Προς το περιεχόμενο

Ψησταρια Υγραεριου


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

34 λεπτά πριν, skskre είπε

Μου την  βγάζει σαν προσφορά, οπότε την ανεβάζω

https://www.kotsovolos.gr/kipos-ergaleia-spiti/psistaries-barbeque/psistaries-ugraeriou/224958-weber-spirit-e-325-gbs?cmicc=skroutz

Επίσης, δεδομένων των χαρακτηριστικών και της γερμανικής εταιρείας θεωρώ και αυτή καλή τιμή

https://www.kotsovolos.gr/kipos-ergaleia-spiti/psistaries-barbeque/psistaries-ugraeriou/199326-landmann-rexon-pts-41?refSrc=224958&nosto=productpage-nosto-3-fallback-nosto-1

Καλησπέρα η δευτερη που ανεβασες η landmann ειναι καλη επιλογή και αξιόπιστες γενικα?

Ασχετος γενικά με το αντικείμενο απλα ψάχνω μια ψησταριά για το μπαλκονι χωρις να ξεφύγω σε budget.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 20,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • SagoniasSlutRos

    2138

  • ilpapacha

    1968

  • sndev

    1092

  • ηνίοχος

    566

1 ώρα πριν, skskre είπε

Μου την  βγάζει σαν προσφορά, οπότε την ανεβάζω

https://www.kotsovolos.gr/kipos-ergaleia-spiti/psistaries-barbeque/psistaries-ugraeriou/224958-weber-spirit-e-325-gbs?cmicc=skroutz

Επίσης, δεδομένων των χαρακτηριστικών και της γερμανικής εταιρείας θεωρώ και αυτή καλή τιμή

https://www.kotsovolos.gr/kipos-ergaleia-spiti/psistaries-barbeque/psistaries-ugraeriou/199326-landmann-rexon-pts-41?refSrc=224958&nosto=productpage-nosto-3-fallback-nosto-1

Και εγω γλυκοκοιταω την weber 325  και ειμαι μεταξυ αυτης και της napoleon 425.. Βασικα η 325 της προσφορας ειναι παλιο μοντελο?

Οποιος εχει καποια αποψη καλοδεχουμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα να καθαρίσω το αλουμίνενιο ταψάκι μιας χρήσης συλλογής λίπους για να το ξαναχρησιμοποιησω άλλη μια φορά. Το έβαλα στο νεροχύτη και έριξα βραστό νερό να φύγουν τα εναπομείναντα λίπη και σκέφτηκα να ρίξω και μια ταμπλέτα πλυντηρίου πιάτων. Μαντέψτε... Γέμισε τρυπούλες το ταψάκι. Φαντάζομαι γι' αυτό λένε όλα τα λιποκαθαριστικα ότι δεν πρέπει να χρησιμοποιούνται σε αλουμίνιο. Οπότε προσοχή τι βάζετε στον κάδο. Δεν λέω ότι θα τρυπήσει, αλλά όσο να ναι καλύτερα να το αποφεύγουμε.

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά λιγουρεύομαι τις 2 ψησταριές weber spirit II 210 kai 310 GBS του Κοτσώβολου.

Η 210 είναι πολύ φτηνή κάνει δουλειά? την είδα από κοντά. Είμαστε 5μελής οικογένεια. Θα μας καλύψει?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, jusurum είπε

Βρε παιδιά λιγουρεύομαι τις 2 ψησταριές weber spirit II 210 kai 310 GBS του Κοτσώβολου.

Η 210 είναι πολύ φτηνή κάνει δουλειά? την είδα από κοντά. Είμαστε 5μελής οικογένεια. Θα μας καλύψει?

 

Βλέπω και εγώ ακριβώς τα ίδια και σκεφτομαι αν αξιζει να παω στην 310GBS. Ειχα σκοπο να παω πιο χαμηλά αλλά μετά από΄όλα αυτά που διαβασα αποφάσισα να παω σε κατι καλύτερο για να έχει και διάρκεια ζωής.

Γενικα να μας προτείνουν ίσως και τι αλλο μπορουμε να δουμε σε αυτά τα χρήματα.

Επεξ/σία από Masma
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος μπορεί να πάει σε πιο μεγάλη ας το κάνει. Θα έχει μεγαλύτερη ευελιξία στο μαγείρεμα. 

Σε μάρκες δείτε Weber, broil king, Napoleon. Δείτε τι προσφέρει η κάθε μία στα μοντέλα που έχει και κάντε την επιλογή αναλόγως το budget και τα έξτρα που θέλετε από κάθε μία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, SagoniasSlutRos είπε

Όποιος μπορεί να πάει σε πιο μεγάλη ας το κάνει. Θα έχει μεγαλύτερη ευελιξία στο μαγείρεμα. 

Σε μάρκες δείτε Weber, broil king, Napoleon. Δείτε τι προσφέρει η κάθε μία στα μοντέλα που έχει και κάντε την επιλογή αναλόγως το budget και τα έξτρα που θέλετε από κάθε μία.

Ευχαριστουμε για την απαντηση.

σε broil king βλεπω αυτην https://www.plaisio.gr/i-kouzina-mou/proetoimasia-fagitou/bbq/broil-king-psistiera-barbeque-vk-310_3670163

σε καλη τιμη. 

Χαζη ερωτηση η μπουκάλα μπαινει απο κατω οποτε δεν φαινεται οπως στην weber ε; 
ειναι αντάξια ομως; 
σε Napoleon δεν βρικω κατι στις τιμες μεχρι 500. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή από το Πλαίσιο έχει μικρή θερμική ισχύ και πολύ μικρότερη επιφάνεια ψησίματος. Η Landmann η Triton (όχι η Rexton) με τους 3 καυστήρες είναι επίσης σε καλή τιμή, αλλά από τους ειδήμονες θεωρείται υποδεέστερη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, jusurum είπε

Αυτή από το Πλαίσιο έχει μικρή θερμική ισχύ και πολύ μικρότερη επιφάνεια ψησίματος. Η Landmann η Triton (όχι η Rexton) με τους 3 καυστήρες είναι επίσης σε καλή τιμή, αλλά από τους ειδήμονες θεωρείται υποδεέστερη

εσενα πια ειναι η γνώμη σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά έχω επηρεαστεί από τις απόψεις εδώ μέσα που Broil King-Weber-Napoleon είναι εκτός συναγωνισμού.

Κοίταγα και την Landman Triton και την Naterial Hudson (5 χρόνια εγγύηση)  με τους 3 καυστήρες.

Αλλά αφου δεν έχω στην εμπειρία μου κάτι, παραμένω στις θεωρίες που διαβάζω

Και δεν βρίσκω σαφείς περιγραφές για τις δεύτερες που έγραψα. Δεν τις έχει κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, ilpapacha είπε

Αυτή η Hudson λόγω εμφάνισης κι τιμής με έχει στοιχειώσει. Οποίος έχει άμεση ή έμμεση εμπειρία ας πει εντυπώσεις μηπως γλιτώσουμε κανένα ευρώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...