Προς το περιεχόμενο

Official Windows 8 Tech Support Thread


Pantelwolf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3.6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπόν, το πρόβλημα βρέθηκε, γι αυτό ας το μοιραστώ, σε περίπτωση που το έχει και κάποιος άλλος.

Το conflict δημιουργήθηκε με το πρόγραμμα Fences που είχα για να γκρουπάρω τα εικονίδια. Πολύ χρήσιμο μεν αλλά μέχρι να βγάλουν καινούρια έκδοση που να μη δημιουργεί αυτό το πρόβλημα, uninstall αναγκαστικά.

Ευχαριστώ για τη βοήθεια, κι αν έχετε υπόψη κάνα alternative για το Fences, ρίξτε μου ένα πμ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά μια βοήθεια καθώς περνούσα τα 8.1 κόλλησε και δεν κάνει τίποτα. Μόνον μπλε οθόνη. Υπάρχει κάποιο iso να τα περάσω απλά να είναι για καθαρή εγκατάσταση... ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά μια βοήθεια καθώς περνούσα τα 8.1 κόλλησε και δεν κάνει τίποτα. Μόνον μπλε οθόνη. Υπάρχει κάποιο iso να τα περάσω απλά να είναι για καθαρή εγκατάσταση... ευχαριστώ

 

Και εγω αυτο ψαχνω, να κανω καθαρη εγκατασταση! Πρεπει να περασουμε πρωτα τα 8 και μετα το update μεσω του store?? Το final update βγηκε ετσι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα 8.1 , κάθε φορά που ανοίγω το pc έχω τα παρακάτω errors στο event viewer

 

The driver detected a controller error on \Device\Harddisk4\DR4.

The driver detected a controller error on \Device\Harddisk4\DR3.

The driver detected a controller error on \Device\Harddisk4\DR2.

 

Ti μπορεί να είναι ; μήπως το card reader ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πως βλέπουμε την προηγούμενη έκδοση αρχείου για παράδειγμα ενός stremaing ήχου καθώς δοκιμάζω στις ιδιότητες για την επαναφορά του αλλά δεν το βρίσκω, έχει καποια διαδικασία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια να ρωτήσω κάτι έκανα το update Stan 8'1 θέλω να πάρω ένα αντιγράφω του λειτουργικού και να το κάψω σε ένα DVD πως γίνεται αυτό εάν γνωρίζει κάποιος ας μου πει πως γίνεται ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σας παιδια! Γνωριζει καποιος για ποιο λογο δεν μου εμφανιζεται το update στο Windows store? Απο χτες το βραδυ το κοιταω ποτε ποτε και δεν εχει εμφανιστει τιποτα! Παρα μονο η εφαρμογη του facebook που βεβαια δεν μπορω να εγκαταστησω διοτι απαιτει Windows 8.1

 

Εχω τα Windows 8 pro with media center και δεν εκρεμμει κανενα update απο το windows update...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μια χαρα μου την εμφανισε πρωτη πρωτη κιολας 2:30 το μεσημερι χθες .

 

Στα δικα μας .... ΙΕ 11 συνεχιζει να crasharei με το που ανοιγει και λεει not responding ... Περα απο το να ξανα στησω το μηχανημα απο την αρχη καμμια αλλη λυση υπαρχει ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ ... κατι εξυπνοτερο ? :P 

δεν ειναι λυση ποναει κεφαλι κοβω κεφαλι.....

Χρησιμοποιω ΙΕ απο την εποχη που σταματησε ο Netscape .... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία απάντηση τι ισχύει για την επαναφορά σε προηγούμενο αρχείο όταν θέλω να το κρατήσω από οποιαδήποτε μορφή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...