Προς το περιεχόμενο

Dell U2412M


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 662
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

παιδες προκειται να αγορασω την εν λογω οθονη για να μην ανοιγω καινουριο θρεντ μηπως μπορει να μου πει καποιος αν θα δουλεψει οκ με dual monitor 1920χ1080 , θελω να τη συνδεσω με μια W2361V LG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες προκειται να αγορασω την εν λογω οθονη για να μην ανοιγω καινουριο θρεντ μηπως μπορει να μου πει καποιος αν θα δουλεψει οκ με dual monitor 1920χ1080 , θελω να τη συνδεσω με μια W2361V LG

 

Θα σου δουλέψει με extended desktop αλλά όχι clone.

 

Αυτός είναι ο λόγος που η επόμενη οθόνη που θα πάρω θα είναι 1920x1080

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το guide το εχει επιχειρησει κανεις?

 

http://hardforum.com/showthread.php?p=1038394542

 

Η οθονη ειναι φανταστικη, αλλα αυτη η antiglare ζελατινα που φοραει την μειωνει παρα πολυ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες προκειται να αγορασω την εν λογω οθονη για να μην ανοιγω καινουριο θρεντ μηπως μπορει να μου πει καποιος αν θα δουλεψει οκ με dual monitor 1920χ1080 , θελω να τη συνδεσω με μια W2361V LG

 

παρε καλυτερα την 2312Η.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Την αγάρασα και γω! Φοβερή! Την έχω δίπλα στο laptop σε portrait mode και βολέυει απίστευτα. Είδα χθες ξανά το Avatar να φανταστείτε.. τέλεια χρώματα! Απλά το brightness έριχα στο 25 και το contrast to άφησα στο 75.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτο το guide το εχει επιχειρησει κανεις?

 

http://hardforum.com...hp?p=1038394542

 

Η οθονη ειναι φανταστικη, αλλα αυτη η antiglare ζελατινα που φοραει την μειωνει παρα πολυ..

Παίζει κάτι τέτοιο; Θα δούμε διαφορές; Γιατί παιδιά εγώ την έχω και δεν έχω τρελαθεί. Κάθε άλλο θα έλεγα. Η παλιά μου LG TFT είχε πολύ πιο ζωντανά χρώματα. ΟΚ έχει μια χαρά γωνία θέασης, αλλά μέχρι εκεί :-( .

Λέτε να φταίει αυτή η ζελατίνα;

Επεξ/σία από eliascm21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει κάτι τέτοιο; Θα δούμε διαφορές; Γιατί παιδιά εγώ την έχω και δεν έχω τρελαθεί. Κάθε άλλο θα έλεγα. Η παλιά μου LG TFT είχε πολύ πιο ζωντανά χρώματα. ΟΚ έχει μια χαρά γωνία θέασης, αλλά μέχρι εκεί :-( .

Λέτε να φταίει αυτή η ζελατίνα;

 

Τη ζελατίνα γιατί την έχεις? :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τη ζελατίνα γιατί την έχεις? :blink:

Δεν εννοώ την απλή ζελατίνα προστασίας, εννοώ μια antiglare μεμβράνη που φαίνεται να έχει η οθόνη και η οποία για να αφαιρεθεί πρέπει να ανοιχτεί. Δες το link του φίλου παραπάνω. Επεξ/σία από eliascm21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει κάτι τέτοιο; Θα δούμε διαφορές; Γιατί παιδιά εγώ την έχω και δεν έχω τρελαθεί. Κάθε άλλο θα έλεγα. Η παλιά μου LG TFT είχε πολύ πιο ζωντανά χρώματα. ΟΚ έχει μια χαρά γωνία θέασης, αλλά μέχρι εκεί :-( .

Λέτε να φταίει αυτή η ζελατίνα;

 

Το επιχειρησα γιατι δεν αντεχα αυτην την antiglare καθολου, και απορω γιατι δεν το εκανα μολις την αγορασα :-D .

Επιτελους καθαρα χρωματα, το ασπρο χωρις λεκεδες και το μαυρο κατραμι. Αν την δειτε χωρις την ζελατινα δεν υπαρχει περιπτωση να μην βγαλετε και την δικια σας :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...