Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To Legends έχει κάποιες χαζομάρες επίπεδα με τον Murfy και παιζεις με την οθόνη αφής, θεωρώ πως έπρεπε να αφήσουν από έξω αυτό το κομμάτι, ένιωθα πως κάνω αγγαρεία παίζοντας τα. Κατά τα άλλα, platinum trophy και στα 2.  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπάρχει κανένας τρόπος να παίξουμε κανένα παλιό pro evolution (του psp) στο vita; Κοίταξα στο store και δεν βρήκα κάτι, υπάρχει περίπτωση να είναι σε άλλο store και να μπορεί να κατέβει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κανένας τρόπος να παίξουμε κανένα παλιό pro evolution (του psp) στο vita; Κοίταξα στο store και δεν βρήκα κάτι, υπάρχει περίπτωση να είναι σε άλλο store και να μπορεί να κατέβει;

 

Στο Αμερικάνικο έχει σίγουρα το Pro Evo 2011 και 2-3 ακόμα.

Δε ξέρω τι παίζει στο Ευρωπαϊκο, έχω καιρό να μπω γενικά στο PSN.

 

Με βλεπω να ξαναγυρναω στο Vita, μετα απο την ξενερα που τρωω με το Switch.

 

Τι σου έκανε το Switch?!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με βλεπω να ξαναγυρναω στο Vita, μετα απο την ξενερα που τρωω με το Switch.

Ξενέρα με το switch;! Γιατί; Όλοι ενθουσιασμένοι διαβάζω είναι!


Στο Αμερικάνικο έχει σίγουρα το Pro Evo 2011 και 2-3 ακόμα.

Δε ξέρω τι παίζει στο Ευρωπαϊκο, έχω καιρό να μπω γενικά στο PSN.

 

 

Τι σου έκανε το Switch?!

Store αλλάζουμε όποτε θέλουμε γενικά με τον ίδιο λογαριασμό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο χρήστης zio10 είπε:
Ο χρήστης Misokatsu64 είπε:
Με βλεπω να ξαναγυρναω στο Vita, μετα απο την ξενερα που τρωω με το Switch.
 
Τι σου έκανε το Switch?!

 

Οταν βλεπω στα πιο απλα παιχνιδια να εχουν ασταθες frame rate η χαμηλη αναλυση το βρισκω απαραδεκτο.

 

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Οσοι δεν έχετε δει ακόμα τις εκπτώσεις που τρέχουν τώρα για το Vita και τυχαίνει να είστε J-RPG fans μην καθυστερείτε άλλο. Legend of heroes σειρά 1+2 στα 18 ευρώ και Tales of hearts R στα 7.5 ευρώ! Προλάβετε! Δεν είναι οι μοναδικές προσφορές και έχει και άλλες δυνατές επιλογές αλλά τα συγκεκριμένα σε αυτήν την τιμή είναι κλεψιά (και το Grim Fandango remaster στο 1.5 ευρώ). 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω πως το Origins ειναι καλύτερο από το Legends αλλά το Legends έχει τα μουσικά επίπεδα, τα έχεις δει;

 

 

 

 

Επίσης είναι τα μόνα παιχνίδια στα οποία δεν σιχαίνομαι τα υποθαλάσσια επίπεδα.

Ολα τα reyman τα επαιξα στο vita απλα επος..... Απο τα καλητερα platform ever........
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλείνουν οι servers στο Wipeout 2048.

Όσοι πιστοί, προσέλθετε.

 

 

 

Ένα από τα αθλιότερα multiplayers ever όπου ψηφίζεις μετά από κάθε αγώνα αν ο επόμενος θες να είναι race ή combat με την δευτερη περιπτωση να είναι κυριως τύχη ανάλογα με το ποιος θα τύχει τα περισσότερα quake και missiles.

 

Το multiplayer του εχει καμια 250ρια πιστες με την καθε μια να εχει παραλλαγες αποστολων (πχ περασε σε ποντους τον ταδε αντιπαλο, χτύπησε οπωσδήποτε τον / τους τάδε ή σκότωσε τον τάδε ενώ αν θες το χρυσό σε κάθε πιστα θα πρέπει οπωσδηποτε οι αποστολες αυτες να συνοδευονται παντα απο την πρώτη θέση) και οι οποίες αποστολές πολλές φορές δεν βγαίνουν αν δεν ψηφιστεί το σωστό mode (γιατί πως γίνεται να ψηφιστει πχ race και να πρεπει να βγεις πρωτος αλλα να σκοτωσεις και τον τάδε ενώ θα πρέπει προφανώς να προπορευεσαι; )

Κάτοχος του platinum trophy, μετά κόπων και βασάνων.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεματάκια έχει αλλά μην φανταστείς κάτι ιδιαίτερο, ειδικά για το είδος του παιχνιδιού που είναι έχει μηδενική σημασία. Στο 1.5 ευρώ πάντως δεν νομίζω να έχει ο οποιοσδήποτε παράπονο. Εχω δώσει περισσότερα λεφτά για κρουασάν, όχι παιχνίδι σαν το Grim Fandango. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...