Προς το περιεχόμενο

Ψησταρια Υγραεριου


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

57 λεπτά πριν, paylidis είπε

ΣΚΥΛΕΣ ΤΗΣ ΛΥΣΣΑΣΣΣΣΣ! ΞΑΜΟΛΗΘΕΙΤΕ!

https://www.praktiker.gr/p/psistaria-ygraeriou-weber-spirit-ii-e-310-gbs-112933

ΤΗΝ ΧΤΥΠΗΣΑ ΑΛΥΠΗΤΑ... ΕΝΤΟΣ 45 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΩΝ ΕΙΧΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ;) 

 

 

κλαιω με τον προλογο... :)

 

Πολύ δυνατη προσφορά, μπραβο...!!! Καλά ψησίματα...!!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 20,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • SagoniasSlutRos

    2124

  • ilpapacha

    1958

  • sndev

    1092

  • ηνίοχος

    566

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, paylidis είπε

ΣΚΥΛΕΣ ΤΗΣ ΛΥΣΣΑΣΣΣΣΣ! ΞΑΜΟΛΗΘΕΙΤΕ!

https://www.praktiker.gr/p/psistaria-ygraeriou-weber-spirit-ii-e-310-gbs-112933

ΤΗΝ ΧΤΥΠΗΣΑ ΑΛΥΠΗΤΑ... ΕΝΤΟΣ 45 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΩΝ ΕΙΧΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ;) 

 

 

Θα πρότεινα να πας να την πάρεις από το κατάστημα εσύ και να μην περιμένεις να σου την φέρουν.

Είναι μεν βαριά και ογκώδης, ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ δεν ξέρεις τι γίνεται με "την διαθέσιμη ποσότητα"......

Επίσης ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΗΗΗΗΗΗΗ :) 

 

Επεξ/σία από plasTOST
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, plasTOST είπε

Θα πρότεινα να πας να την πάρεις από το κατάστημα εσύ και να μην περιμένεις να σου την φέρουν.

Είναι μεν βαριά και ογκώδης, ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ δεν ξέρεις τι γίνεται με "την διαθέσιμη ποσότητα"......

Επίσης ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΗΗΗΗΗΗΗ :) 

 

Δε το εδινε σαν επιλογή δυστυχώς... ισως παρω ενα τηλ στο καταστημα που ανελαβε την παραγγελια μηπως και μπορω να παω απο εκει για σιγουρια, ουτως ή αλλιως θέλω και κάποια άλλα πραγματακια που ειδα αργότερα οτι αξιζουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, plasTOST είπε

Θα πρότεινα να πας να την πάρεις από το κατάστημα εσύ και να μην περιμένεις να σου την φέρουν.

Είναι μεν βαριά και ογκώδης, ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ δεν ξέρεις τι γίνεται με "την διαθέσιμη ποσότητα"......

 

Πολύ σωστή πρόταση ΑΝ εισαι σχετικά κοντά...τι να περιμένεις να σου ερθει κτλ...πηγαινε πάρτην να την βάλεις στο στρώσιμο... ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματοποιήθηκε η αγορά! Τόσο καιρό τις παρακολουθώ αυτές και κάποιες αντίστοιχες Broil King και επιτέλους έπεσαν κοντά στο μπάτζετ μου!!

Το ερώτημα τώρα είναι αν μαγαζιά τύπου psistis, προσφέρουν υπηρεσία συναρμολόγησης κτλ? Φαντάζομαι ότι με ένα σχετικό αντίτιμο κάποιος γνώστης weber θα μπορεί να βοηθήσει και εμάς τους αρχάριους στις ψησταριές υγραερίου!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Thanos (Earth -616) είπε

Πραγματοποιήθηκε η αγορά! Τόσο καιρό τις παρακολουθώ αυτές και κάποιες αντίστοιχες Broil King και επιτέλους έπεσαν κοντά στο μπάτζετ μου!!

