Προς το περιεχόμενο

Official Windows 8 Tech Support Thread


Pantelwolf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και γιατι να το κανεις αυτο και να μη βαλεις τα windows 8 απο το θειο με το κλειδι του media pack μεχρι τελος γεναρη και να ειναι το ιδιο χωρις να πληρωσεις τα 30 ευρω? λεω εγω τωρα :P

Ισχυει κατι τετοιο?Δλδ να ενεργοποιησω τα windows με το κλειδι του media pack? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτά τα windows 8 ρε παιδιά δεν λέω στον υπολογιστή μου τρέχουν αστραπή οι εφαρμογές πριν τις πατήσεις καν , ίσως να είναι τα πιο γρήγορα windows αλλά σε πιάνει αναγούλα με τα γραφικά  τις καρτες τις εναλλαγές τα πλακάκια τι χαζεμάρες είναι αυτές.

Πάντα μέσα στην κακογουστιά αυτή η microsoft ρε παιδί μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ShutDown που έχει την μορφή Hibernate αν βάλω 32 gb μνήμη και ένα μικρό ssd θά έχω πρόβλημα χώρου ; πρέπει να πατάω κάθε φορά shift και να το παρακάμπτω ή μπορώ να αλλάξω τις ρυθμίσεις του κάπου μόνιμα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι ο μόνος απο εδω που ανοίγω chrome και γενικα υπαρχει μια αργή απόκριση; εχει κανεις άλλος το ίδιο πρόβλημα; επίσης το ίδιο σε chrome που ειναι μονο για 8 το ίδιο.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχυει κατι τετοιο?Δλδ να ενεργοποιησω τα windows με το κλειδι του media pack? 

 

 

ναι ισχυει απλα δε ξερω τι γινεται σε περιπτωση format μετα το γεναρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ισχυει απλα δε ξερω τι γινεται σε περιπτωση format μετα το γεναρη.

Και το κακο,ειναι οτι μετα το Γεναρη τελειωνει και η προσφορα των 30ευρο,για να το ρισκαρω! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το κακο,ειναι οτι μετα το Γεναρη τελειωνει και η προσφορα των 30ευρο,για να το ρισκαρω! 

 

 

 

αμα δε κανεις φορματ ισχυει. λεω μονο αμα κανεις φορματ

 

 

 

 

 

 

το πολυ πολυ περασε τα windows 8 με το κλειδι τραβα ενα γκοστακι και τελος. αμα σου ερθει στο μελλον δε κανεις φορματ περνας το γκοστακι και καθαρισες

 

 

σε περιπτωση που δεν ισχυει μετα το κανονικο φορματ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα δε κανεις φορματ ισχυει. λεω μονο αμα κανεις φορματ

 

 

 

 

το πολυ πολυ περασε τα windows 8 με το κλειδι τραβα ενα γκοστακι και τελος. αμα σου ερθει στο μελλον δε κανεις φορματ περνας το γκοστακι και καθαρισες

 

 

σε περιπτωση που δεν ισχυει μετα το κανονικο φορματ

Ασε να το δοκιμασω σε partition στο desktop! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ'αρχήν για σας και καλή χρονιά να έχετε. :-)

 

Γνωστός μου έχει αγοράσει εδώ και ένα χρόνο ένα λαπτοπ και έχει τα Win7,τον ρώτησα αν ενδιαφέρετε να βάλει τα Win8,και μου είπε όχι,και του είπα  εφόσον δεν σε ενδιαφέρει να ωφεληθώ εγώ της προσφοράς.

Και η ερώτηση μου είναι αν πάω σ'αυτόν και τα πάρω γράφοντας τα σ'ένα DVD θα μπορέσω να τα εγκαταστήσω σ'ένα desktop που έχω, γίνετε η όχι;

Σας ευχαριστώ. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ'αρχήν για σας και καλή χρονιά να έχετε. :-)

 

Γνωστός μου έχει αγοράσει εδώ και ένα χρόνο ένα λαπτοπ και έχει τα Win7,τον ρώτησα αν ενδιαφέρετε να βάλει τα Win8,και μου είπε όχι,και του είπα  εφόσον δεν σε ενδιαφέρει να ωφεληθώ εγώ της προσφοράς.

Και η ερώτηση μου είναι αν πάω σ'αυτόν και τα πάρω γράφοντας τα σ'ένα DVD θα μπορέσω να τα εγκαταστήσω σ'ένα desktop που έχω, γίνετε η όχι;

Σας ευχαριστώ. :-)

Δε σου χρειαζεται ο κωδικος παλιων windows για να χρησημοποιησεις την προσφορα των 30ευρο!Φτανει να εχεις καποιο windows 7 η vista(απο το θειο) περασμενα στο desktop σου, και απο αυτο να κανεις τη διαδικασια,για να κανεις upgrade σε 8! 

Αν θες την 64bit των 8,θα πρεπει τα windows που θα εχεις στο desktop που θα κατεβασεις τα 8,να ειναι και αυτα 64bit version(7 ή vista)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι ο μόνος απο εδω που ανοίγω chrome και γενικα υπαρχει μια αργή απόκριση; εχει κανεις άλλος το ίδιο πρόβλημα; επίσης το ίδιο σε chrome που ειναι μονο για 8 το ίδιο.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

to idio ki ego.

sorry for the greeklish,I'm trying to put the greek language but I have problems.

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν παω να βαλω να παιξει μια full hd ταινια, το media center Μου βγαζει αυτο το μηνυμα
24081713.png. Οταν παω να βαλω κατι σε dvd αναλυση παιζει μια χαρα. Τι μπορει να φτεει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...