Προς το περιεχόμενο

Ψησταρια Υγραεριου


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@sndev προσοχή μόνο, πριν προβείς σε κάποια αγορά να ρωτήσεις πόσο τοξικές είναι και κατά πόσο ενδείκνυται η χρήση τους σου αντικείμενα που έρχονται επαφή με τρόφιμα. Γι αυτό ανέφερα και στο προηγούμενο ποστ, να μιλήσεις με την εταιρεία πρώτα.

Επεξ/σία από ilpapacha
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 20,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • SagoniasSlutRos

    2125

  • ilpapacha

    1958

  • sndev

    1092

  • ηνίοχος

    566

13 λεπτά πριν, ilpapacha είπε

@Sdnaπροσοχή μόνο, πριν προβείς σε κάποια αγορά να ρωτήσεις πόσο τοξικές είναι και κατά πόσο ενδείκνυται η χρήση τους σου αντικείμενα που έρχονται επαφή με τρόφιμα. Γι αυτό ανέφερα και στο προηγούμενο ποστ, να μιλήσεις με την εταιρεία πρώτα.

Ναι κατάλαβα τι λες κ έχεις δίκιο, το ιδιο σκέφτηκα κ εγώ, αλλα θα νε απο τη μεσα μεριά κ εκείνο το σημείο δε μπαίνει στο κρέας. Βέβαια θα μου πεις στους 300 βαθμούς μπορεί να εξατμίζετε τπτ κ να ποτιζει το φαΐ..

34 λεπτά πριν, Evgenios_V είπε

Λογικά με την φλατζοκολα θα εισαι οκ...

Απο περιεργεια, εκανες καποιο λαθος πχ μεγαλες θερμοκρασιες, βιαιο τραβηγμα κτλ και χάλασε? Γιατί έχει σπασει δεν βγαίνει απλά (ξεκολησε/ξεσφηνωσε δλδ)...

Αν δεν ειναι δικό σου λάθος προσωπικά θα σου ελεγα να επικοινωνήσεις με την μαμα εταιρία...πρέπει να ξέρουν για να δουν τον λόγο...

Μια μέρα απλα πηγα να το βγάλω απο το στήθος κοτόπουλο κ έμεινε μέσα το ασημένιο. Ετσι απλά ! Αντε πες 2 3ς φορές μεσα σε 1 ετος κ καμια 80αρια ψησίματα να ξεχάστηκα σε πανω απο 285 βαθμούς για κανα 2 λεπτό max στη ψησταριά ,ξερεις απο την ωρα που αρχίζει να βαράει μεχρι να παω να το τραβήξω, αυτή να ταν η ολη κακη συμπεριφορά.

Κ ναι έχει σπάσει εσωτερικά αν δεις, το κομμάτι εκει βέβαια κ να θες εσυ να βάλεις χερι να το σπάσεις δεν μπορείς. Θεωρω έτυχε.. γτ οσο το ψαξα δε βρήκα στο νετ παρόμοιο συμβάν.  Απλα άτυχος 

Περιμένω κανα offer  τωρα να παρω καινούριο. Κουτσα στραβα Λειτουργεί κ αυτό αλλα ειναι σπαστικό 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sndev είπε

Ναι κατάλαβα τι λες κ έχεις δίκιο, το ιδιο σκέφτηκα κ εγώ, αλλα θα νε απο τη μεσα μεριά κ εκείνο το σημείο δε μπαίνει στο κρέας. Βέβαια θα μου πεις στους 300 βαθμούς μπορεί να εξατμίζετε τπτ κ να ποτιζει το φαΐ..

Μια μέρα απλα πηγα να το βγάλω απο το στήθος κοτόπουλο κ έμεινε μέσα το ασημένιο. Ετσι απλά ! Αντε πες 2 3ς φορές μεσα σε 1 ετος κ καμια 80αρια ψησίματα να ξεχάστηκα σε πανω απο 285 βαθμούς για κανα 2 λεπτό max στη ψησταριά ,ξερεις απο την ωρα που αρχίζει να βαράει μεχρι να παω να το τραβήξω, αυτή να ταν η ολη κακη συμπεριφορά.

Κ ναι έχει σπάσει εσωτερικά αν δεις, το κομμάτι εκει βέβαια κ να θες εσυ να βάλεις χερι να το σπάσεις δεν μπορείς. Θεωρω έτυχε.. γτ οσο το ψαξα δε βρήκα στο νετ παρόμοιο συμβάν.  Απλα άτυχος 

Περιμένω κανα offer  τωρα να παρω καινούριο. Κουτσα στραβα Λειτουργεί κ αυτό αλλα ειναι σπαστικό 

Αφου δεν θεωρεις οτι δεν ειναι δικο σου λαθος...δεν θεωρεις οτι αξιζει να κανεις μια επικοινωνία με την εταιρία...?

Καλό θα κάνεις μπορει να εχει εμφανιστει και σε αλλους καταναλωτες ΑΝ ειναι λαθος της εταιρίας...

Εγω παντως εναν τοσο premium θερμομετρο δεν θα το αφηνα ετσι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 PDF με συνταγές για burgers «WEBER'S BIG BOOK OF BURGERS»

0E2896A6-F9F1-41A7-A810-1FB8E027D799.jpeg.79d0cea65c298fd746df3c48d1465cfb.jpeg

https://we.tl/t-WcqPUdVtpK

και πίτσες «ITALIAN COOKBOOK OF FAMOUS PIZZA RESTAURANTS - NATHAN ISSAC»

AEC5F523-F1E7-4F3A-B5A5-640B4D3B1987.jpeg.dd80a2658a9a2a33d88cd57c8defb56d.jpeg

https://we.tl/t-gL0KvG2vyk

Επεξ/σία από ilpapacha
  • Like 8
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το Meater, έχει διάφορες εκδόσεις;

Γιατί στο site τους έχει το απλό, το plus και ένα με wifi range.