Το ερώτημα τώρα είναι αν μαγαζιά τύπου psistis, προσφέρουν υπηρεσία συναρμολόγησης κτλ? Φαντάζομαι ότι με ένα σχετικό αντίτιμο κάποιος γνώστης weber θα μπορεί να βοηθήσει και εμάς τους αρχάριους στις ψησταριές υγραερίου!

Αν μπορείς να βιδωσεις βιδες...και να ακολουθήσεις τις οδηγίες θα την εχεις ετοιμή σε 1ωρά μαξ...

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Thanos (Earth -616) είπε

Πραγματοποιήθηκε η αγορά! Τόσο καιρό τις παρακολουθώ αυτές και κάποιες αντίστοιχες Broil King και επιτέλους έπεσαν κοντά στο μπάτζετ μου!!

Το ερώτημα τώρα είναι αν μαγαζιά τύπου psistis, προσφέρουν υπηρεσία συναρμολόγησης κτλ? Φαντάζομαι ότι με ένα σχετικό αντίτιμο κάποιος γνώστης weber θα μπορεί να βοηθήσει και εμάς τους αρχάριους στις ψησταριές υγραερίου!

Έχω την ίδια και την έστησα μόνος μου, είναι πολυ εύκολο δεν χρειάζεται να πληρώσεις έξτρα.

1:30 ώρα μου πήρε στο χαλαρό με καφεδάκι και να απολαμβάνω! την διαδικασία!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Thanos (Earth -616) είπε

Πραγματοποιήθηκε η αγορά! Τόσο καιρό τις παρακολουθώ αυτές και κάποιες αντίστοιχες Broil King και επιτέλους έπεσαν κοντά στο μπάτζετ μου!!

Το ερώτημα τώρα είναι αν μαγαζιά τύπου psistis, προσφέρουν υπηρεσία συναρμολόγησης κτλ? Φαντάζομαι ότι με ένα σχετικό αντίτιμο κάποιος γνώστης weber θα μπορεί να βοηθήσει και εμάς τους αρχάριους στις ψησταριές υγραερίου!

Μπορείς να κατεβάσεις και την εφαρμογή BILT, όπου έχει οδηγίες συναρμολόγησης, με 3D απεικόνιση.


Καλορίζικη και καλά ψησίματα!

Επεξ/σία από ilpapacha
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δε γινεται δυστυχως παραλαβη απο το καταστημα σε ηλεκτρονικες παραγγελίες... Μονο μεταφορικη, οποτε περιμενω...

 

αυτο που δε ξερω ειναι αν θα την εχει στην ιδια τιμη το καταστημα για καποιον που δεν την παρηγγειλε ηδη, αν και παλι δε θα το ρισκαρα να χασω χρονο κ να χασω την ευκαιριαρα...

36 λεπτά πριν, plasTOST είπε

Επίσης όσοι αγοράζετε κρατήστε την απόδειξη αν ποτέ χρειαστείτε την εγγύηση. 

και φωτοτυπια αν ειναι απο ταμειακη ;) 

41 λεπτά πριν, Thanos (Earth -616) είπε

Πραγματοποιήθηκε η αγορά! Τόσο καιρό τις παρακολουθώ αυτές και κάποιες αντίστοιχες Broil King και επιτέλους έπεσαν κοντά στο μπάτζετ μου!!

Το ερώτημα τώρα είναι αν μαγαζιά τύπου psistis, προσφέρουν υπηρεσία συναρμολόγησης κτλ? Φαντάζομαι ότι με ένα σχετικό αντίτιμο κάποιος γνώστης weber θα μπορεί να βοηθήσει και εμάς τους αρχάριους στις ψησταριές υγραερίου!

μη σε απασχολει δεν ειναι κατι, εχω στησει πανω απο 5 ψησταριες την τελευταια 7ετια, καποιες κινεζικες χωρις καν οδηγίες :P 

Επεξ/σία από paylidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, sndev είπε

αυτό που έχουν ανακαλύψει τη σειρά αναμονής σε eshop πραγματικά με ξεπερνάει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...