανένα ρίσκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...