Προς το περιεχόμενο

Ψησταρια Υγραεριου


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

40 λεπτά πριν, sndev είπε

Ούτως η αλλος της νατεριαλ που εχεις σε 2 χρονια θα θες αλλες :D

Αυτό το λες γιατί είναι κακής ποιότητας ή επειδή μετά από λίγα χρόνια γινεσαι φαν του υγραεριου και αρχίζεις να γλυκοκοιτας τα πιο καλά και ακριβά μοντέλα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 20,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • SagoniasSlutRos

    2131

  • ilpapacha

    1962

  • sndev

    1092

  • ηνίοχος

    566

1 minute ago, Jim D. Ace said:

Αυτό το λες γιατί είναι κακής ποιότητας ή επειδή μετά από λίγα χρόνια γινεσαι φαν του υγραεριου και αρχίζεις να γλυκοκοιτας τα πιο καλά και ακριβά μοντέλα;

Οι σχαρες της νατεριαλ αν τις καθαριζεις οπως πρέπει μετα απο κανα χρονο χανουν την επισμαλτωση τι διαολο έχουν . Ε εγω δε νιώθω σαφε να τρωω απο αυτο το πραγμα είναι σαν τα αντικολητικα τηγανια που ξεφλουδιζουν. Πανε για αλλαγμα  κανα 20 25 ευρω έχουν κ 30 το πλατο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, sndev είπε

Οι σχαρες της νατεριαλ αν τις καθαριζεις οπως πρέπει μετα απο κανα χρονο χανουν την επισμαλτωση τι διαολο έχουν . Ε εγω δε νιώθω σαφε να τρωω απο αυτο το πραγμα είναι σαν τα αντικολητικα τηγανια που ξεφλουδιζουν. Πανε για αλλαγμα  κανα 20 25 ευρω έχουν κ 30 το πλατο

ρε συ, εχω ψησει τα απαντα στην νατεριαλ. Τιποτα δεν εχουν παθει. Πως τις καθαριζεις και εφυγε η επισμάλτωση ? Και μαλιστα πολλες φορες τις τριβει και με fairy η γυναικα μου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 minutes ago, andreaspA said:

ρε συ, εχω ψησει τα απαντα στην νατεριαλ. Τιποτα δεν εχουν παθει. Πως τις καθαριζεις και εφυγε η επισμάλτωση ? Και μαλιστα πολλες φορες τις τριβει και με fairy η γυναικα μου.

 

Με βουρτσα τις κανω κ μαλιστα οχι πολλες φορες. Την εχω εξοχικό οποτε μόνο καλοκαιρι χρηση ,να χα κανει καμια 30αρια ψησίματα; βαρια. Σε αρκετά σημεια της απέκτησε σημάδια φθοράς. Πηρα άλλη περισυ κ αυτη παρατηρησα τη προηγούμενη βδομαδα που ξαναπηγα  αρχισε τα ίδια. Οταν ξαναπαω θα βγάλω φώτο 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, sndev είπε

Με βουρτσα τις κανω κ μαλιστα οχι πολλες φορες. Την εχω εξοχικό οποτε μόνο καλοκαιρι χρηση ,να χα κανει καμια 30αρια ψησίματα; βαρια. Σε αρκετά σημεια της απέκτησε σημάδια φθοράς. Πηρα άλλη περισυ κ αυτη παρατηρησα τη προηγούμενη βδομαδα που ξαναπηγα  αρχισε τα ίδια. Οταν ξαναπαω θα βγάλω φώτο 

 

Μπας και εχεις θαλασσα κοντα και την τρωει η θαλασσα ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, andreaspA said:

Μπας και εχεις θαλασσα κοντα και την τρωει η θαλασσα ?

 

Εχει θαλλασα αλλα δεν νομιζω να παιζει ρόλο :ph34r: 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, sndev είπε

Εχει θαλλασα αλλα δεν νομιζω να παιζει ρόλο :ph34r: 

 

για σκεψου καλα. Η θαλασσα δεν αφηνει τιποτα! Στην αττικη δεν εχω κανενα θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε όλους.