Στην ουσία επικοινωνεί το θερμόμετρο με την ξύλινη βάση και αυτή συνδέεται σε bluetooth/wifi?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, csontheline είπε

Αυτό το Meater, έχει διάφορες εκδόσεις;

Γιατί στο site τους έχει το απλό, το plus και ένα με wifi range.

Στην ουσία επικοινωνεί το θερμόμετρο με την ξύλινη βάση και αυτή συνδέεται σε bluetooth/wifi?

Ναι. Είναι το απλό meater, το meater plus και το meater block

09CBC59D-04A3-40F0-9813-2CFABF80361A.jpeg.a915332ee1fbec40d2634005b7dfa80e.jpeg

Το meater και το meater plus έχουν Bluetooth, με την διαφορά ότι στο meater plus η βάση του είναι ουσιαστικά αναμεταδότης του σήματος, οπότε προσφέρει μεγαλύτερη εμβέλεια. Το meater block συνδέεται απευθείας στο wifi.

Για το meater και το meater plus, υπάρχει υποσημείωση ότι μπορείς να επεκτείνεις την εμβέλειά τους, αν χρησιμοποιήσεις μια έξτρα συσκευή (Smartphone/tablet), όπου θα πρέπει να συνδεθεί εντός εμβέλειας της σύνδεσης Bluetooth, με το θερμόμετρο, και αυτή θα την αναμεταδίδει μέσω του δικτύου wifi του σπιτιού σου, σε μια άλλη συσκευή που θα έχεις (πάντα μέσω του app).

 

Επεξ/σία από ilpapacha
  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, ilpapacha είπε

Πρόσθεσα κι άλλα βιβλία και τα έβαλα σε έναν φάκελο στο Dropbox 

https://www.dropbox.com/sh/hcysjufzw27b81z/AAA5NINXNBvaH7u1eQSnm3tba?dl=0

Ευχαριστούμε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΣΚΥΛΕΣ ΤΗΣ ΛΥΣΣΑΣΣΣΣΣ! ΞΑΜΟΛΗΘΕΙΤΕ!

https://www.praktiker.gr/p/psistaria-ygraeriou-weber-spirit-ii-e-310-gbs-112933

ΤΗΝ ΧΤΥΠΗΣΑ ΑΛΥΠΗΤΑ... ΕΝΤΟΣ 45 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΩΝ ΕΙΧΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ;) 

 

 

Επεξ/σία από paylidis
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, paylidis είπε

ΤΗΝ ΧΤΥΠΗΣΑ ΑΛΥΠΗΤΑ...

Aντε ρε μπραβο!!! Καλοριζικη! Δε νομιζω να πεσει πιο κατω σε καμια περιπτωση. Παιζει να ειναι και ιστορικο χαμηλο για Ελλαδα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, SagoniasSlutRos είπε

Aντε ρε μπραβο!!! Καλοριζικη! Δε νομιζω να πεσει πιο κατω σε καμια περιπτωση. Παιζει να ειναι και ιστορικο χαμηλο για Ελλαδα.

Ιστορικο χαμηλο στα 507€ εχω βρει, οχι δεν υπαρχει περιπτωση να πεσει πιο κάτω, και ααανννν πεσει θα ειναι 5-10 ευρω και αν, δε το ρισκαρω να τη χασω για 2 καφεδες... Α και δωρεαν μεταφορικά επι πεζοδρομίου!

Εξαιρετικη τιμή... δυστυχως ήθελα και κατι ακομα απο το πρακτικερ αλλα το ανεβασε τιμη σε σχεση με χθες, δε πειραζει...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, paylidis είπε

ΣΚΥΛΕΣ ΤΗΣ ΛΥΣΑΣ! ΞΑΜΟΛΗΘΕΙΤΕ!

https://www.praktiker.gr/p/psistaria-ygraeriou-weber-spirit-ii-e-310-gbs-112933

ΤΗΝ ΧΤΥΠΗΣΑ ΑΛΥΠΗΤΑ...

 

Thanks για την ενημέρωση , μου έφτιαξες τη μέρα ! 

Το περίμενα πως και πως ! Είχα πάει και πριν 3-4 μέρες να την ζαχαρώσω.

Περιμένω τώρα να έρθει με ανοιχτό στομάχι.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Tasatva είπε

Thanks για την ενημέρωση , μου έφτιαξες τη μέρα ! 

Το περίμενα πως και πως ! Είχα πάει και πριν 3-4 μέρες να την ζαχαρώσω.

Περιμένω τώρα να έρθει με ανοιχτό στομάχι.

εγω να δεις πως την περιμενα......!!! σα ψαροντουφεκας την συναγρίδα...

κ εμενα μολις μου εφτιαξε η μερα..!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, paylidis είπε

ΣΚΥΛΕΣ ΤΗΣ ΛΥΣΣΑΣΣΣΣΣ! ΞΑΜΟΛΗΘΕΙΤΕ!

https://www.praktiker.gr/p/psistaria-ygraeriou-weber-spirit-ii-e-310-gbs-112933

ΤΗΝ ΧΤΥΠΗΣΑ ΑΛΥΠΗΤΑ... ΕΝΤΟΣ 45 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΩΝ ΕΙΧΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ;) 

 

 

Καλορίζικη και καλά ψησίματα!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...