Προς το περιεχόμενο

Official Windows 8 Tech Support Thread


Pantelwolf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3.6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εκανα αυτο με τις οδηγιες με το chkdsk και μετα που μπηκα στα windows μπορεσα να το διαγραψω κανονικα!!

 

http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-windows_programs/error-0x80070091-the-directory-is-not-empty-while/8c58e1d9-b6f2-4164-8fa6-19f35c09ea3d

 

τωρα ενα αλλο θεμα!στη start screen οταν παω να μετακινησω ενα tile κοβεται μετα σε μερικα το πανω και το κατω μερος του.ετυχε σε καποιον?

 

edit:οκ ακυρο,το βρηκα.γινεται λογω των custom themes που εχω στα windows!αμα βαλω τα μαμα θεματα ειναι οκ!απλα στα windows 8 δεν ειχα προβλημα!τεσπα!το μονο που με χαλαει στα 8.1 ειναι οι γραμματοσειρες φενονται πιο μικρες..επισης τα 3dmark11 και 3dmark 2013 που ειχα εγκατεστημενα τωρα δεν με τρεχουν,μονο το vantage τρεχει.

 

edit:Ουτε το vantage τρεχει......

post-226136-0-45585100-1382025476_thumb.jpg

Επεξ/σία από johnnyman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλα καλα μεχρι στιγμης περα από τον ΙΕ11......ΣΕΡΝΕΤΑΙ ..... Τον ανοιξα και εκανε 7 λεπτα να μου ανοιξει το about:blank και οση ωρα περιμενα μου ελεγε not responding συνεχως.....τελικα ανοιξε μετα από 7 λεπτα σερνομαι σε οποιαδήποτε σελιδα παω να ανοιξω και όταν πληκτρολογω εγω είμαι στο Ω και αυτό στην οθονη δειχνει ακομα το Α ...... σταματαω να γραφω και σιγα σιγα δειχνει να γραφει μονο του.... ότι νανε .... κατά τα αλλα όλα καλα

Επίτηδες δεν ειχα δει το Start Button για εκπληξη από φωτογραφιες κτλπ κτλπ

ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΚΑΚΟΜΟΙΡΟ ?!?!?!?!


Υ.Γ ο ΙΕ11 δεν μου κραταει καν History....κατι δεν παει καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο laptop μου πάντως αφού πέρασα τα 8.1 αυξήθηκε αρκετά ο χρόνος που θέλει για να μπουτάρει. Μου δίνει την αίσθηση ότι βάρυνε το λειτουργικό. Επίσης με χάλασε λίγο που όταν ανοίγω το My Computer εμφανίζει, εκτός από τους δίσκους και το DVD, τους φακέλους "Βίντεο", "Στοιχεία λήψης" κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

κάντα minimize αυτά και δεν θα φαίνονται :-)

 

τώρα για το boot, δεν έχω κάνει για να συγκρίνω πέρα από το restart που μου ζητήθηκε για να περαστούν τα 8.1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρηστης Internet Explorer απο την ημερα που σταματησε την κυκλοφορια του ο Netscape Navigator ....Αυτη την στιγμη μου ερχεται με τον 11 να ανοιξω το παραθυρο και να πεταξω το pc απο το μπαλκονι . Δεν φτανει που δεν δουλευει και ΣΕΡΝΕΤΑΙ εχει μαμηθει ολο το συστημα απο τα κολληματα του και τα not responding δεν με αφηνει να κατεβασω και απο το store τον chrome αφου λεει επισκεψη στην σελιδα και μου ανοιγει ΙΕ ..... ΕΛΕΟΣ τα ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ 


Υ.Γ Τωρα το ειδα....

Το My Computer απο τα Windows 95 λεγοταν Ο Υπολογιστης μου

 

Τωρα το λενε : ΑΥΤΟΣ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ

 

ΠΛΑΚΑ μας κανουν ?!?!?!?!? Το Systran εκανε την μεταφραση ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα καλά εδώ στον αειθαλή φορητό της υπογραφής. 

Τοση φασαρία για το κουμπί start? Πριν το πάταγα απο το πληκτρολόγιο, σιγά τα ουα.

Επίσης με δεξί κλικ πάνω του είναι σαν το win+X.

Το wallpaper αθλιο , έφαγε σουτ με την μία. 

Το search άλλαξε μάλλον προς το χειροτερο. καλύτερο.

Η αξιολόγηση συστήματος πάει κ αυτή γιατί?

 

Γενικά μπλιαχ.  οκ

Από ταχύτητα το ίδιο σφαίρα με πριν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα να ρωτήσω κάτι έβαλα τα 8.1 τώρα γνωρίζετε αν υπάρχει να αλλάξω φόντο και χρώματα στο metro ui όπως πριν με τα 8 γιατί δεν το βρίσκω??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα να ρωτήσω κάτι έβαλα τα 8.1 τώρα γνωρίζετε αν υπάρχει να αλλάξω φόντο και χρώματα στο metro ui όπως πριν με τα 8 γιατί δεν το βρίσκω??

Μπαίνεις στο Μodern Ui, πας στη charm bar (δεξιά στην οθόνη σου η μπάρα που εμφανίζεται..), settings και 2η επιλογή λέει Personilise

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ ωραιο προγραμμα για να αλλαζεις το start button.οποιος το βαλει να κατεβασει απο κατω απο το βιντεο το πακετο με τα buttons

 

http://www.youtube.com/watch?v=KE1bgzQTC5o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...