Δεν έχω εμπειρία σε ψησταριές κ δεν ξέρω αν θα μου αρέσει η όλη διαδικασία. Οπότε είπα να μην "ανοιχτώ" πολύ. τι λέτε για την συγκεκριμένη?

https://www.praktiker.gr/p/psistaria-ygraeriou-nattera-advance-3-me-mantemi-133111

Ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 5/4/2024 στις 6:21 ΜΜ, titikos είπε

Καλησπερα σε όλους.

Δεν έχω εμπειρία σε ψησταριές κ δεν ξέρω αν θα μου αρέσει η όλη διαδικασία. Οπότε είπα να μην "ανοιχτώ" πολύ. τι λέτε για την συγκεκριμένη?

https://www.praktiker.gr/p/psistaria-ygraeriou-nattera-advance-3-me-mantemi-133111

Ευχαριστώ πολύ

Καλησπέρα 🤗

Δεν έχεις εμπειρία;

- Θα αποκτήσεις...

Δεν ξέρεις αν θα σου αρέσει όλη η διαδικασία;

- Θα τη λατρέψεις...

Είπες να μην ανοιχτείς πολύ;

- Υπό προϋποθέσεις, η αγορά που θα αποφασίσεις θα αφορά πολλά, πολλά χρόνια...

Τι λεω για τη συγκεκριμένη;

- Πώς το κόστος της είναι ίσως 2 λογαριασμοί ταβέρνας. Δεν θα μετανιώσεις ότι και να αποφασίσεις. Αλλά με μια ακόμα πιο ποιοτική ψησταριά όχι μόνο δεν θα μετανιώσεις αλλά θα είσαι ακόμα πιο ευχαριστημένος για την επιλογή σου.

Edit: Την είδα από κοντά και σίγουρα ήταν κάτι πολύ καλύτερο από αυτό που περίμενα!

IMG_20240405_201340.jpg.bb85d6e091e8df2b6d2bb18cf2949ce1.jpg

Μια μπριζολίτσα λαιμού και ένα κομμάτι μοσχαρίσια σπάλα (εδώ από Σκλαβενίτη) χωρίς υψηλές 💰 προδιαγραφές και μπουτίκ επιλογές .

Επεξ/σία από est
  • Like 7
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους μάγκες μου!Καποια στιγμη το 2022 εφερα από Γερμανία ένα κάλυμμα προστασίας!Δυστυχως ΕΜΕΝΑ δεν μου κανει γιατί είναι πολύ πολύ μεγάλο!Αν κάποιος το θέλει ας στείλει mail και τα βρισκουμε για την παραλαβη του,δε θέλω χρηματα!Το χαρίζω να πιάσει τόπο.

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/4/2024 στις 10:24 ΜΜ, sndev είπε

Ούτως η αλλος της νατεριαλ που εχεις σε 2 χρονια θα θες αλλες :D

Κάνω υπομονή ακόμη ένα χρόνο και μετά Weber 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/4/2024 στις 6:21 ΜΜ, titikos είπε

Καλησπερα σε όλους.

Δεν έχω εμπειρία σε ψησταριές κ δεν ξέρω αν θα μου αρέσει η όλη διαδικασία. Οπότε είπα να μην "ανοιχτώ" πολύ. τι λέτε για την συγκεκριμένη?

https://www.praktiker.gr/p/psistaria-ygraeriou-nattera-advance-3-me-mantemi-133111

Ευχαριστώ πολύ

Την είδα μόλις από κοντά και σίγουρα ήταν κάτι πολύ καλύτερο από αυτό που περίμενα!

IMG_20240406_183942_1.jpg.c634e1606b9cc1831e1ad7a71e897056.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, est είπε

Την είδα μόλις από κοντά και σίγουρα ήταν κάτι πολύ καλύτερο από αυτό που περίμενα!

IMG_20240406_183942_1.jpg.c634e1606b9cc1831e1ad7a71e897056.jpg

Έχει αφαιρούμενο πάτο, όπως η Naterial Kenton;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...